Štatistiky hráčov - Colorado Avalanche - Plus / mínus v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Devon ToewsCOLObranca124610+1160300001723.53%002450.00%
2.Artturi LehkonenCOLĽavé krídlo1210414+1042200102245.45%002280.00%
3.Martin Necas czeCOLCenter1261016+821200202425.00%0024050.00%
4.Fedor SvechkovCOLCenter12246+6210000001118.18%0016247.67%
5.Sam MalinskiCOLObranca11033+64000000110.00%001870.00%
6.Josh MansonCOLObranca12134+52000000128.33%001910.00%
7.Nathan MacKinnonCOLCenter1271421+4122300105014.00%0025145.19%
8.Cale MakarCOLObranca113811+320200002810.71%002440.00%
9.Brock NelsonCOLĽavé krídlo12358+241300002114.29%0022044.39%
10.Nazem KadriCOLCenter12178+22130000313.23%0023646.05%
11.Noah JuulsenCOLObranca8011+2200000040.00%00860.00%
12.Brett KulakCOLObranca12044+2200000090.00%002270.00%
13.T.J. HughesCOLPravé krídlo12224+12010000267.69%0017947.62%
14.Parker KellyCOLCenter12145+19000000128.33%0015534.48%
15.Gavin BrindleyCOLCenter4011+1200000030.00%00330.00%
16.Nicolas RoyCOLPravé krídlo6224020000101020.00%007165.85%
17.Taylor MakarCOLĽavé krídlo20000200000010.00%00140.00%
18.Logan O'ConnorCOLPravé krídlo20000400000040.00%002733.33%
19.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo12437-120100101526.67%0018655.00%
20.Zachary L'HeureuxCOLĽavé krídlo3011-1700000060.00%00280.00%
21.Jaden SchwartzCOLĽavé krídlo12347-240100001915.79%00169100.00%
22.Brent BurnsCOLObranca12033-28000000150.00%001930.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>