Štatistiky brankárov - Prehry v predĺžení v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-63 z 63<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Craig AndersonOTTBrankár621311518191.70%2.40375
2.Henrik LundqvistNYRBrankár713212021190.50%3.15381
3.John GibsonANABrankár622101418592.40%2.66317
4.Matthew MurrayPITBrankár640112019189.50%3.41352
5.Pekka RinneNSHBrankár641111217693.20%2.01359
6.Carey PriceMTLBrankár614101916588.50%3.56321
7.Robin LehnerBUFBrankár503101212090.00%3.14230
8.Jacob MarkstromVANBrankár512101414190.10%2.88292
9.Jonathan QuickLAKBrankár54011815995.00%1.59301
10.Chad JohnsonBUFBrankár41110139586.30%4.08192
11.Scott DarlingCARBrankár42110910191.10%2.20246
12.Devan DubnykMINBrankár311101110489.40%3.71179
13.Thomas GreissNYIBrankár31110810292.20%3.08157
14.Antti RaantaARIBrankár3011055691.10%3.3391
15.Philipp GrubauerWSHBrankár20110127784.40%5.85124
16.Peter Budaj svkTBLBrankár1001043488.20%3.6965
17.Alex StalockMINBrankár1001044290.50%3.7565
18.Anton ForsbergCHIBrankár1001044390.70%3.7564
19.Andrei VasilevskiyTBLBrankár761011825392.90%2.57420
20.Mike SmithCGYBrankár743011724493.00%2.51407
21.Corey CrawfordCHIBrankár642001120694.70%1.83360
22.Ben BishopDALBrankár641001115692.90%1.93342
23.Jake AllenSTLBrankár642001720491.70%2.80365
24.Frederik AndersenTORBrankár651011918889.90%3.14364
25.Cory SchneiderNJDBrankár641001920590.70%3.30345
26.Jaroslav Halak svkNYIBrankár522001213891.30%2.66271
27.Cam TalbotEDMBrankár523011313190.10%3.17246
28.Jimmy HowardDETBrankár531001114292.30%2.54260
29.Sergei BobrovskyCBJBrankár54101814794.60%1.58303
30.Semyon VarlamovCOLBrankár532011116093.10%2.21299
31.Braden HoltbyWSHBrankár532001115993.10%2.19302
32.Martin JonesSJSBrankár422001211489.50%3.38213
33.Louis DomingueARIBrankár403001611686.20%4.55212
34.Brian ElliottPHIBrankár431001311288.40%3.25240
35.Connor HellebuyckWPGBrankár43000711193.70%2.11199
36.Marc-Andre FleuryVGKBrankár431001013492.50%2.48242
37.Tuukka RaskBOSBrankár413001210288.20%3.30219
38.Steve MasonWPGBrankár303001610484.60%5.96161
39.Michal Neuvirth czePHIBrankár3120049295.70%1.36178
40.Jonathan BernierCOLBrankár3120098589.40%3.03178
41.Petr Mrazek czeDETBrankár3120088090.00%2.98161
42.Roberto LuongoFLABrankár312001010190.10%3.41177
43.Anton KhudobinBOSBrankár3200056992.80%2.16139
44.Laurent BrossoitEDMBrankár3010074885.40%3.65115
45.Al MontoyaMTLBrankár2010075186.30%4.20100
46.Keith KinkaidNJDBrankár2200024095.00%1.4882
47.Antti NiemiPITBrankár2020094780.90%7.9469
48.Aaron DellSJSBrankár2010023193.50%1.5081
49.James ReimerFLABrankár2110086387.30%4.07118
50.Ondrej Pavelec czeNYRBrankár2020064386.00%3.7596
51.Anders NilssonVANBrankár2110144991.80%3.3871
52.Malcolm SubbanVGKBrankár2200055691.10%2.42124
53.Joonas KorpisaloCBJBrankár2110075587.30%3.50120
54.Kari LehtonenDALBrankár2020063281.30%5.0073
55.Carter HuttonSTLBrankár2200047494.60%2.00120
56.Juuse SarosNSHBrankár1010043488.20%4.0060
57.Eddie LackCGYBrankár100001683.30%5.0013
58.Adin HillARIBrankár1010023393.90%2.0759
59.Curtis McElhinneyTORBrankár1100033390.90%3.0060
60.Darcy KuemperLAKBrankár1100022592.00%2.0060
61.Cam WardCARBrankár1100035194.10%3.0060
62.Mike CondonOTTBrankár1100013697.20%1.0060
63.Reto BerraANABrankár1010012095.00%1.5439
Zobrazujem 1-63 z 63<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>