Štatistiky hráčov - Chicago Blackhawks - Góly v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Frank NazarCHICenter7314-5170100001421.43%0012844.05%
2.Roman KantserovCHIPravé krídlo9303-641100001225.00%0016741.07%
3.Teuvo TeravainenCHIĽavé krídlo7235+22000010728.57%001030.00%
4.Tyler BertuzziCHIĽavé krídlo9235-1100100001020.00%001580.00%
5.Oliver MooreCHICenter9213-280000001315.38%0010745.45%
6.Ryan DonatoCHICenter9213-650000001118.18%0010228.57%
7.Connor BedardCHICenter312300120000812.50%006147.92%
8.Sam RinzelCHIObranca8112-34110000119.09%001410.00%
9.Patrick KaneCHIPravé krídlo9145-1110010000166.25%001760.00%
10.Anton FrondellCHICenter9156-30000000166.25%0015743.08%
11.Artyom LevshunovCHIObranca9123-36000011128.33%001850.00%
12.Cole SmithCHIĽavé krídlo9112+14001110911.11%001240.00%
13.Jordan GreenwayCHIĽavé krídlo9101+10000000147.14%0012325.00%
14.Kevin KorchinskiCHIObranca1000-2000000020.00%00120.00%
15.Andrew MangiapaneCHIĽavé krídlo10000200000010.00%0060.00%
16.Ethan Del MastroCHIObranca3000-3000000030.00%00440.00%
17.Dominic ToninatoCHICenter3000-3000000010.00%002755.56%
18.Bowen ByramCHIObranca6011-7401000050.00%001490.00%
19.Nick LardisCHIĽavé krídlo6022-6001000060.00%00660.00%
20.Ian ColeCHIObranca9000+2200000060.00%001520.00%
21.Ryan GreeneCHICenter9022+2400000050.00%0013040.83%
22.Wyatt KaiserCHIObranca9033-5600000060.00%001750.00%
23.Alex VlasicCHIObranca90220000000050.00%001810.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>