Štatistiky brankárov - Prehry v predĺžení v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-76 z 76<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Jimmy HowardDETBrankár27109606975390.80%2.831465
2.Brian ElliottPHIBrankár25126606475391.50%2.611474
3.Scott DarlingCARBrankár2389606061990.30%2.641363
4.John GibsonANABrankár261010406987692.10%2.841460
5.Connor HellebuyckWPGBrankár26164416375991.70%2.551486
6.Robin LehnerBUFBrankár25713416472391.10%2.841354
7.Cory SchneiderNJDBrankár24136416177592.10%2.581419
8.James ReimerFLABrankár1968405956789.60%3.481019
9.Mike CondonOTTBrankár1123402929190.00%3.26533
10.Ryan MillerANABrankár830411221794.50%1.73416
11.Mike SmithCGYBrankár291311327389391.80%2.611681
12.Pekka RinneNSHBrankár25184335781493.00%2.251520
13.Craig AndersonOTTBrankár24910326565990.10%2.921338
14.Jacob MarkstromVANBrankár23910315966791.20%2.571378
15.Martin JonesSJSBrankár22117325361991.40%2.551246
16.Tuukka RaskBOSBrankár2088314753891.30%2.441158
17.Scott WedgewoodARIBrankár1336313639790.90%2.98724
18.Chad JohnsonBUFBrankár1215303932488.00%3.76623
19.Anton ForsbergCHIBrankár1014302425490.60%3.33434
20.Darcy KuemperLAKBrankár1050311928793.40%2.11541
21.Jake AllenSTLBrankár28178216876391.10%2.541608
22.Henrik LundqvistNYRBrankár28168227085291.80%2.651587
23.Corey CrawfordCHIBrankár25157225278593.40%2.151451
24.Devan DubnykMINBrankár23128235969991.60%2.691316
25.Carey PriceMTLBrankár21910215962390.50%2.991182
26.Thomas GreissNYIBrankár1794205952688.80%3.75943
27.Antti RaantaARIBrankár1648203745291.80%2.80792
28.Anton KhudobinBOSBrankár1272202934391.50%2.67651
29.Tristan JarryPITBrankár1052212227291.90%2.49531
30.Frederik AndersenTORBrankár281710137596092.20%2.671687
31.Sergei BobrovskyCBJBrankár27179146179492.30%2.271615
32.Andrei VasilevskiyTBLBrankár26214135583993.40%2.111565
33.Jonathan QuickLAKBrankár261510125978092.40%2.331520
34.Ben BishopDALBrankár25139126369891.00%2.711397
35.Matt MurrayPITBrankár23128116266090.60%2.871297
36.Cam TalbotEDMBrankár231110116366090.50%2.961279
37.Semyon VarlamovCOLBrankár20108116063990.60%3.081170
38.Jaroslav Halak svkNYIBrankár1998105254890.50%2.971051
39.Roberto LuongoFLABrankár1566113751292.80%2.61849
40.Maxime LagaceVGKBrankár1466104938387.20%3.79777
41.Laurent BrossoitEDMBrankár1337103833488.60%3.22708
42.Kari LehtonenDALBrankár1355102830090.70%2.59648
43.Jonathan BernierCOLBrankár1357114138289.30%3.29747
44.Aaron DellSJSBrankár1263121829793.90%1.75618
45.Alex StalockMINBrankár1154112731691.50%2.66610
46.Anders NilssonVANBrankár1164123236391.20%3.13613
47.Philipp GrubauerWSHBrankár1125102827889.90%3.01560
48.Cam WardCARBrankár1062103032090.60%3.06589
49.Keith KinkaidNJDBrankár1053103129089.30%3.48534
50.Petr Mrazek czeDETBrankár1024112926088.80%3.73468
51.Steve MasonWPGBrankár925102425890.70%3.26442
52.Ondrej Pavelec czeNYRBrankár824102023391.40%3.04395
53.Charlie LindgrenMTLBrankár834111925092.40%2.43470
54.Antti NiemiMTLBrankár804102618179.70%7.50301
55.Michal Neuvirth czePHIBrankár825112023691.50%2.65452
56.Juuse SarosNSHBrankár733112123791.10%2.94428
57.Marc-Andre FleuryVGKBrankár641101319693.40%2.13367
58.Peter Budaj svkTBLBrankár632102218087.80%3.67360
59.Braden HoltbyWSHBrankár26197006579991.90%2.631486
60.Malcolm SubbanVGKBrankár1072002229092.40%2.33568
61.Carter HuttonSTLBrankár952011223794.90%1.63443
62.Louis DomingueARIBrankár706002819485.60%4.33388
63.Joonas KorpisaloCBJBrankár733001919590.30%2.98384
64.Curtis McElhinneyTORBrankár633011519092.10%2.55353
65.Eddie LackCGYBrankár41200126481.30%5.29137
66.Reto BerraANABrankár4110057393.20%2.27133
67.Al MontoyaMTLBrankár421001410286.30%3.77223
68.Oscar DanskVGKBrankár4300159394.60%1.78169
69.David Rittich czeCGYBrankár3210066991.30%2.57141
70.Adin HillARIBrankár30300119288.00%3.75176
71.Casey DesmithPITBrankár2010042483.30%3.0081
72.Eric ComrieWPGBrankár1010053585.70%5.0859
73.Marek Langhamer czeARIBrankár10000010100.00%0.0029
74.Jon GilliesCGYBrankár1000031275.00%5.1435
75.Jean-Francois BerubeCHIBrankár1000021485.70%2.7345
76.Dylan FergusonVGKBrankár100001250.00%6.6710
Zobrazujem 1-76 z 76<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>