Štatistiky brankárov - Úspéšnosť zákrokov v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-27 z 27<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Juuse SarosNSHBrankár10000018100.00%0.0034
2.Steve MasonWPGBrankár1000007100.00%0.0020
3.Anton KhudobinBOSBrankár1000008100.00%0.0027
4.Marc-Andre FleuryVGKBrankár44002313097.70%0.65276
5.Martin JonesSJSBrankár44001413297.00%1.00240
6.Cory SchneiderNJDBrankár41200611995.00%1.78202
7.Jonathan QuickLAKBrankár40400713194.70%1.55272
8.Andrei VasilevskiyTBLBrankár541001016994.10%2.01299
9.Alex StalockMINBrankár1000011693.80%1.2549
10.Andrew HammondCOLBrankár3110069093.30%2.63138
11.Braden HoltbyWSHBrankár541001014793.20%1.92314
12.Connor HellebuyckWPGBrankár54102911992.40%1.94280
13.Matt MurrayPITBrankár642021314691.10%2.20355
14.Pekka RinneNSHBrankár642011415490.90%2.60323
15.Frederik AndersenTORBrankár632001718690.90%3.30310
16.Tuukka RaskBOSBrankár633001516490.90%2.74329
17.Devan DubnykMINBrankár514001415290.80%3.39248
18.Sergei BobrovskyCBJBrankár624002222190.00%3.18416
19.John GibsonANABrankár404001311788.90%3.59217
20.Jonathan BernierCOLBrankár413001412088.30%3.87218
21.Petr Mrazek czePHIBrankár1000021485.70%3.8731
22.Brian ElliottPHIBrankár41300149785.60%4.75178
23.Michal Neuvirth czePHIBrankár31100117284.70%4.40150
24.Philipp GrubauerWSHBrankár2010084983.70%4.57106
25.Curtis McElhinneyTORBrankár1010042382.60%5.1148
26.Keith KinkaidNJDBrankár2020094680.40%5.8792
27.Ryan MillerANABrankár1000031275.00%9.0020
Zobrazujem 1-27 z 27<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>