Štatistiky hráčov - New York Islanders - Asistencie v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-26 z 26<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mathew BarzalNYICenter82184462-546318003117910.06%2556147041.55%
2.Josh BaileyNYIĽavé krídlo82164056+821214114112612.70%1932138051.47%
3.Brock NelsonNYICenter82252853+202828113118113.81%5155147447.67%
4.Ryan PulockNYIObranca8292837+21223900311805.00%14314818340.00%
5.Anders LeeNYIĽavé krídlo82282351+20581016005020413.73%10351140248.39%
6.Nick LeddyNYIObranca824222601801000001163.45%778917680.00%
7.Leo KomarovNYICenter8262026+1842000010787.69%20338114045.65%
8.Jordan EberleNYIPravé krídlo78191837-617712005016011.88%3635129045.00%
9.Adam PelechNYIObranca7851621+22240000001104.55%14911614540.00%
10.Johnny BoychukNYIObranca7431619+10251301101571.91%14412013940.00%
11.Cal ClutterbuckNYIPravé krídlo7381523+644330120958.42%20940102044.12%
12.Scott MayfieldNYIObranca7941519+18680011001043.85%11815914810.00%
13.Valtteri FilppulaNYICenter72171431+19160011417821.79%1234102849.08%
14.Casey CizikasNYICenter73201333+223600233011118.02%12968102449.06%
15.Devon ToewsNYIObranca4851318+74140021816.17%24308590.00%
16.Anthony BeauvillierNYIĽavé krídlo81181028+1812004015611.54%8735118745.61%
17.Matthew MartinNYIĽavé krídlo676814+553000010629.68%2754276740.00%
18.Andrew LaddNYIĽavé krídlo263811+316000100348.82%37836040.00%
19.Tom KuhnhacklNYIPravé krídlo36459+1100001003013.33%48414570.00%
20.Michael Dal ColleNYIĽavé krídlo28347+32000020348.82%1083400.00%
21.Thomas HickeyNYIObranca40044+533000100470.00%40717410.00%
22.Ross JohnstonNYIĽavé krídlo17134+323000000128.33%4311350.00%
23.Joshua Ho-SangNYICenter10112+260000001010.00%031460.00%
24.Tanner FritzNYICenter8011-3200000060.00%1868741.46%
25.Luca SbisaNYIObranca90110400000050.00%1771400.00%
26.Stephen GiontaNYIPravé krídlo5000-4000000040.00%1424454.05%
Zobrazujem 1-26 z 26<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>