Štatistiky hráčov - Boston Bruins - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo1271017+743500104216.67%0023740.00%
2.Morgan GeekieBOSCenter12189+34140000128.33%0020735.71%
3.Elias LindholmBOSCenter124610+362300102218.18%0019960.26%
4.Fraser MintenBOSCenter125510+8161100203116.13%0020043.41%
5.James HagensBOSCenter12459+540100002416.67%0015650.00%
6.JJ PeterkaBOSĽavé krídlo12459+740100112119.05%0020433.33%
7.Pavel Zacha czeBOSCenter11257+660400101811.11%0020351.59%
8.Charlie McAvoyBOSObranca6156+34010000911.11%001490.00%
9.Mark KastelicBOSCenter12246+3190000001513.33%0013766.00%
10.Nikita ZadorovBOSObranca11044+731000000120.00%002180.00%
11.Matthew PoitrasBOSCenter9437+620000001330.77%009460.71%
12.Casey MittelstadtBOSCenter12437+820100101822.22%0016735.29%
13.Marat KhusnutdinovBOSCenter12336+600000101225.00%0016838.46%
14.Mason LohreiBOSObranca12235+600000101216.67%002170.00%
15.Frederic BrunetBOSObranca9134+62120000812.50%001520.00%
16.Hampus LindholmBOSObranca12134+92010000147.14%002490.00%
17.Will BorgenBOSObranca12224+1512000000825.00%002250.00%
18.Tanner JeannotBOSĽavé krídlo12123+421000000616.67%0013543.75%
19.Connor CliftonBOSObranca60110400000060.00%001240.00%
20.Jonathan AspirotBOSObranca4000+1400000040.00%00680.00%
21.Sean KuralyBOSCenter40000200000080.00%005167.57%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>