Štatistiky brankárov - Prehry v predĺžení v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-88 z 88<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Frederik AndersenTORBrankár603015144155190891.90%2.643519
2.Cam WardCARBrankár562420112150156890.40%2.723312
3.Cory SchneiderNJDBrankár552023102143161391.10%2.713171
4.Cam TalbotEDMBrankár67372187157195292.00%2.403933
5.Pekka RinneNSHBrankár56301682135161291.60%2.483270
6.Robin LehnerBUFBrankár53202382137174492.10%2.653102
7.Mike SmithARIBrankár51182483145168091.40%2.942960
8.John GibsonANABrankár49231685105133692.10%2.282770
9.Petr Mrazek czeDETBrankár46162081130131490.10%2.992612
10.Steve MasonPHIBrankár53222173133141190.60%2.732920
11.Kari LehtonenDALBrankár53192272133139090.40%2.822826
12.Marc-Andre FleuryPITBrankár361887198111691.20%2.932007
13.Martin JonesSJSBrankár58321962128152391.60%2.263402
14.Braden HoltbyWSHBrankár57381168113153092.60%2.033346
15.Ryan MillerVANBrankár48182363133155991.50%2.792864
16.Andrei VasilevskiyTBLBrankár43181662106126091.60%2.632414
17.Roberto LuongoFLABrankár40171561104121791.50%2.682327
18.Mike CondonOTTBrankár3919126590107591.60%2.472206
19.Sergei BobrovskyCBJBrankár58401357113170893.40%1.993413
20.Carey PriceMTLBrankár57341853128166192.30%2.253411
21.Thomas GreissNYIBrankár48251753119138191.40%2.662687
22.Ben BishopLAKBrankár371714518999090.00%2.482104
23.James ReimerFLABrankár3715145087105691.80%2.592019
24.Jaroslav Halak svkNYIBrankár2278516770990.60%3.211254
25.Tuukka RaskBOSBrankár59332046133147091.00%2.383356
26.Jake AllenSTLBrankár55291944125143991.30%2.453065
27.Connor HellebuyckWPGBrankár53231944140148490.60%2.952850
28.Matthew MurrayPITBrankár442894496127392.50%2.342462
29.Antti NiemiDALBrankár341111408982289.20%3.351594
30.Anders NilssonBUFBrankár24109416378992.00%2.761373
31.Al MontoyaMTLBrankár1986425056991.20%2.671125
32.Devan DubnykMINBrankár60371935125170892.70%2.173456
33.Peter Budaj svkTBLBrankár58292137117138591.70%2.123243
34.Corey CrawfordCHIBrankár49301532122152092.00%2.522903
35.Brian ElliottCGYBrankár43241432104117191.10%2.492512
36.Jonathan BernierANABrankár34177326983991.80%2.451690
37.Scott DarlingCHIBrankár29185325579093.00%2.131548
38.Jacob MarkstromVANBrankár261011306269291.00%2.631417
39.Michael HutchinsonWPGBrankár25612316160790.00%3.061197
40.Juuse SarosNSHBrankár1887313953192.70%2.291020
41.Darcy KuemperMINBrankár1775305454190.00%3.26994
42.Jared CoreauDETBrankár1454324136288.70%3.46712
43.Henrik LundqvistNYRBrankár51301722127146691.30%2.652877
44.Calvin PickardCOLBrankár42132522114124690.90%2.882377
45.Craig AndersonOTTBrankár332292476105792.80%2.291989
46.Antti RaantaNYRBrankár29158236175291.90%2.351558
47.Carter HuttonSTLBrankár27118245359691.10%2.401324
48.Keith KinkaidNJDBrankár22711205765391.30%2.771235
49.Philipp GrubauerWSHBrankár19106233749492.50%2.101060
50.Curtis McElhinneyTORBrankár1766214050591.90%2.76921
51.Eddie LackCARBrankár1565213434590.10%2.60786
52.Jean-Francois BerubeNYIBrankár1432203027188.90%3.42527
53.Chad JohnsonCGYBrankár351815138796891.00%2.602008
54.Louis DomingueARIBrankár28914107476990.40%3.131419
55.Michal Neuvirth czePHIBrankár271011106458089.00%2.831357
56.Jimmy HowardDETBrankár2188113554193.50%1.911099
57.Aaron DellSJSBrankár18106113650092.80%2.091033
58.Anton KhudobinBOSBrankár1355103331989.70%2.73725
59.Jeff ZatkoffLAKBrankár1327102722387.90%2.95551
60.Jonathan QuickLAKBrankár1052111924592.20%2.21516
61.Zane McIntyreBOSBrankár804102215585.80%3.96333
62.Jonas GustavssonEDMBrankár713101713987.80%3.10329
63.Jhonas EnrothTORBrankár603101814187.20%3.94275
64.Spencer MartinCOLBrankár30210139686.50%4.36180
65.Semyon VarlamovCOLBrankár24617017674589.80%3.381348
66.Joonas KorpisaloCBJBrankár1164012930690.50%2.85611
67.Jeremy SmithCOLBrankár816002822987.80%3.78445
68.Ondrej Pavelec czeWPGBrankár844002623388.80%3.55440
69.Andrew HammondOTTBrankár60200148683.70%4.08206
70.Laurent BrossoitEDMBrankár62100811192.80%2.26213
71.Marek Mazanec czeNSHBrankár40200148783.90%4.72178
72.Anthony StolarzPHIBrankár4200169693.80%1.79202
73.Michael LeightonCARBrankár42200129287.00%3.43211
74.Richard BachmanVANBrankár3210059394.60%1.69179
75.Justin PetersARIBrankár3010077090.00%3.16133
76.Antoine BibeauTORBrankár2110045592.70%1.98121
77.Reto BerraFLABrankár2010043387.90%2.8684
78.Dustin TokarskiANABrankár1000005100.00%0.0010
79.Malcolm SubbanBOSBrankár1010031681.30%5.8131
80.Anton ForsbergCBJBrankár1010042785.20%4.0759
81.Magnus HellbergNYRBrankár1000004100.00%0.0019
82.Chris DriedgerOTTBrankár1010041573.30%6.0040
83.Kristers GudlevskisTBLBrankár1000003100.00%0.0012
84.Marek Langhamer czeARIBrankár100001887.50%3.7516
85.Pheonix CopleySTLBrankár1010052982.80%5.0859
86.Jack CampbellLAKBrankár1000005100.00%0.0020
87.Jorge AlvesCARBrankár10000000.00%0.001
88.Alex NedeljkovicCARBrankár10000017100.00%0.0030
Zobrazujem 1-88 z 88<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>