Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 661<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Steven StamkosTBLCenter821214+52150000267.69%10315947.31%
2.Nikita KucherovTBLPravé krídlo88513+4141400302828.57%61163100.00%
3.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo86612+740100102128.57%12515466.67%
4.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo810111-123400114621.74%12314850.00%
5.Nicklas BackstromWSHCenter73811+20160000933.33%2213950.83%
6.Evgeny KuznetsovWSHCenter701111-1203000080.00%7313339.13%
7.Auston MatthewsTORCenter76410+1001200221931.58%1612553.85%
8.Evander KaneBUFĽavé krídlo85510-2121322004211.90%19416335.48%
9.Patrick KaneCHIPravé krídlo83710+220100002114.29%41166100.00%
10.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo72810021400101711.76%1013033.33%
11.Alex PietrangeloSTLObranca82810+44030011345.88%4132130.00%
12.Shayne GostisbeherePHIObranca71910+42060010175.88%231540.00%
13.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo701010+24050000170.00%311290.00%
14.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo7549+224600201926.32%7312925.00%
15.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo8549+722300102520.00%1141560.00%
16.Brad MarchandBOSĽavé krídlo6459+320211101330.77%1212052.94%
17.Claude GirouxPHICenter7459+241200001428.57%3412754.95%
18.Jason PominvilleBUFPravé krídlo7459+221200001233.33%1311563.64%
19.Sidney CrosbyPITCenter7459-3162400102218.18%5414152.80%
20.Ryan HartmanCHIĽavé krídlo8369+461200001127.27%13212448.28%
21.Jack EichelBUFCenter7279-280101001910.53%5314642.22%
22.Mike GreenDETObranca7189+28040000156.67%1071600.00%
23.Taylor HallNJDĽavé krídlo818900130000254.00%9414341.67%
24.Will ButcherNJDObranca7099+4205000050.00%471090.00%
25.James NealVGKPravé krídlo6628+521100311833.33%541080.00%
26.Brandon SaadCHIĽavé krídlo8628+401100412722.22%4615729.41%
27.T.J. OshieWSHPravé krídlo7538+203400101631.25%17813435.71%
28.Anze KopitarLAKCenter6448+600101101526.67%4412953.78%
29.Nazem KadriTORCenter7448+562300002218.18%11311455.32%
30.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo7448+120100101921.05%3414646.27%
31.Connor McDavidEDMCenter6358-220200102512.00%3213839.58%
32.Kyle TurrisOTTCenter7358-122400001915.79%2313960.64%
33.Paul StastnySTLCenter8358+321200001816.67%7415949.07%
34.Vladislav NamestnikovTBLCenter8358+422300002015.00%16614358.62%
35.Brayden PointTBLCenter8358+221200111421.43%1515453.28%
36.Evgeni MalkinPITCenter7268-260300211811.11%5312435.87%
37.Bryan RustPITPravé krídlo717802120000119.09%8611316.67%
38.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo7178+52010010195.26%101440.00%
39.Dylan LarkinDETCenter7178+36110100166.25%9113552.17%
40.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo6527021100202520.00%301050.00%
41.Clayton KellerARICenter7527-621100002718.52%1413842.86%
42.Tyler SeguinDALCenter7527+193300204211.90%8114352.24%
43.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo7527+293300312025.00%981280.00%
44.Dustin BrownLAKPravé krídlo6437+641100002416.67%2121190.00%
45.Derick BrassardOTTCenter7437+641100101625.00%8113052.53%
46.Sean CouturierPHICenter7437+900000001822.22%12213651.16%
47.Sean MonahanCGYCenter7437+421100312020.00%0311848.57%
48.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo7437-442400002516.00%921000.00%
49.Richard Panik svkCHIĽavé krídlo8437+5102200002020.00%1671290.00%
50.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo6347-181400001618.75%16610128.57%
51.Jamie BennDALĽavé krídlo7347+162400002611.54%16413755.77%
52.Anthony ManthaDETPravé krídlo7347041200001816.67%8211940.00%
53.Matt DucheneCOLCenter8347+420000101816.67%2213254.39%
54.John KlingbergDALObranca7257+301400002010.00%2111700.00%
55.William NylanderTORCenter7257+104020010238.70%3112254.72%
56.Olli MaattaPITObranca7257-120200001414.29%1061240.00%
57.Nico HischierNJDCenter7257+300200001315.38%6011241.33%
58.Phil KesselPITPravé krídlo7257014130000296.90%111270.00%
59.Tyson BarrieCOLObranca8257-24130020248.33%6101840.00%
60.Mats ZuccarelloNYRPravé krídlo8257-920400001216.67%9416033.33%
61.Kevin ShattenkirkNYRObranca8257-581400001811.11%11131760.00%
62.J.T. MillerNYRĽavé krídlo8257+321100001020.00%10313760.29%
63.Morgan RiellyTORObranca716704140000224.55%251470.00%
64.PK SubbanNSHObranca7167+22040000185.56%1371830.00%
65.Alexander KillornTBLĽavé krídlo8167-14030000119.09%8213957.14%
66.Mikko RantanenCOLPravé krídlo8167-42150000234.35%2114042.86%
67.Mika ZibanejadNYRCenter8516-704500003315.15%6315350.63%
68.Chris StewartMINPravé krídlo4426+30000000850.00%40540.00%
69.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo6426-322300001921.05%3111125.00%
70.Mark ScheifeleWPGCenter6336+101200001225.00%6412347.69%
71.Mark StoneOTTPravé krídlo7336+500100001520.00%10614141.67%
72.Jesper BrattNJDĽavé krídlo7336+50121210742.86%331090.00%
73.Sven AndrighettoCOLPravé krídlo8336021300101816.67%5213442.86%
74.Jonathan ToewsCHICenter8336+361200002213.64%3316558.76%
75.Andrew CoglianoANAĽavé krídlo6246+52000100922.22%3510928.57%
76.Derek StepanARICenter7246-32020000229.09%2414748.78%
77.Adam HenriqueNJDCenter7246+321202001513.33%7213648.87%
78.TJ BrodieCGYObranca7246041200001414.29%1121710.00%
79.Brayden SchennSTLCenter8246+514120010248.33%14515946.90%
80.Mikhail SergachevTBLObranca8246+220200101513.33%53970.00%
81.David Krejci czeBOSCenter6156-52140010714.29%5410457.73%
82.Alexander WennbergCBJCenter7156+54010011128.33%4313737.50%
83.Max DomiARIĽavé krídlo7156-20120000195.26%421360.00%
84.Blake WheelerWPGPravé krídlo6066-16020000150.00%1311950.00%
85.Vladimir Sobotka czeSTLĽavé krídlo8066+112000000110.00%12613750.00%
86.Brock NelsonNYICenter7415+220000101625.00%449642.42%
87.Valtteri FilppulaPHICenter7415-102300001040.00%11112151.43%
88.Patric HornqvistPITPravé krídlo4325+24230000837.50%55670.00%
89.Kevin LabancSJSPravé krídlo5325-26230000837.50%037750.00%
90.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo5325-321200001816.67%3110057.14%
91.Anders BjorkBOSĽavé krídlo6325-22220000837.50%43900.00%
92.Logan CoutureSJSCenter6325-122300001618.75%4310541.18%
93.Casey CizikasNYICenter7325+100011001618.75%23510250.49%
94.Brian GibbonsNJDCenter7325+620011101225.00%2310133.33%
95.Patrick MarleauTORĽavé krídlo7325+520200002213.64%8011840.00%
96.Zach WerenskiCBJObranca7325+601100002015.00%481540.00%
97.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo7325+240200002910.34%4812880.00%
98.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo7325-54130000319.68%3312425.00%
99.Zach HymanTORCenter7325+640000001421.43%12512154.55%
100.Tyler JohnsonTBLCenter8325-341211001520.00%6313252.94%
Zobrazujem 1-100 z 661<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>