Štatistiky brankárov - Prehry v predĺžení v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-86 z 86<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Frederik AndersenTORBrankár502413123136158991.40%2.772949
2.Cory SchneiderNJDBrankár481918102124142991.30%2.672787
3.John GibsonANABrankár48231585101130192.20%2.242710
4.Cam TalbotEDMBrankár56311875133164691.90%2.403319
5.Cam WardCARBrankár48211972125130790.40%2.652825
6.Martin JonesSJSBrankár51291562115134791.50%2.312988
7.Pekka RinneNSHBrankár47241562114134291.50%2.522717
8.Kari LehtonenDALBrankár43141961114114090.00%2.942328
9.Robin LehnerBUFBrankár43171862108141092.30%2.572519
10.Steve MasonPHIBrankár42161761110109990.00%2.902274
11.Mike SmithARIBrankár40161762113133491.50%2.922322
12.Roberto LuongoFLABrankár38161561102117991.30%2.732242
13.Petr Mrazek czeDETBrankár37141661103105090.20%2.982077
14.Carey PriceMTLBrankár47261652113139191.90%2.422804
15.Braden HoltbyWSHBrankár463185789124192.80%1.972714
16.Mike CondonOTTBrankár3517115583934100.00%0.001958
17.Andrei VasilevskiyTBLBrankár331213528495191.20%2.751835
18.Marc-Andre FleuryPITBrankár30157508792190.60%3.161655
19.Jaroslav Halak svkNYIBrankár2168516466990.40%3.231189
20.Tuukka RaskBOSBrankár49291446107122091.20%2.302798
21.Antti NiemiDALBrankár29109407372689.90%3.191372
22.James ReimerFLABrankár27128406074291.90%2.461461
23.Anders NilssonBUFBrankár2198415569292.10%2.691229
24.Peter Budaj svkLAKBrankár53272037107128691.70%2.123030
25.Sergei BobrovskyCBJBrankár48321333103137892.50%2.202805
26.Devan DubnykMINBrankár4733113597141593.10%2.052835
27.Jake AllenSTLBrankár45221732110114990.40%2.682464
28.Connor HellebuyckWPGBrankár43201533108119691.00%2.792327
29.Corey CrawfordCHIBrankár40241332102123291.70%2.582372
30.Ryan MillerVANBrankár38161833100118791.60%2.652264
31.Thomas GreissNYIBrankár3620123385104791.90%2.492049
32.Matthew MurrayPITBrankár352373374100592.60%2.271960
33.Brian ElliottCGYBrankár331513308786389.90%2.751898
34.Ben BishopTBLBrankár321612317787091.10%2.551813
35.Jacob MarkstromVANBrankár261011306269291.00%2.631417
36.Michael HutchinsonWPGBrankár20410315451089.40%3.231003
37.Al MontoyaMTLBrankár1785324349591.30%2.581002
38.Juuse SarosNSHBrankár1575313143792.90%2.21843
39.Jared CoreauDETBrankár1353323835489.30%3.27699
40.Darcy KuemperMINBrankár1373304044391.00%3.05788
41.Henrik LundqvistNYRBrankár47281522116131591.20%2.642638
42.Calvin PickardCOLBrankár331019229098690.90%2.881873
43.Scott DarlingCHIBrankár25155224968992.90%2.181349
44.Jonathan BernierANABrankár2496215353490.10%2.941082
45.Carter HuttonSTLBrankár2497244851490.70%2.521145
46.Philipp GrubauerWSHBrankár17105233446392.70%2.11968
47.Keith KinkaidNJDBrankár1767204551891.30%2.81962
48.Curtis McElhinneyTORBrankár1354212739293.80%2.08722
49.Jean-Francois BerubeNYIBrankár1132202523689.40%3.38444
50.Chad JohnsonCGYBrankár331813138092091.30%2.541893
51.Craig AndersonOTTBrankár25168145882292.90%2.311504
52.Louis DomingueARIBrankár24614106763989.50%3.311215
53.Michal Neuvirth czePHIBrankár24109105952288.70%2.901221
54.Jimmy HowardDETBrankár1757112842693.40%1.96857
55.Jeff ZatkoffLAKBrankár1327102722387.90%2.95551
56.Aaron DellSJSBrankár1273112233593.40%1.95676
57.Anton KhudobinBOSBrankár1035102726089.60%2.84571
58.Eddie LackCARBrankár924112319788.30%3.24427
59.Zane McIntyreBOSBrankár804102215585.80%3.96333
60.Jonas GustavssonEDMBrankár713101713987.80%3.10329
61.Jhonas EnrothTORBrankár603101814187.20%3.94275
62.Jonathan QuickLAKBrankár3101078391.60%3.00141
63.Spencer MartinCOLBrankár30210139686.50%4.36180
64.Semyon VarlamovCOLBrankár24617017674589.80%3.381348
65.Antti RaantaNYRBrankár21125024252392.00%2.361070
66.Ondrej Pavelec czeWPGBrankár844002623388.80%3.55440
67.Joonas KorpisaloCBJBrankár751011719791.40%2.74373
68.Andrew HammondOTTBrankár60200148683.70%4.08206
69.Laurent BrossoitEDMBrankár4110088991.00%2.89166
70.Michael LeightonCARBrankár42200129287.00%3.43211
71.Anthony StolarzPHIBrankár4200169693.80%1.79202
72.Marek Mazanec czeNSHBrankár40200148783.90%4.72178
73.Justin PetersARIBrankár3010077090.00%3.16133
74.Jeremy SmithCOLBrankár31200910591.40%3.05177
75.Antoine BibeauTORBrankár2110045592.70%1.98121
76.Pheonix CopleySTLBrankár1010052982.80%5.0859
77.Jack CampbellLAKBrankár1000005100.00%0.0020
78.Malcolm SubbanBOSBrankár1010031681.30%5.8131
79.Dustin TokarskiANABrankár1000005100.00%0.0010
80.Kristers GudlevskisTBLBrankár1000003100.00%0.0012
81.Marek Langhamer czeARIBrankár100001887.50%3.7516
82.Alex NedeljkovicCARBrankár10000017100.00%0.0030
83.Magnus HellbergNYRBrankár1000004100.00%0.0019
84.Chris DriedgerOTTBrankár1010041573.30%6.0040
85.Jorge AlvesCARBrankár10000000.00%0.001
86.Anton ForsbergCBJBrankár1010042785.20%4.0759
Zobrazujem 1-86 z 86<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>