Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 772<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Nikita KucherovTBLPravé krídlo32232346+1018317004011120.72%14565850.00%
2.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo34231437+812612004215614.74%60965440.00%
3.Anders LeeNYIĽavé krídlo33201535+12461100208124.69%381856775.00%
4.John TavaresNYICenter33192140+31051012109919.19%121367350.07%
5.Brock BoeserVANPravé krídlo3017133001051400408220.73%91549326.32%
6.Sean MonahanCGYCenter33171330+447900629018.89%11961250.91%
7.Anze KopitarLAKCenter34172239+121231101408320.48%182574753.54%
8.Michael GrabnerNYRPravé krídlo3316319+1360000206923.19%351546316.67%
9.Brayden SchennSTLCenter34162238+233431000619417.02%611266547.47%
10.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo30151530-21051100108417.86%24956426.32%
11.James NealVGKPravé krídlo3115924+2143500419216.30%16135430.00%
12.Logan CoutureSJSCenter31151126+4641022307819.23%143055841.94%
13.William KarlssonVGKCenter31151126+723622316323.81%132457447.59%
14.Sean CouturierPHICenter32151530+1383500109615.62%331867454.59%
15.Nathan MacKinnonCOLCenter32152338-215614014210314.56%17763841.63%
16.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo32151732+72091600208318.07%311957716.67%
17.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo33151025-2125900509216.30%131252250.00%
18.Patrik LaineWPGPravé krídlo33151126-11691200208417.86%251854018.18%
19.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo3315722-6166900108617.44%18104740.00%
20.Phil KesselPITPravé krídlo34152338-124419002213111.45%5863733.33%
21.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo34152035+169311003114910.07%28136780.00%
22.Tyler ToffoliLAKCenter3415924+11045003111313.27%23254233.33%
23.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
24.Mark StoneOTTPravé krídlo31141428+820311217418.92%321864857.58%
25.Brayden PointTBLCenter32141731+16112523637618.42%61661348.73%
26.Jason ZuckerMINĽavé krídlo32141125+7163512407119.72%341256014.29%
27.Evander KaneBUFĽavé krídlo33141731-72428332013810.14%661366142.06%
28.Mark ScheifeleWPGCenter33142135+8661311207020.00%291770252.10%
29.Sidney CrosbyPITCenter34141933-632616003110713.08%311670952.75%
30.Tyler SeguinDALCenter34141529-4195900301449.72%262069052.19%
31.Brad MarchandBOSĽavé krídlo22131427+10334911215722.81%91246134.62%
32.Auston MatthewsTORCenter26131326+1322600228016.25%52848454.83%
33.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo28131124+8143501107517.33%482557143.88%
34.Claude GirouxPHICenter32132235+91041100006121.31%121264758.26%
35.Vladislav NamestnikovTBLCenter32131528+81971200207617.11%292358547.75%
36.Artem AnisimovCHICenter3213417+367711606819.12%91655747.42%
37.Vincent TrocheckFLACenter32131932-524611222011011.82%532869154.22%
38.Jordan EberleNYIPravé krídlo33131023+342300517118.31%14852243.75%
39.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo33132639+4821400109913.13%3463225.00%
40.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter33131023-3164511117916.46%272058550.92%
41.Brendan GallagherMTLPravé krídlo3313619-22435110010312.62%372050842.86%
42.Jamie BennDALĽavé krídlo34131629+12549000010412.50%702066957.10%
43.Nazem KadriTORCenter34131023+5143700008415.48%471156349.02%
44.Josh AndersonCBJPravé krídlo3112719+91301004210111.88%60654931.82%
45.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo32121123+402500005820.69%201047642.86%
46.Patrick KaneCHIPravé krídlo32122032-11429001110811.11%65637100.00%
47.Michael FerlandCGYĽavé krídlo3212517-294400007216.67%56850037.93%
48.Brian GibbonsNJDCenter3212820+14100033314327.91%202748136.00%
49.Eric StaalMINCenter32121628+72224231010111.88%212059350.59%
50.Steven StamkosTBLCenter32123143+131082000109013.33%201260948.22%
51.Anthony ManthaDETPravé krídlo32121022-9375800108514.12%321255126.09%
52.Craig SmithNSHPravé krídlo3212921+2125800108214.63%201248332.56%
53.Connor McDavidEDMCenter33122840+6103902219512.63%122270538.32%
54.Dustin BrownLAKPravé krídlo34121527+13124600108713.79%971167638.46%
55.Jake GuentzelPITCenter3412921-8245800108015.00%572059153.97%
56.Clayton KellerARICenter35121325-20143900009512.63%51665745.24%
57.Mika ZibanejadNYRCenter24111122-5251100206616.67%161444050.46%
58.Erik HaulaVGKCenter271110210173600306317.46%261446651.26%
59.Taylor HallNJDĽavé krídlo30112031-412410002010110.89%381855647.66%
60.Patric HornqvistPITPravé krídlo31111021-222610000010710.28%533353650.00%
61.Aleksander BarkovFLACenter31111930+2102644008512.94%172369554.56%
62.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo32111223+91415113110710.28%53159050.00%
63.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo32111122-8163400001209.17%15755542.31%
64.Brandon SaadCHIĽavé krídlo3211617+201100629711.34%111559434.00%
65.Pavel BuchnevichNYRPravé krídlo33111223+184800207514.67%221448923.53%
66.Chris KreiderNYRĽavé krídlo3311920-1275700008013.75%701452538.46%
67.Jack EichelBUFCenter33111728-102603021010810.19%261467940.98%
68.Alexander RadulovDALPravé krídlo34111627-4304900218213.41%262067650.00%
69.Patrick MarleauTORĽavé krídlo3411718-181300518213.41%41857554.71%
70.Evgeny KuznetsovWSHCenter34112536+12631300308113.58%221364346.47%
71.Nino NiederreiterMINPravé krídlo2610515+5185500215817.24%241141250.00%
72.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo2710919-162300007313.70%994800.00%
73.T.J. OshieWSHPravé krídlo28101323+1671100204920.41%612053150.56%
74.Jonathan MarchessaultVGKCenter28101626+5182500119510.53%321048446.15%
75.Bo HorvatVANCenter28101020+525611206515.38%151252252.45%
76.Evgeni MalkinPITCenter30102030-12651200419210.87%16955846.07%
77.Tomas Tatar svkDETĽavé krídlo3210515-6116600207812.82%28135490.00%
78.Yanni GourdeTBLCenter32101323+13143412105617.86%151952742.35%
79.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo3210919-4304700417313.70%552258561.54%
80.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo3310515+741100207014.29%16644525.00%
81.Zach WerenskiCBJObranca3310818+561400219810.20%19417640.00%
82.Adrian KempeLAKĽavé krídlo3310717+9180000304621.74%351043037.24%
83.Radek Faksa czeDALCenter3310717+14100011305717.54%361844752.42%
84.Mathieu PerreaultWPGCenter2199180102700103426.47%20626563.16%
85.Alexander KerfootCOLCenter2991221-31631000003030.00%71140936.42%
86.Reilly SmithVGKPravé krídlo3191423+6163601117012.86%201156930.00%
87.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo3191322-10124900101098.26%111558133.33%
88.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo319312-7152200105018.00%241049263.16%
89.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo329233201631000009010.00%141465054.84%
90.Elias LindholmCARCenter329918+583300106314.29%412158353.01%
91.Jesper BrattNJDĽavé krídlo3291221-383912205117.65%231251466.67%
92.Mikko RantanenCOLPravé krídlo3291827-71661300007212.50%141159952.08%
93.Jonathan ToewsCHICenter3291322+5241400008910.11%181163857.02%
94.Jordan StaalCARCenter3291120+2140311207811.54%781462854.86%
95.Brock NelsonNYICenter339312-5121200105616.07%121246649.81%
96.Paul ByronMTLĽavé krídlo339413+1130012005018.00%572151825.00%
97.Josh BaileyNYIĽavé krídlo3393140+4421700215715.79%61259823.26%
98.Rick NashNYRPravé krídlo339817-282200201048.65%201956014.29%
99.Conor ShearyPITĽavé krídlo349514-622200316613.64%101050350.00%
100.Connor BrownTORPravé krídlo349514-261100204420.45%91453241.98%
Zobrazujem 1-100 z 772<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>