Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 772<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Nikita KucherovTBLPravé krídlo31222244+916317004010720.56%135642100.00%
2.Steven StamkosTBLCenter31123143+121082000109013.33%201259148.17%
3.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo32132639+4821400109813.27%3461125.00%
4.Connor McDavidEDMCenter32122739+5103902219213.04%122068438.83%
5.Anze KopitarLAKCenter32162238+141031101407621.05%182570453.92%
6.Josh BaileyNYIĽavé krídlo3283038+3421600215414.81%61257623.26%
7.Blake WheelerWPGPravé krídlo3283038+4222160120918.79%322265739.47%
8.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo3173138+62811200101116.31%111460437.50%
9.John TavaresNYICenter32181937+2104912109518.95%121365249.57%
10.Brayden SchennSTLCenter33162137+23323900619117.58%591264447.32%
11.Phil KesselPITPravé krídlo33152237-124419002212711.81%5861727.27%
12.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo33221335+612612003115214.47%58963140.00%
13.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
14.Mark ScheifeleWPGCenter32142135+8661311206720.90%291668052.26%
15.Nathan MacKinnonCOLCenter31132235-21551301429613.54%16761740.94%
16.Evgeny KuznetsovWSHCenter3310253502631300308012.50%211362445.88%
17.Claude GirouxPHICenter31132134+9841000005722.81%111262557.92%
18.Anders LeeNYIĽavé krídlo3219143302461000207724.68%371855075.00%
19.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo33141933+1692900211449.72%28136600.00%
20.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo31151732+72091600208218.29%311955916.67%
21.Vincent TrocheckFLACenter32131932-524611222011011.82%532869154.22%
22.Sidney CrosbyPITCenter33131932-632616003110512.38%291668752.57%
23.Patrick KaneCHIPravé krídlo32122032-11429001110811.11%65637100.00%
24.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo329233201631000009010.00%141465054.84%
25.Taylor HallNJDĽavé krídlo30112031-412410002010110.89%381855647.66%
26.Sean MonahanCGYCenter32171330+447900628819.32%11859350.94%
27.Sean CouturierPHICenter31151530+1363500109116.48%291765354.33%
28.Brayden PointTBLCenter31141630+15112523637119.72%61559248.58%
29.Aleksander BarkovFLACenter31111930+2102644008512.94%172369554.56%
30.Brock BoeserVANPravé krídlo2916132901041300407820.51%91547527.78%
31.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo29151429-21051000108218.29%23954626.32%
32.Jamie BennDALĽavé krídlo32131629+22349000010112.87%662063257.09%
33.Evander KaneBUFĽavé krídlo32141428-82428332013410.45%631364041.80%
34.Tyler SeguinDALCenter32141428-11958003013410.45%221865552.97%
35.Vladislav NamestnikovTBLCenter31131528+81971200207517.33%292356747.91%
36.Evgeni MalkinPITCenter2991928-22451200418710.34%16953846.00%
37.Mathew BarzalNYICenter3282028+5103900006711.94%81053945.49%
38.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo3272128+612270010907.78%856400.00%
39.Mark StoneOTTPravé krídlo30141327+620311217219.44%311862857.58%
40.Eric StaalMINCenter31121527+8202423109712.37%212057550.48%
41.John KlingbergDALObranca3242327+410180010745.41%11427580.00%
42.William KarlssonVGKCenter31151126+723622316323.81%132457447.59%
43.Patrik LaineWPGPravé krídlo32151126-11291200208218.29%251752318.18%
44.Auston MatthewsTORCenter26131326+1322600228016.25%52848454.83%
45.Brad MarchandBOSĽavé krídlo21121426+10333811215123.53%91243735.29%
46.Dustin BrownLAKPravé krídlo32121426+15124600108514.12%901163538.46%
47.Jonathan MarchessaultVGKCenter28101626+5182500119510.53%321048446.15%
48.Alexander RadulovDALPravé krídlo32101626-3264900217712.99%171963650.00%
49.Mikko RantanenCOLPravé krídlo3191726-71661200006813.24%141158052.63%
50.Nicklas BackstromWSHCenter3262026+61421100005510.91%142162452.63%
51.Logan CoutureSJSCenter30151025+564922307220.83%143054641.46%
52.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo32151025-2125900508916.85%131250350.00%
53.Jason ZuckerMINĽavé krídlo31141125+7143512407020.00%341254714.29%
54.Kyle TurrisNSHCenter2771825+31041300004615.22%81348445.67%
55.Mats ZuccarelloNYRPravé krídlo3171825+3120800215812.07%252658126.47%
56.James NealVGKPravé krídlo3115924+2143500419216.30%16135430.00%
57.Clayton KellerARICenter34121224-20143900009412.77%51664046.34%
58.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo3081624-323800106512.31%61150639.39%
59.Jack EichelBUFCenter3281624-1126030210978.25%251365941.06%
60.David PerronVGKĽavé krídlo2571724+5241300214415.91%51944235.94%
61.Nick LeddyNYIObranca3261824-512280011767.89%41407200.00%
62.Dylan LarkinDETCenter3151924-526152310806.25%321860651.65%
63.Drew DoughtyLAKObranca3251924+1418281131885.68%52418590.00%
64.John CarlsonWSHObranca3332124-4181110011973.09%24598670.00%
65.Kris LetangPITObranca3322224-14242130100982.04%50508480.00%
66.Nazem KadriTORCenter33131023+6143700008116.05%461154649.34%
67.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo32121123+402500005820.69%201047642.86%
68.Pavel BuchnevichNYRPravé krídlo31111223+164800207215.28%211446223.53%
69.T.J. OshieWSHPravé krídlo28101323+1671100204920.41%612053150.56%
70.Reilly SmithVGKPravé krídlo3191423+6163601117012.86%201156930.00%
71.Alex PietrangeloSTLObranca3071623+1410260121887.95%19497730.00%
72.Paul StastnySTLCenter3371623-58230100739.59%231362655.09%
73.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo3215722-4146900108517.65%18104590.00%
74.Tyler ToffoliLAKCenter3214822+11034003110812.96%21150937.50%
75.Anthony ManthaDETPravé krídlo31121022-9375800108514.12%321053627.27%
76.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter32121022-4164500117715.58%271956651.15%
77.Jordan EberleNYIPravé krídlo32121022+242300406917.39%14850443.75%
78.Mika ZibanejadNYRCenter24111122-5251100206616.67%161444050.46%
79.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo31111122+81415113110410.58%52957250.00%
80.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo3091322-10124900101038.74%111456433.33%
81.Jonathan ToewsCHICenter3291322+5241400008910.11%181163857.02%
82.Leon DraisaitlEDMCenter2881422+3100211116612.12%15652455.06%
83.Tyler JohnsonTBLCenter3181422-163711105514.55%171850249.45%
84.Kevin FialaNSHĽavé krídlo3071522-1103900206311.11%13104370.00%
85.Milan LucicEDMĽavé krídlo3271522+4492500105911.86%971252243.75%
86.Corey PerryANAPravé krídlo3161622-434150000649.38%301654813.33%
87.Joe ThorntonSJSCenter3051722-63131000104910.20%231154153.41%
88.Shayne GostisbeherePHIObranca2841822+4122130010755.33%17315840.00%
89.J.T. MillerNYRĽavé krídlo3141822+714140011449.09%401051752.73%
90.Tyson BarrieCOLObranca3022022-514190020712.82%12336490.00%
91.Craig SmithNSHPravé krídlo3112921+1125800107815.38%191246832.56%
92.Jake GuentzelPITCenter3312921-8245800107915.19%561957255.74%
93.Erik HaulaVGKCenter271110210173600306317.46%261446651.26%
94.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo30111021-8123400001169.48%15752444.00%
95.Alexander KerfootCOLCenter2991221-31631000003030.00%71140936.42%
96.Jesper BrattNJDĽavé krídlo3191221-383912205117.65%221249760.00%
97.Ryan O'ReillyBUFCenter3281321-142440211829.76%221965261.15%
98.Roman JosiNSHObranca2871421+41641001201016.93%33427050.00%
99.Sebastian AhoCARPravé krídlo3071421-46260010878.05%18755345.45%
100.Mikhail SergachevTBLObranca3171421+111621000406211.29%33204660.00%
Zobrazujem 1-100 z 772<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>