Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 888<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Sidney CrosbyPITCenter75444589+17241425005125517.25%8027149148.17%
2.Nikita KucherovTBLPravé krídlo74404585+13381732007124616.26%302014390.00%
3.Auston MatthewsTORCenter82402969+214821008127914.34%2161144646.82%
4.Brad MarchandBOSĽavé krídlo80394685+1881924358122617.26%5135155536.11%
5.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo82393675-112922008328613.64%5031151550.00%
6.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo79372663-328715004028113.17%3328140237.04%
7.Patrik LaineWPGPravé krídlo73362864+726914005120417.65%803313080.00%
8.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo81353267+1538813127226813.06%6335155454.00%
9.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo82352762+13221021339324014.58%3334148366.67%
10.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo75343670+11341024006226212.98%7232134966.67%
11.Anders LeeNYIĽavé krídlo81341852+956914006019117.80%17234126338.89%
12.Patrick KaneCHIPravé krídlo82345589+1132723005129211.64%2815175513.73%
13.Evgeni MalkinPITCenter62333972+18771123006119117.28%4025115543.14%
14.T.J. OshieWSHPravé krídlo68332356+2836713134114323.08%9550121548.33%
15.Rickard RakellANACenter71331851+10125120010117718.64%8132123542.18%
16.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo82333669+6501726007231310.54%2162915070.00%
17.Mark ScheifeleWPGCenter79325082+1838715025216020.00%4934162543.46%
18.Patrick EavesANAPravé krídlo79321951-2241318002020915.31%8943129750.00%
19.Nazem KadriTORCenter82322961-7951217006223613.56%12431136047.97%
20.Jeff CarterLAKCenter82323466+2411022119425012.80%8637147951.94%
21.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo80313061+162849576124612.60%2345137325.00%
22.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo82312354-181221625224122413.84%16260155647.06%
23.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo82312758-43239339123413.25%9726151927.78%
24.Artemi PanarinCHIĽavé krídlo82314374+1821917005121114.69%2314159720.00%
25.Jonathan MarchessaultFLACenter75302151-2138818006119315.54%10517126945.19%
26.Connor McDavidEDMCenter823070100+2726327126125111.95%3429173343.18%
27.Joe PavelskiSJSCenter81293968+1134722117023312.45%13073154952.45%
28.Leon DraisaitlEDMCenter82294877+7201027005317216.86%4136154948.97%
29.Brent BurnsSJSObranca82294776+194082501633209.06%6914220390.00%
30.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo82293362-237619005023812.18%6229130320.00%
31.Evander KaneBUFĽavé krídlo70281543-1711338005126010.77%10929134545.08%
32.Chris KreiderNYRĽavé krídlo75282553+658613004118615.05%13230127655.56%
33.John TavaresNYICenter77283866+438718123126010.77%4220157350.61%
34.Eric StaalMINCenter82283765+1734416128021113.27%4239152649.15%
35.Michael GrabnerNYRPravé krídlo76271340+221000133016216.67%4134107253.85%
36.Kyle TurrisOTTCenter78272855-347617006218514.59%2161152253.06%
37.Patrick MaroonEDMĽavé krídlo81271542+139536005017815.17%18923135640.00%
38.Sean MonahanCGYCenter82273158-120817114219913.57%3425144251.45%
39.Patrick MarleauSJSĽavé krídlo82271946+428716006019014.21%8232140753.49%
40.Marian Hossa svkCHIPravé krídlo73261945+78511117316715.57%3236123135.71%
41.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo74263561+17511326008122411.61%4121130257.14%
42.Jamie BennDALĽavé krídlo77264369-9661226114220112.94%8947149251.46%
43.Nick FolignoCBJĽavé krídlo79262551-4551121005118514.05%15750145646.07%
44.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo80262753+246819113019213.54%12436138841.38%
45.Mikael GranlundMINCenter81264369+2312720344117714.69%5050152548.48%
46.Tyler SeguinDALCenter82264672-1522112900413018.64%6026151451.02%
47.Blake WheelerWPGPravé krídlo82264874+647521234025910.04%10051165245.74%
48.Logan CoutureSJSCenter73252752+11121115013017414.37%5765128639.44%
49.Brayden SchennPHICenter79253055-13381728007217814.04%18942140746.96%
50.Nino NiederreiterMINPravé krídlo82253257+1753814003018613.44%1202012360.00%
51.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo82253964+138512004020412.25%432814340.00%
52.Tomas Tatar svkDETĽavé krídlo82252146-82658005016615.06%9224141761.54%
53.Jack EichelBUFCenter61243357-1322102400412499.64%2635121638.94%
54.Tanner PearsonLAKĽavé krídlo80242044+51338125218712.83%12431130641.67%
55.Justin WilliamsWSHPravé krídlo80242448+1450510004016714.37%2841123954.70%
56.Sebastian AhoCARPravé krídlo82242549-126617124121411.21%5114137748.57%
57.Brandon SaadCBJĽavé krídlo82242953+23813004021011.43%2426139744.44%
58.Marcus JohanssonWSHĽavé krídlo82243458+2510519005212918.60%3222139446.43%
59.Conor ShearyPITĽavé krídlo61233053+242225006115414.94%29239730.00%
60.Rick NashNYRPravé krídlo67231538+92669113019511.79%633511040.00%
61.James NealNSHPravé krídlo70231841-1035513005120211.39%8418123950.00%
62.Andrew LaddNYIĽavé krídlo7823831-144535114114216.20%11254126240.00%
63.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo79232649+102059115022710.13%4746146114.29%
64.Nicklas BackstromWSHCenter82236386+1738835005216214.20%4533149851.39%
65.David Krejci czeBOSCenter82233154-1226814003015814.56%4051149851.52%
66.Phil KesselPITPravé krídlo82234770+320830004122910.04%1215147133.33%
67.Milan LucicEDMĽavé krídlo82232750-3501225003017513.14%20220140857.14%
68.Patrik BerglundSTLCenter82231134-73248005115315.03%15542131249.96%
69.Vincent TrocheckFLACenter82233154-1343212012123010.00%16451170850.18%
70.Artem AnisimovCHICenter64222345+93048007110520.95%1827114345.12%
71.Mark StoneOTTPravé krídlo71223254+1225614005013416.42%4353131840.00%
72.Jason ZuckerMINĽavé krídlo79222547+343011003017212.79%7342120820.00%
73.Paul ByronMTLĽavé krídlo81222143+21290411619622.92%11934122166.67%
74.Mikael BacklundCGYCenter81223153+936716037219711.17%5541142748.07%
75.William NylanderTORCenter81223961-332926002020510.73%2516129740.16%
76.Ryan KeslerANACenter82223658+883820002018611.83%14675174757.39%
77.J.T. MillerNYRĽavé krídlo82223456+172127346113216.67%10156134343.98%
78.Richard Panik svkCHIĽavé krídlo82222244+145849005015514.19%14745120928.57%
79.Bryan LittleWPGCenter59212647-718612003111917.65%3523103655.61%
80.Aleksander BarkovFLACenter61213152+1310314005214214.79%3930118446.53%
81.Patric HornqvistPITPravé krídlo70212344+1628101700602239.42%22762111727.27%
82.Jonathan ToewsCHICenter72213758+735617005119910.55%4332145254.90%
83.Jonathan DrouinTBLĽavé krídlo73213253-1316926006118311.48%5016129343.64%
84.Patrice BergeronBOSCenter79213253+122481703703026.95%5447153560.10%
85.Martin Hanzal czeMINCenter71201939-175359002116911.83%14558125957.77%
86.Taylor HallNJDĽavé krídlo72203353-93271500422388.40%5931139244.44%
87.Ryan O'ReillyBUFCenter72203555-110824123018910.58%2145154558.01%
88.Mikko RantanenCOLPravé krídlo75201838-2522410002113315.04%2933135558.00%
89.Bo HorvatVANCenter81203252-727310221015812.66%6541146150.47%
90.Radim Vrbata czeARIPravé krídlo81203555-181641500402338.58%4831136936.17%
91.Brock NelsonNYICenter81202545-63616014117311.56%5048126843.74%
92.Jason ChimeraNYIĽavé krídlo82201333+14000112012116.53%14930107247.06%
93.Connor BrownTORPravé krídlo82201636+31026114013914.39%5046132925.00%
94.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo82204161-245652300322537.91%3022156621.43%
95.Adam HenriqueNJDCenter82202040-2038610232114214.08%8868149148.19%
96.Jordan EberleEDMPravé krídlo82203151+31641400002089.62%2637137550.00%
97.Kyle OkposoBUFPravé krídlo65192645-724723002115612.18%5325123454.55%
98.Tyler JohnsonTBLCenter66192645-528617003113014.62%4630124351.96%
99.Zach PariseMINĽavé krídlo69192342-33061200401949.79%4669120361.54%
100.Markus GranlundVANCenter69191332-191437003112215.57%3211119539.60%
Zobrazujem 1-100 z 888<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>