Štatistiky hráčov - Florida Panthers - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Matthew TkachukFLAĽavé krídlo73710-140500101421.43%001410.00%
2.Seth JonesFLAObranca7167-22040000195.26%001820.00%
3.Lars EllerFLACenter7044+3201000060.00%009945.33%
4.Sam BennettFLACenter703304000000110.00%0013448.39%
5.Brady TkachukFLAĽavé krídlo7325-592400001915.79%0012055.56%
6.Anton LundellFLACenter7123-22000000205.00%0012951.02%
7.Aaron EkbladFLAObranca5022-5401000080.00%001050.00%
8.Sam ReinhartFLACenter7415-103400002119.05%0014846.30%
9.Carter VerhaegheFLACenter7314+521100101030.00%0013050.00%
10.Sandis VilmanisFLAĽavé krídlo7011-2000000080.00%0089100.00%
11.Dmitry KulikovFLAObranca7011+31000000020.00%001080.00%
12.Eetu LuostarinenFLACenter7202-161100001118.18%0011333.33%
13.Brad MarchandFLAĽavé krídlo210100000000520.00%00230.00%
14.Gustav ForslingFLAObranca6101-16000011714.29%001270.00%
15.Aleksander BarkovFLACenter20000000000020.00%003053.85%
16.Sam LaffertyFLACenter3000-1200000020.00%003427.78%
17.Uvis BalinskisFLAObranca4000+2700000020.00%00590.00%
18.Radko Gudas czeFLAObranca6000+2200000030.00%00790.00%
19.Niko MikkolaFLAObranca70000400000090.00%001370.00%
20.Garnet HathawayFLAPravé krídlo7000+11900000030.00%00640.00%
21.Bokondji ImamaFLAĽavé krídlo700001200000050.00%00520.00%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>