Štatistiky hráčov - New Jersey Devils - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Jack HughesNJDCenter113912+20040022397.69%0022533.66%
2.Jesper BrattNJDĽavé krídlo112810+20150000267.69%001920.00%
3.Luke EvangelistaNJDPravé krídlo8347+241200002412.50%001370.00%
4.Dougie HamiltonNJDObranca11145+20000100283.57%002320.00%
5.Dawson MercerNJDCenter10044-20000100220.00%001510.00%
6.Arseny GritsyukNJDPravé krídlo11639+400200002524.00%001690.00%
7.Evan RodriguesNJDCenter11235-260000001414.29%0017048.53%
8.Timo MeierNJDĽavé krídlo11134-28110000462.17%0018038.46%
9.Brett PesceNJDObranca11134+76000010128.33%002350.00%
10.Amadeus LombardiNJDCenter9033-18000000160.00%009925.00%
11.Nico HischierNJDCenter11527+304500102619.23%0020059.11%
12.Jesper BoqvistNJDCenter9325+300100201421.43%001060.00%
13.Stefan NoesenNJDPravé krídlo512300000000616.67%00480.00%
14.Jonas SiegenthalerNJDObranca11022-2200000030.00%002150.00%
15.Luke HughesNJDObranca11314+28010010329.38%002650.00%
16.Anthony ManthaNJDPravé krídlo11314-170000001323.08%001450.00%
17.Declan ChisholmNJDObranca1011200000000425.00%001480.00%
18.Connor BrownNJDPravé krídlo3011+1000000030.00%00430.00%
19.Cody GlassNJDCenter11101-10001100166.25%0013958.11%
20.Johnathan KovacevicNJDObranca6000-2700000050.00%00940.00%
21.Brenden DillonNJDObranca6000-11100000010.00%00870.00%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>