Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 106<<  Predchádzajúca  1 | 2  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.John CarlsonWSHObranca618902180000185.56%991660.00%
2.Torey KrugBOSObranca6178-30050000214.76%1281330.00%
3.Kris LetangPITObranca6167+56020000119.09%9111490.00%
4.Brian DumoulinPITObranca6156+72000000119.09%11111350.00%
5.Mattias EkholmNSHObranca6156+960000101010.00%12121310.00%
6.Seth JonesCBJObranca6145-34120100137.69%13181840.00%
7.Dustin ByfuglienWPGObranca5055+314020000160.00%2581270.00%
8.Morgan RiellyTORObranca60550201000070.00%9111240.00%
9.Will ButcherNJDObranca513400130000714.29%33910.00%
10.Ryan McDonaghTBLObranca5044+2200000080.00%571150.00%
11.Tyson BarrieCOLObranca6044-32020000120.00%691430.00%
12.Tyler MyersWPGObranca4213+34000000922.22%74720.00%
13.Dmitry OrlovWSHObranca6123-20000000128.33%12141700.00%
14.Zach WerenskiCBJObranca612302110000185.56%881460.00%
15.Justin SchultzPITObranca6123+52110000147.14%461270.00%
16.Nikita ZadorovCOLObranca6123+132000000911.11%2881260.00%
17.Ryan EllisNSHObranca6033-16010000140.00%691510.00%
18.Ian ColeCBJObranca6033-12000000100.00%12151170.00%
19.Brooks OrpikWSHObranca6033+4200010040.00%18161150.00%
20.Ivan ProvorovPHIObranca6033-6000000080.00%1981500.00%
21.PK SubbanNSHObranca6033+44000000150.00%1371490.00%
22.Andrew MacDonaldPHIObranca620206000000633.33%1061130.00%
23.Shea TheodoreVGKObranca4112+20000010119.09%27910.00%
24.Brent BurnsSJSObranca4112+20000000156.67%65980.00%
25.Hampus LindholmANAObranca4112-32110000616.67%58970.00%
26.Mikhail SergachevTBLObranca5112012010000119.09%81530.00%
27.Matt DumbaMINObranca5112-440000101010.00%1391350.00%
28.Kevan MillerBOSObranca611202000000119.09%24101220.00%
29.Zdeno Chara svkBOSObranca6112+32000000166.25%14121360.00%
30.Adam McQuaidBOSObranca611200000000812.50%512830.00%
31.Marc-Edouard VlasicSJSObranca4022+3001000060.00%018990.00%
32.Brenden DillonSJSObranca4022+4400000020.00%93620.00%
33.Andy GreeneNJDObranca5022-4600000080.00%971080.00%
34.Jonas BrodinMINObranca5022-3202000090.00%2111240.00%
35.Nick SeelerMINObranca5022+1700000050.00%414870.00%
36.Olli MaattaPITObranca6022+7200000030.00%881170.00%
37.Matt NiskanenWSHObranca6022+3200000080.00%11201770.00%
38.Roman JosiNSHObranca602200000000250.00%8131510.00%
39.Nikita ZaitsevTORObranca6022-1200000080.00%2291260.00%
40.Paul LaDueLAKObranca210100110000425.00%64370.00%
41.Travis SanheimPHIObranca4101-12000000520.00%32620.00%
42.Sami VatanenNJDObranca4101-10000000911.11%74770.00%
43.Brayden McNabbVGKObranca4101-140000101100.00%1513980.00%
44.Joe MorrowWPGObranca5101+214000010911.11%93830.00%
45.Ben LovejoyNJDObranca5101+12000000812.50%68760.00%
46.Jacob TroubaWPGObranca5101+16000010156.67%5121130.00%
47.Shayne GostisbeherePHIObranca6101-84110000166.25%1081250.00%
48.Nick HoldenBOSObranca1011+1000000000.00%10130.00%
49.Jakub Jerabek czeWSHObranca2011-1200000030.00%13260.00%
50.Brandon MontourANAObranca4011-26010000140.00%671040.00%
51.Dion PhaneufLAKObranca4011-1401000060.00%1310880.00%
52.Nate SchmidtVGKObranca40110000000040.00%881120.00%
53.Josh MorrisseyWPGObranca4011+1000000070.00%105810.00%
54.Christian DjoosWSHObranca40110200000040.00%11490.00%
55.Oscar FantenbergLAKObranca40110200000040.00%1991020.00%
56.Braydon CoburnTBLObranca5011+41000000030.00%92770.00%
57.Ben ChiarotWPGObranca5011+31100000070.00%228870.00%
58.Jared SpurgeonMINObranca5011-4000000030.00%381090.00%
59.Matt GrzelcykBOSObranca5011+1400000040.00%41760.00%
60.Anton StralmanTBLObranca5011+1200000040.00%971150.00%
61.Nate ProsserMINObranca5011-11400000020.00%410710.00%
62.John MooreNJDObranca5011-112000000100.00%87930.00%
63.Michal Kempny czeWSHObranca6011-10000000120.00%8101020.00%
64.Ryan MurrayCBJObranca6011+3200000030.00%4201300.00%
65.Ron HainseyTORObranca6011+1400000040.00%6121260.00%
66.Patrik NemethCOLObranca6011-2400000080.00%18201430.00%
67.Mark BarberioCOLObranca6011-16000000110.00%6131340.00%
68.Jake GardinerTORObranca6011-12000000130.00%771350.00%
69.Charlie McAvoyBOSObranca6011+2201000050.00%11121360.00%
70.Kevin BieksaANAObranca1000-1000000010.00%11140.00%
71.Kevin GravelLAKObranca1000-1000000000.00%42210.00%
72.Ryan MurphyMINObranca10000000000020.00%01170.00%
73.Robert HaggPHIObranca2000+1000000000.00%46240.00%
74.Tucker PoolmanWPGObranca2000+1000000040.00%11210.00%
75.Jake MuzzinLAKObranca2000-1200000030.00%20410.00%
76.Samuel GirardCOLObranca3000-3000000060.00%23660.00%
77.Mirco MuellerNJDObranca3000-2000000030.00%72520.00%
78.Andy WelinskiANAObranca3000-2000000020.00%33360.00%
79.Drew DoughtyLAKObranca3000+1000000060.00%610850.00%
80.Christian FolinLAKObranca4000-4000000070.00%159700.00%
81.Damon SeversonNJDObranca4000-112000000120.00%51780.00%
82.Justin BraunSJSObranca4000+3200000020.00%1110870.00%
83.David WarsofskyCOLObranca4000+1200000020.00%04370.00%
84.Colin MillerVGKObranca4000+2000000080.00%78790.00%
85.Jon MerrillVGKObranca4000+2000000000.00%47600.00%
86.Alec MartinezLAKObranca4000-2000000080.00%11121120.00%
87.Paul MartinSJSObranca4000+2200000030.00%36600.00%
88.Josh MansonANAObranca4000-1000000060.00%127850.00%
89.Marcus PetterssonANAObranca4000-4200000040.00%04510.00%
90.Dylan DemeloSJSObranca4000+2200000060.00%23510.00%
91.Francois BeaucheminANAObranca4000-3200000050.00%125850.00%
92.Carson SoucyMINObranca4000-3000000020.00%38550.00%
93.Deryk EngellandVGKObranca4000+3000000080.00%1451020.00%
94.Duncan SiemensCOLObranca5000-4000000010.00%69370.00%
95.Dan GirardiTBLObranca50000000000060.00%104780.00%
96.Victor HedmanTBLObranca5000+22000000120.00%471320.00%
97.Travis DermottTORObranca6000-3200000080.00%94840.00%
98.Brandon ManningPHIObranca6000-51400000080.00%13101060.00%
99.Alexei EmelinNSHObranca60000000000010.00%1011690.00%
100.Radko Gudas czePHIObranca6000-1900000050.00%32121160.00%
Zobrazujem 1-100 z 106<<  Predchádzajúca  1 | 2  Nasledujúca  >>