Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 661<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo79110022300003923.08%11212850.00%
2.Nikita KucherovTBLPravé krídlo88614+4141400302828.57%61163100.00%
3.James NealVGKPravé krídlo6628+521100311833.33%541080.00%
4.Auston MatthewsTORCenter76410+1001200221931.58%1612553.85%
5.Brandon SaadCHIĽavé krídlo8628+401100412722.22%4615729.41%
6.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo86612+740100102128.57%12515466.67%
7.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo6527021100202520.00%301050.00%
8.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo7549+224600201926.32%7312925.00%
9.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo7527+293300312025.00%981280.00%
10.Clayton KellerARICenter7527-621100002718.52%1413842.86%
11.T.J. OshieWSHPravé krídlo7538+203400101631.25%17813435.71%
12.Evander KaneBUFĽavé krídlo75510-1121322003912.82%16414335.71%
13.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo8549+722300102520.00%1141560.00%
14.Mika ZibanejadNYRCenter8516-704500003315.15%6315350.63%
15.Chris StewartMINPravé krídlo4426+30000000850.00%40540.00%
16.Dustin BrownLAKPravé krídlo6437+641100002416.67%2121190.00%
17.Anze KopitarLAKCenter6448+600101101526.67%4412953.78%
18.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo6426-322300001921.05%3111125.00%
19.Brad MarchandBOSĽavé krídlo6459+320211101330.77%1212052.94%
20.Sidney CrosbyPITCenter7459-3162400102218.18%5414152.80%
21.Richard Panik svkCHIĽavé krídlo7437+6102200001723.53%1471100.00%
22.Sonny MilanoCBJĽavé krídlo7404+120000211330.77%22950.00%
23.Valtteri FilppulaPHICenter7415-102300001040.00%11112151.43%
24.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo7437-442400002516.00%921000.00%
25.Derick BrassardOTTCenter7437+641100101625.00%8113052.53%
26.Nazem KadriTORCenter7448+562300002218.18%11311455.32%
27.Jason PominvilleBUFPravé krídlo7459+221200001233.33%1311563.64%
28.Sean MonahanCGYCenter7437+421100312020.00%0311848.57%
29.Sean CouturierPHICenter7437+900000001822.22%12213651.16%
30.Brock NelsonNYICenter7415+220000101625.00%449642.42%
31.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo7448+120100101921.05%3414646.27%
32.Claude GirouxPHICenter7459+241200001428.57%3412754.95%
33.Eric StaalMINCenter4314040000001421.43%518065.38%
34.Patric HornqvistPITPravé krídlo4325+24230000837.50%55670.00%
35.Drew StaffordNJDPravé krídlo4314-202200101127.27%516060.00%
36.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo5325-321200001816.67%3110057.14%
37.Kevin LabancSJSPravé krídlo5325-26230000837.50%037750.00%
38.Logan CoutureSJSCenter5325-222300001520.00%339240.00%
39.Bo HorvatVANCenter6303+101100101618.75%2311156.91%
40.Mark ScheifeleWPGCenter6336+101200001225.00%6412347.69%
41.Anders BjorkBOSĽavé krídlo6325-22220000837.50%43900.00%
42.Miles WoodNJDĽavé krídlo6314+3110000001225.00%7367100.00%
43.Oscar LindbergVGKCenter6303+200000001030.00%548260.71%
44.Adrian KempeLAKĽavé krídlo6314+240000101030.00%466031.03%
45.Tyler SeguinDALCenter632509330010378.11%7112451.67%
46.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo6347-181400001618.75%16610128.57%
47.Thomas VanekVANĽavé krídlo6314-241200001421.43%328425.00%
48.Connor McDavidEDMCenter6358-220200102512.00%3213839.58%
49.Sven AndrighettoCOLPravé krídlo7336+121300101421.43%5111850.00%
50.Anders LeeNYIĽavé krídlo7303001100001915.79%13412366.67%
51.Brian GibbonsNJDCenter7325+620011101225.00%2310133.33%
52.Nicklas BackstromWSHCenter73811+20160000933.33%2213950.83%
53.Kyle TurrisOTTCenter7358-122400001915.79%2313960.64%
54.Patrick MarleauTORĽavé krídlo7325+520200002213.64%8011840.00%
55.Conor ShearyPITĽavé krídlo7314-301100101520.00%20940.00%
56.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo7303+340000002711.11%2213741.67%
57.Mark StoneOTTPravé krídlo7336+500100001520.00%10614141.67%
58.Jesper BrattNJDĽavé krídlo7336+50121210742.86%331090.00%
59.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo7325+240200002910.34%4812880.00%
60.Casey CizikasNYICenter7325+100011001618.75%23510250.49%
61.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo7325-54130000319.68%3312425.00%
62.Jamie BennDALĽavé krídlo7347+162400002611.54%16413755.77%
63.Scott HartnellNSHĽavé krídlo7314-4202300001520.00%1121060.00%
64.Connor BrownTORPravé krídlo731402000020933.33%2510140.00%
65.Zach HymanTORCenter7325+640000001421.43%12512154.55%
66.Anthony ManthaDETPravé krídlo7347041200001816.67%8211940.00%
67.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo7325+16010000742.86%2210865.52%
68.Zach WerenskiCBJObranca7325+601100002015.00%481540.00%
69.Martin Frk czeDETPravé krídlo7314-221200001323.08%92850.00%
70.Chris WidemanOTTObranca7314+462200001030.00%85940.00%
71.Tyler JohnsonTBLCenter8325-341211001520.00%6313252.94%
72.Jonathan ToewsCHICenter8336+361200002213.64%3316558.76%
73.Nail YakupovCOLPravé krídlo8325+420000001717.65%801010.00%
74.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo8314+201100001618.75%15121490.00%
75.Vladislav NamestnikovTBLCenter8358+422300002015.00%16614358.62%
76.Patrick KaneCHIPravé krídlo83710+220100002114.29%41166100.00%
77.Ryan HartmanCHIĽavé krídlo8369+461200001127.27%13212448.28%
78.Matt DucheneCOLCenter8347+420000101816.67%2213254.39%
79.Brayden PointTBLCenter8358+221200111421.43%1515453.28%
80.Alex TuchVGKPravé krídlo2213+32000000825.00%40290.00%
81.Nick SchmaltzCHICenter3213+50000000540.00%103537.50%
82.Dominic MooreTORCenter320200000000540.00%523761.29%
83.Brock BoeserVANPravé krídlo4235-101200101118.18%316433.33%
84.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo4202001100001315.38%306550.00%
85.Tyler EnnisMINĽavé krídlo4224+12220000728.57%1005850.00%
86.Jason ZuckerMINĽavé krídlo4224-102200101118.18%90780.00%
87.Slater KoekkoekTBLObranca4202+16000010450.00%23290.00%
88.Michael CammalleriLAKĽavé krídlo4224+22110000728.57%115042.86%
89.Mikko KoivuMINCenter4213-14010000728.57%128064.84%
90.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo4202+101100001118.18%227166.67%
91.Aaron EkbladFLAObranca5224+36020000922.22%471100.00%
92.Nick BjugstadFLACenter5235+220100001414.29%216775.00%
93.Vincent TrocheckFLACenter5224-120011102010.00%8411353.06%
94.Jared McCannFLACenter5224+201100101513.33%125839.47%
95.Tomas Hertl czeSJSCenter5213-322200101612.50%1248755.22%
96.David PerronVGKĽavé krídlo6235+340000111711.76%10111427.27%
97.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter6213+141100001118.18%4410956.18%
98.TJ BrodieCGYObranca6246-141200001020.00%191490.00%
99.Jake DeBruskBOSĽavé krídlo6224-401200001414.29%648850.00%
100.Andrew CoglianoANAĽavé krídlo6246+52000100922.22%3510928.57%
Zobrazujem 1-100 z 661<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>