Štatistiky hráčov - Florida Panthers - Body v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Matthew TkachukFLAĽavé krídlo83811+140500101520.00%001630.00%
2.Seth JonesFLAObranca818902040000244.17%002080.00%
3.Brady TkachukFLAĽavé krídlo8628-292400112524.00%0014052.50%
4.Sam ReinhartFLACenter8426003400002615.38%0017143.75%
5.Carter VerhaegheFLACenter8325+521100101127.27%0015050.00%
6.Lars EllerFLACenter8044+3201000080.00%0011645.78%
7.Anton LundellFLACenter8123-22000000244.17%0014552.17%
8.Aaron EkbladFLAObranca6033-54010000110.00%001280.00%
9.Sam BennettFLACenter8033+24000000170.00%0015449.54%
10.Eetu LuostarinenFLACenter8202-181100001118.18%0012740.00%
11.Brad MarchandFLAĽavé krídlo210100000000520.00%00230.00%
12.Gustav ForslingFLAObranca7101-26000011911.11%001500.00%
13.Sandis VilmanisFLAĽavé krídlo8011-2000000090.00%00102100.00%
14.Dmitry KulikovFLAObranca8011+31000000040.00%001200.00%
15.Aleksander BarkovFLACenter20000000000020.00%003053.85%
16.Sam LaffertyFLACenter4000-2200000020.00%004028.57%
17.Uvis BalinskisFLAObranca5000+2700000020.00%00700.00%
18.Radko Gudas czeFLAObranca6000+2200000030.00%00790.00%
19.Niko MikkolaFLAObranca8000-16000000100.00%001580.00%
20.Garnet HathawayFLAPravé krídlo800002100000030.00%00740.00%
21.Bokondji ImamaFLAĽavé krídlo8000-11400000050.00%00580.00%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>