Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 848<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Sidney CrosbyPITCenter68424082+20241323005123717.72%7522136048.40%
2.Nikita KucherovTBLPravé krídlo67384078+13361729006122916.59%272012990.00%
3.Brad MarchandBOSĽavé krídlo75374380+1464821357121717.05%4833147136.11%
4.Patrik LaineWPGPravé krídlo67342761+624914005118318.58%773212080.00%
5.Auston MatthewsTORCenter74342761+514619006125013.60%1858130646.41%
6.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo74343165-612921006324513.88%4229136355.56%
7.Evgeni MalkinPITCenter62333972+18771123006119117.28%4025115543.14%
8.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo74332760+14221021227322214.86%2632134366.67%
9.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo75332861+934813127224913.25%6132144354.00%
10.Patrick KaneCHIPravé krídlo75334881+932721005127312.09%2714161511.11%
11.Rickard RakellANACenter63321345+585100010115820.25%7124110142.47%
12.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo68323264+8341022006224313.17%6528123066.67%
13.Jeff CarterLAKCenter74313061-1351021119423213.36%8033133951.98%
14.T.J. OshieWSHPravé krídlo61302151+2634711133013023.08%8646108950.00%
15.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo70302454-626614004023912.55%2824123833.33%
16.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo74303262+7481421007228810.42%1962513650.00%
17.Nazem KadriTORCenter74302555-10871116006221713.82%11230123047.67%
18.Mark ScheifeleWPGCenter72294675+1136714014114120.57%4732146743.45%
19.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo74292049-22961523224120314.29%14554141247.06%
20.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo7429255402838338121513.49%8923137127.78%
21.Jonathan MarchessaultFLACenter67282048-1634716006117715.82%10017114445.08%
22.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo72282755+162648574122312.56%2240122826.67%
23.Anders LeeNYIĽavé krídlo73281745+1044712005016516.97%15131113316.67%
24.John TavaresNYICenter74283765+838717123125111.16%4119151150.80%
25.Joe PavelskiSJSCenter75283664+1132721117021612.96%12470143552.22%
26.Michael GrabnerNYRPravé krídlo69271239+261000133014918.12%383196853.85%
27.Brent BurnsSJSObranca75274572+163872301522959.15%6612918660.00%
28.Leon DraisaitlEDMCenter75274370+4201025004216016.88%3731141348.75%
29.Evander KaneBUFĽavé krídlo63261440-159738005122911.35%9927120544.92%
30.Chris KreiderNYRĽavé krídlo69262349+854613003117115.20%12429117455.56%
31.Connor McDavidEDMCenter75266288+2326323016121911.87%3226158843.77%
32.Patrick MarleauSJSĽavé krídlo75261844+820715006018214.29%7730128151.30%
33.Jamie BennDALĽavé krídlo69254166-5601124114218313.66%8344134550.76%
34.Kyle TurrisOTTCenter71252449-641616006216515.15%2056137353.39%
35.Patrick EavesANAPravé krídlo71251843-6201116001018813.30%7640117950.00%
36.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo72252550+244819113017614.20%11635124444.44%
37.Logan CoutureSJSCenter73252752+11121115013017414.37%5765128639.44%
38.Mikael GranlundMINCenter74254166+2112719343116714.97%4747140250.00%
39.Eric StaalMINCenter74253257+1028314127018813.30%3638138349.26%
40.Sean MonahanCGYCenter75252752018613114218413.59%3123133452.50%
41.Patrick MaroonEDMĽavé krídlo75251439+129136004016714.97%17723124440.00%
42.Marian Hossa svkCHIPravé krídlo67241842+58511116315115.89%2931113238.46%
43.Nick FolignoCBJĽavé krídlo71242448+1491120005117014.12%12147130944.30%
44.Tyler SeguinDALCenter74244569-1322102700302728.82%5824137150.88%
45.Artemi PanarinCHIĽavé krídlo75244266+1821715005118313.11%2014147020.00%
46.Jack EichelBUFCenter54233053-9141023004122010.45%2532108139.78%
47.James NealNSHPravé krídlo65231740-935512005119211.98%8016115740.00%
48.Tanner PearsonLAKĽavé krídlo72231942+101137124217313.29%11522117940.91%
49.Sebastian AhoCARPravé krídlo73232346+126514124118812.23%4213121146.67%
50.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo74233255-235517004021510.70%5827117120.00%
51.Artem AnisimovCHICenter64222345+93048007110520.95%1827114345.12%
52.Mark StoneOTTPravé krídlo64222850+925614005012317.89%3846118233.33%
53.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo67223355+15511325008120310.84%4019116560.00%
54.Brayden SchennPHICenter71222648-21361526006215714.01%17938126746.83%
55.Phil KesselPITPravé krídlo74224365+420828004120510.73%1215133428.57%
56.Nicklas BackstromWSHCenter74225779+1636731005214615.07%4130135751.28%
57.Marcus JohanssonWSHĽavé krídlo74222648+2110414005211618.97%2918125850.00%
58.Vincent TrocheckFLACenter74223052-1241212012121210.38%15347155150.36%
59.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo75223658-434512004017412.64%412313090.00%
60.Blake WheelerWPGPravé krídlo75224264-14551912302389.24%8850150145.16%
61.Conor ShearyPITĽavé krídlo54212950+262014005113815.22%27198610.00%
62.Aleksander BarkovFLACenter59213051+1510313005213915.11%3730114246.48%
63.Rick NashNYRPravé krídlo62211536+82469113018511.35%623110220.00%
64.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo71212344+12205711502119.95%4339131314.29%
65.Tomas Tatar svkDETĽavé krídlo73211839-82624004014714.29%7922124766.67%
66.William NylanderTORCenter73213657+230925002018411.41%2015116840.37%
67.Justin WilliamsWSHPravé krídlo73212041+114649003015014.00%2438113256.36%
68.Brandon SaadCBJĽavé krídlo74212849+21813004018211.54%1623126444.44%
69.Jason ZuckerMINĽavé krídlo74212546+293011003015913.21%6742112820.00%
70.Patrik BerglundSTLCenter74211031-52836004114114.89%14639117350.54%
71.David Krejci czeBOSCenter75212950-1420814001015213.82%3945137451.57%
72.Mikael BacklundCGYCenter75212950+1118715037218511.35%5238131747.92%
73.Bryan LittleWPGCenter52201939-416610002110918.35%302092655.46%
74.Jonathan ToewsCHICenter66203555+1033616005118011.11%4331134055.80%
75.Andrew LaddNYIĽavé krídlo7020828-144124114113015.38%9750112533.33%
76.Bo HorvatVANCenter73202949-322310221013414.93%6040131550.86%
77.Ryan KeslerANACenter74203151+865718002017411.49%13468159157.88%
78.Nino NiederreiterMINPravé krídlo74202949+1549814002017011.76%1081711160.00%
79.Paul ByronMTLĽavé krídlo74201737+15290311519022.22%10733111476.92%
80.J.T. MillerNYRĽavé krídlo75203252+212116346112316.26%9852123244.74%
81.Richard Panik svkCHIĽavé krídlo75202040+145848004014313.99%14241110128.57%
82.Kyle OkposoBUFPravé krídlo64192645-624723002115312.42%5325121854.55%
83.Tyler JohnsonTBLCenter64192544-328617003112814.84%4628121252.13%
84.Markus GranlundVANCenter69191332-191437003112215.57%3211119539.60%
85.Adam HenriqueNJDCenter74191938-173259232112714.96%8161135948.27%
86.Patric HornqvistPITPravé krídlo63182139+182691400402118.53%21154100533.33%
87.Taylor HallNJDĽavé krídlo64183250-62861400422138.45%4925124641.18%
88.Ryan O'ReillyBUFCenter65183250010722013017510.29%1941140657.81%
89.Jonathan DrouinTBLĽavé krídlo65183048-716723005116910.65%4216115443.75%
90.Paul StastnySTLCenter66182240+436513005011216.07%5135126455.74%
91.Ryan HartmanCHIĽavé krídlo70181129+126811004115511.61%1142988841.07%
92.Mikko KoivuMINCenter73183553+2422218024112814.06%3161140354.64%
93.Sam GagnerCBJCenter73182745+820818001015911.32%191699246.88%
94.Connor BrownTORPravé krídlo74181432+31025113012614.29%4746119720.00%
95.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo74183856-255442000222337.73%3015142823.08%
96.Radim Vrbata czeARIPravé krídlo75183452-181431400302188.26%4426128037.78%
97.Milan LucicEDMĽavé krídlo75182543-743821002015411.69%18517129457.14%
98.Zach PariseMINĽavé krídlo62171936-43051100401819.39%4665110460.00%
99.Sven BaertschiVANĽavé krídlo62171734-4626005010316.50%4827971100.00%
100.Martin Hanzal czeMINCenter63171633-194948002115211.18%13253113356.02%
Zobrazujem 1-100 z 848<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>