Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 820<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Sidney CrosbyPITCenter54343367+16221119005117918.99%6417106347.92%
2.Patrik LaineWPGPravé krídlo55302454+920812005115119.87%592610000.00%
3.Jeff CarterLAKCenter61302555+729916119419315.54%6427109751.91%
4.Auston MatthewsTORCenter61302454+514416006121713.82%1550108545.96%
5.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo62292453+532812126219414.95%5024118456.25%
6.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo60282856-710719005319414.43%3220110155.56%
7.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo59272451+1118919226217715.25%21251067100.00%
8.Brent BurnsSJSObranca60273764+2230718015224211.16%5410414950.00%
9.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo61272754+8441218007222312.11%1612111140.00%
10.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo54262349+1026715006219013.68%562496666.67%
11.Michael GrabnerNYRPravé krídlo60261036+28800123013219.70%362984353.85%
12.Brad MarchandBOSĽavé krídlo61263561+1352617355118414.13%3628118735.48%
13.Evgeni MalkinPITCenter52253560+1470819005115915.72%371696342.44%
14.Mark ScheifeleWPGCenter60253762+1234611003112420.16%4127122144.22%
15.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo60251742-19881220113115715.92%11842115447.06%
16.Nazem KadriTORCenter61252247-6811015005218813.30%9225101546.68%
17.T.J. OshieWSHPravé krídlo50241943+262869133010522.86%653587846.77%
18.Rickard RakellANACenter52241034-1859007112219.67%611891343.20%
19.Nikita KucherovTBLPravé krídlo53233154+1026818004017113.45%191710070.00%
20.Chris KreiderNYRĽavé krídlo55231942+114259003114316.08%972593457.14%
21.Anders LeeNYIĽavé krídlo60231437+936711004013716.79%1192991016.67%
22.Patrick KaneCHIPravé krídlo61234063+928417005122010.45%1911131211.36%
23.John TavaresNYICenter61232952+830715122019911.56%2913123551.99%
24.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo61232245-32627227017113.45%7218112729.41%
25.Leon DraisaitlEDMCenter62233154+4121020003213417.16%2824116449.03%
26.Mark StoneOTTPravé krídlo56222547+825614005010620.75%3544104241.18%
27.Nick FolignoCBJĽavé krídlo57222244+4411019005114115.60%9237105345.07%
28.Evander KaneBUFĽavé krídlo48211132-87916003116512.73%851990444.34%
29.Marian Hossa svkCHIPravé krídlo55211536+7649116312416.94%222293038.46%
30.Artem AnisimovCHICenter57212142+11304800619821.43%1823104645.42%
31.Jamie BennDALĽavé krídlo57213556-7501022004215513.55%7337113851.21%
32.Phil KesselPITPravé krídlo59213556+218826004116712.57%813106128.57%
33.Patrick EavesANAPravé krídlo60211637-11161116001015913.21%6033100050.00%
34.Patrick MarleauSJSĽavé krídlo60211334+116612005014914.09%6024103651.52%
35.Vincent TrocheckFLACenter60212142-927210012117212.21%12540128150.70%
36.Tyler SeguinDALCenter61213859-152092400202259.33%5318113550.00%
37.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo56201939-1322613001020010.00%201998830.00%
38.Kyle TurrisOTTCenter59202242-337311004212615.87%1552115452.46%
39.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo59202343+151636352018610.75%163799136.36%
40.Joe PavelskiSJSCenter60203252+818618005018410.87%10658116651.57%
41.Patrick MaroonEDMĽavé krídlo62201030+117324002014114.18%14319102240.00%
42.Sean MonahanCGYCenter62201939-1318612113115612.82%2718110853.43%
43.Connor McDavidEDMCenter62204969+1822217015118210.99%2520131143.94%
44.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo63202848-326510004015412.99%381811070.00%
45.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo52192039+8371117006116211.73%361789371.43%
46.Logan CoutureSJSCenter58192039+712710002014513.10%4954104239.33%
47.Brayden SchennPHICenter58192140-20301424005113214.39%15832102646.72%
48.Tanner PearsonLAKĽavé krídlo59191837+141125014213114.50%922095320.00%
49.Mikael GranlundMINCenter59193655+296617232012914.73%3541112356.52%
50.Nino NiederreiterMINPravé krídlo59192645+1939814002013114.50%94168870.00%
51.Justin WilliamsWSHPravé krídlo60191736+113647003012515.20%223293356.38%
52.Marcus JohanssonWSHĽavé krídlo61192140+161041100529420.21%2416105042.11%
53.J.T. MillerNYRĽavé krídlo61192847+201916346110917.43%7642100244.24%
54.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo61192847-225415003017610.80%552496120.00%
55.Artemi PanarinCHIĽavé krídlo61193554+1521715003114413.19%1610119928.57%
56.Mikael BacklundCGYCenter62192544+916614035115312.42%4435107448.05%
57.Ryan KeslerANACenter63192746+955717002014812.84%10958135957.99%
58.James NealNSHPravé krídlo52181230-92727002015611.54%611392833.33%
59.Jonathan MarchessaultFLACenter53181836-628513004113213.64%761593145.19%
60.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo59182038+244616113012913.95%1022999739.13%
61.Brandon SaadCBJĽavé krídlo59182543+21812003014512.41%1619101344.44%
62.Bo HorvatVANCenter5918224001827221010916.51%5424104351.53%
63.Kyle OkposoBUFPravé krídlo59182139-120720002114212.68%5025113154.55%
64.Jason ZuckerMINĽavé krídlo59182341+322811002012614.29%503188125.00%
65.Nicklas BackstromWSHCenter61184563+1628423003111415.79%3725110951.11%
66.Bryan LittleWPGCenter40171431-485800218919.10%221571355.66%
67.Conor ShearyPITĽavé krídlo42171835+181412004110216.67%20176430.00%
68.Rick NashNYRPravé krídlo4917133001858113014311.89%50298090.00%
69.Jonathan DrouinTBLĽavé krídlo51171936-214715004113812.32%361288942.72%
70.Patric HornqvistPITPravé krídlo53171835+192291300301829.34%1734384837.50%
71.Sebastian AhoCARPravé krídlo57171633-21239003114611.64%301292745.83%
72.Mikko KoivuMINCenter58172946+302221601419717.53%2250112455.22%
73.Tyler JohnsonTBLCenter58172037-628616003111315.04%4526109351.94%
74.Eric StaalMINCenter59172845+720212126014611.64%2928110949.95%
75.Patrik BerglundSTLCenter6017724-52623003111015.45%1233393849.94%
76.William NylanderTORCenter60172643-126819000015311.11%141296940.74%
77.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo60172138+121446114016310.43%3931111220.00%
78.Blake WheelerWPGPravé krídlo63173249-53421312101988.59%7540126345.65%
79.Aleksander BarkovFLACenter45162137+11839004211014.55%312487047.10%
80.Martin Hanzal czeARICenter51161026-154348002112612.70%1054594856.02%
81.Matt DucheneCOLCenter54162036-20639003112412.90%2733100962.69%
82.Andrew LaddNYIĽavé krídlo5716622-10341211209816.33%694490440.00%
83.Alexander KillornTBLĽavé krídlo59161430-75639113013811.59%6920106830.00%
84.Richard Panik svkCHIĽavé krídlo61161632+83235002010914.68%1213287616.67%
85.Adam HenriqueNJDCenter61161733-92848232110615.09%6355113148.90%
86.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo61163450-204831900222008.00%2613118727.27%
87.Thomas VanekDETĽavé krídlo47152338+11651100209815.31%23268940.00%
88.Jonathan ToewsCHICenter52152944+823512005114310.49%3222104957.57%
89.Paul StastnySTLCenter55152035+23431000408717.24%4031106855.49%
90.Mitchell MarnerTORCenter56153348-330215004013910.79%343194440.74%
91.Kevin HayesNYRCenter56152843+221215163010514.29%332594645.15%
92.Ryan HartmanCHIĽavé krídlo56151126+105300003012711.81%861669343.48%
93.Mike FisherNSHCenter57152035-15171500309715.46%1234796054.23%
94.Brandon SutterVANCenter59151227-16647001112212.30%5932112655.48%
95.Markus GranlundVANCenter60151126-16143600219815.31%287101839.60%
96.Jason ChimeraNYIĽavé krídlo61159240330011109016.67%1062778943.33%
97.David Krejci czeBOSCenter61152641-1316612001013311.28%3639112151.26%
98.Connor BrownTORPravé krídlo61151227+6813113010514.29%45399770.00%
99.Evgeny KuznetsovWSHCenter61153348+1934210002012512.00%3914102643.48%
100.Andreas AthanasiouDETCenter4514620-4131100108516.47%181459443.66%
Zobrazujem 1-100 z 820<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>