Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 822<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Sidney CrosbyPITCenter54343367+16221119005117918.99%6417106347.92%
2.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo63312455+832812126220215.35%5224120656.25%
3.Patrik LaineWPGPravé krídlo55302454+920812005115119.87%592610000.00%
4.Auston MatthewsTORCenter61302454+514416006121713.82%1550108545.96%
5.Jeff CarterLAKCenter62302555+629916119419615.31%6527111651.50%
6.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo60292453+11181020226218215.93%21251085100.00%
7.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo61282856-810719005319514.36%3320112255.56%
8.Brent BurnsSJSObranca61273865+2130719015224610.98%5410415200.00%
9.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo61272754+8441218007222312.11%1612111140.00%
10.Brad MarchandBOSĽavé krídlo62273764+1652617355118514.59%3629120635.48%
11.Nikita KucherovTBLPravé krídlo54263258+11281121005017814.61%191810250.00%
12.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo55262551+1026716006219213.54%582498466.67%
13.Michael GrabnerNYRPravé krídlo61261036+28800123013419.40%362985853.85%
14.Evgeni MalkinPITCenter53253661+1572819005116015.62%371698342.45%
15.Mark ScheifeleWPGCenter60253762+1234611003112420.16%4127122144.22%
16.Nazem KadriTORCenter61252247-6811015005218813.30%9225101546.68%
17.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo61251742-19901220113116015.62%12142117347.06%
18.T.J. OshieWSHPravé krídlo50241943+262869133010522.86%653587846.77%
19.Rickard RakellANACenter52241034-1859007112219.67%611891343.20%
20.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo62242246-42638227017413.79%7418114629.41%
21.Patrick KaneCHIPravé krídlo62244165+1028518005122310.76%2011133411.36%
22.Chris KreiderNYRĽavé krídlo56231942+84259003114615.75%972595157.14%
23.Anders LeeNYIĽavé krídlo60231437+936711004013716.79%1192991016.67%
24.John TavaresNYICenter61232952+830715122019911.56%2913123551.99%
25.Leon DraisaitlEDMCenter63233154+5121020003213517.04%2924118648.45%
26.Artem AnisimovCHICenter58222143+123048007110022.00%1824106345.41%
27.Nick FolignoCBJĽavé krídlo58222244+6431019005114115.60%9437107145.07%
28.Mark StoneOTTPravé krídlo58222547+825614005011219.64%3644107938.89%
29.Kyle TurrisOTTCenter61222244-339412005213616.18%1653119352.46%
30.Patrick MarleauSJSĽavé krídlo61221335+318612006015014.67%6124105050.35%
31.Tyler SeguinDALCenter62223961-142092500202329.48%5518115650.25%
32.Evander KaneBUFĽavé krídlo50211132-118116003117012.35%861994145.45%
33.Marian Hossa svkCHIPravé krídlo56211637+8649116312616.67%232294638.46%
34.Jamie BennDALĽavé krídlo58213657-7551023004215713.38%7438115551.07%
35.Phil KesselPITPravé krídlo60213556+318826004116912.43%913108028.57%
36.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo60212344+141647353018811.17%1637100936.36%
37.Patrick EavesANAPravé krídlo60211637-11161116001015913.21%603310000.00%
38.Vincent TrocheckFLACenter61212142-1027210012117512.00%12540130250.88%
39.Connor McDavidEDMCenter63215071+1922218015118611.29%2620133443.91%
40.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo57202040-1422614001020010.00%2019100530.00%
41.Logan CoutureSJSCenter59202040+812811002014613.70%4954105638.93%
42.Tanner PearsonLAKĽavé krídlo60201838+141125014213614.71%922097125.00%
43.Nino NiederreiterMINPravé krídlo60202646+1939814002013414.93%95169020.00%
44.Mikael GranlundMINCenter60203656+296617233113414.93%3741114058.33%
45.Joe PavelskiSJSCenter61203353+818619005018510.81%10658118151.57%
46.Patrick MaroonEDMĽavé krídlo63201131+137524002014214.08%14419103940.00%
47.Sean MonahanCGYCenter63202040-1018612113115812.66%2818112253.17%
48.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo63202848-326510004015412.99%381811070.00%
49.Jonathan MarchessaultFLACenter54191837-828614004113813.77%781595144.65%
50.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo54192241+8391118006117011.18%361792953.33%
51.Brayden SchennPHICenter58192140-20301424005113214.39%15832102646.72%
52.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo60192140044617113013514.07%10529101739.13%
53.Justin WilliamsWSHPravé krídlo60191736+113647003012515.20%223293356.38%
54.Jason ZuckerMINĽavé krídlo60192342+322811002013114.50%523189825.00%
55.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo61192847-225415003017610.80%552496120.00%
56.Marcus JohanssonWSHĽavé krídlo61192140+161041100529420.21%2416105042.11%
57.J.T. MillerNYRĽavé krídlo62192847+201916346111017.27%7642101844.60%
58.Artemi PanarinCHIĽavé krídlo62193655+1621715003114712.93%1610121528.57%
59.Mikael BacklundCGYCenter63192544+916614035115312.42%4435109047.99%
60.Ryan KeslerANACenter63192746+955717002014812.84%10958135957.99%
61.Rick NashNYRPravé krídlo50181331+11858113014712.24%51298230.00%
62.James NealNSHPravé krídlo53181533-82929002015711.46%621494340.00%
63.Bo HorvatVANCenter6018224001827221011116.22%5426106151.46%
64.Brandon SaadCBJĽavé krídlo60182543+21812003014612.33%1619102744.44%
65.Kyle OkposoBUFPravé krídlo61182139-422720002114512.41%5125116954.55%
66.Nicklas BackstromWSHCenter61184563+1628423003111415.79%3725110951.11%
67.Bryan LittleWPGCenter40171431-485800218919.10%221571355.66%
68.Conor ShearyPITĽavé krídlo42171835+181412004110216.67%20176430.00%
69.Jonathan DrouinTBLĽavé krídlo52172239-114718004113912.23%371390442.86%
70.Patric HornqvistPITPravé krídlo54171835+192291300301859.19%1764386133.33%
71.Sebastian AhoCARPravé krídlo58171633-21239003115011.33%301294445.83%
72.Mikko KoivuMINCenter59173047+302221601419917.17%2450114255.19%
73.Tyler JohnsonTBLCenter59172239-528617003111714.53%4526111352.35%
74.William NylanderTORCenter60172643-126819000015311.11%141296940.74%
75.Eric StaalMINCenter60172946+720212126014711.56%3029112450.05%
76.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo60172138+121446114016310.43%3931111220.00%
77.Patrik BerglundSTLCenter6117825-72624003111115.32%1263395349.94%
78.Blake WheelerWPGPravé krídlo63173249-53421312101988.59%7540126345.65%
79.Aleksander BarkovFLACenter46162137+10839004211214.29%312489046.89%
80.Martin Hanzal czeMINCenter52161026-164348002112812.50%1104696542.86%
81.Jonathan ToewsCHICenter53163046+823513005114710.88%3322106757.40%
82.Matt DucheneCOLCenter55162036-19639003112812.50%2933102762.33%
83.Andrew LaddNYIĽavé krídlo5716622-10341211209816.33%694490440.00%
84.Patrice BergeronBOSCenter59162238+91671302702237.17%4437113959.05%
85.Alexander KillornTBLĽavé krídlo60161430-65639113014211.27%7120108530.00%
86.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo61163450-204831900222008.00%2613118727.27%
87.Adam HenriqueNJDCenter62161733-92848232110914.68%6656115248.77%
88.Richard Panik svkCHIĽavé krídlo62161733+83235002011414.04%1223289116.67%
89.David Krejci czeBOSCenter62162642-1316612001013411.94%3640113851.34%
90.Thomas VanekDETĽavé krídlo47152338+11651100209815.31%23268940.00%
91.Paul StastnySTLCenter56152035+13431000409316.13%4232108855.50%
92.Mitchell MarnerTORCenter56153348-330215004013910.79%343194440.74%
93.Ryan HartmanCHIĽavé krídlo57151126+115300003012811.72%901770643.48%
94.Kevin HayesNYRCenter57152843+221215163010514.29%342596244.86%
95.Mike FisherNSHCenter58152035-25171500309915.15%1244997754.37%
96.Zack SmithOTTCenter59151530+95311330011912.61%1113297653.01%
97.Brandon SutterVANCenter60151227-16647001112412.10%5934114455.76%
98.Markus GranlundVANCenter60151126-16143600219815.31%287101839.60%
99.Evgeny KuznetsovWSHCenter61153348+1934210002012512.00%3914102643.48%
100.Connor BrownTORPravé krídlo61151227+6813113010514.29%45399770.00%
Zobrazujem 1-100 z 822<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>