Štatistiky hráčov - Montreal Canadiens - Góly v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Zack BolducMTLCenter5303+221100001030.00%00690.00%
2.Nick SuzukiMTLCenter5347+320000001225.00%0011150.52%
3.Cole CaufieldMTLPravé krídlo5202+140000001910.53%0010050.00%
4.Ivan DemidovMTLPravé krídlo211202000000425.00%00320.00%
5.Alex NewhookMTLCenter5112-32010000425.00%008361.82%
6.Alexandre CarrierMTLObranca5112+32000010616.67%00890.00%
7.Chris KreiderMTLĽavé krídlo513400000000520.00%007750.00%
8.Juraj Slafkovsky svkMTLĽavé krídlo5101-12000000156.67%009620.00%
9.Josh AndersonMTLPravé krídlo5123+160000001010.00%0067100.00%
10.Kaiden GuhleMTLObranca10000000000000.00%00160.00%
11.Florian XhekajMTLĽavé krídlo2000-4000000020.00%00160.00%
12.Adam EngstromMTLObranca2000+1000000010.00%00190.00%
13.Jayden StrubleMTLObranca30000000000000.00%00370.00%
14.Jake EvansMTLCenter5000-2200000040.00%006957.58%
15.Noah DobsonMTLObranca5011-2800000070.00%001100.00%
16.Mike MathesonMTLObranca5011-3600000090.00%001210.00%
17.Alexandre TexierMTLCenter50220401000040.00%00660.00%
18.Arber XhekajMTLObranca500001200000020.00%00550.00%
19.Kirby DachMTLCenter5011-2400000010.00%004850.00%
20.Lane HutsonMTLObranca504402000000110.00%001340.00%
21.Phillip DanaultMTLCenter5011+1000000060.00%007753.57%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>