Štatistiky hráčov - Buffalo Sabres - Úspešnosť streľby v sezóne 2025/26 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Sam CarrickBUFCenter13516+4120000101926.32%0014057.34%
2.Josh NorrisBUFCenter44132134+11282900306918.84%0069749.49%
3.Jason ZuckerBUFĽavé krídlo62242145-5231016007012818.75%0096938.71%
4.Isak RosenBUFPravé krídlo16347-300200001618.75%00202100.00%
5.Noah OstlundBUFCenter60111627+11142600106018.33%0083831.50%
6.Alex TuchBUFPravé krídlo79333366+245779352119516.92%00150146.94%
7.Ryan McLeodBUFCenter81144054+25160756109015.56%00142747.66%
8.Jiri Kulich czeBUFCenter12325-440000002015.00%0019741.72%
9.Tage ThompsonBUFCenter81404181-635624015027214.71%00156045.45%
10.Josh DoanBUFPravé krídlo82252752-425917004017014.71%00130222.22%
11.Peyton KrebsBUFCenter82122739+13780100409312.90%00112944.03%
12.Zach BensonBUFĽavé krídlo65133043+274215124011611.21%00103346.67%
13.Jack QuinnBUFPravé krídlo82203151+418411004019110.47%00128425.00%
14.Beck MalenstynBUFĽavé krídlo817714038001100729.72%0091240.00%
15.Tyson KozakBUFCenter46246-12000100306.67%0052048.32%
16.Konsta HeleniusBUFCenter9134+10000000156.67%0010841.67%
17.Joshua DunneBUFCenter34134-738000000293.45%0032354.10%
18.Jordan GreenwayBUFĽavé krídlo40156-1029000000323.12%0049824.24%
19.Trevor KuntarBUFCenter1000-1000000000.00%0060.00%
20.Justin DanforthBUFPravé krídlo4000-2200000020.00%004754.84%
21.Tanner PearsonBUFĽavé krídlo4022+2200000030.00%00410.00%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>