Štatistiky hráčov - New York Islanders - Odohrané zápasy v sezóne 2005/06 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-37 z 37<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Miroslav Satan svkNYIPravé krídlo82353166-8541727012025313.83%3923157253.22%
2.Alexei YashinNYICenter82283866-14681032002025311.07%4939151850.18%
3.Trent HunterNYIPravé krídlo82161935-93451100302217.24%23050146228.13%
4.Chris CampoliNYIObranca8092534-164621300201237.32%7810414830.00%
5.Jason BlakeNYIĽavé krídlo76282957060122222203049.21%6633142842.76%
6.Mike YorkNYIĽavé krídlo75133952-93042212201468.90%4538149446.08%
7.Radek Martinek czeNYIObranca7411617-932080000791.27%598213520.00%
8.Shawn BatesNYICenter66151934-11601311419515.79%7635113551.27%
9.Arron AshamNYIPravé krídlo6391524-5103221100999.09%1682585441.27%
10.Alexei ZhitnikNYIObranca5952429+4883200000995.05%618914460.00%
11.Mark ParrishNYIPravé krídlo57241741-14161324005110223.53%1633111616.67%
12.Eric GodardNYIPravé krídlo57224-21150000001711.76%5252040.00%
13.Brent SopelNYIObranca5722527-96421500001211.65%5510913450.00%
14.Brad LukowichNYIObranca5711213-332010110362.78%12512110980.00%
15.Robert NilssonNYICenter5361420-626170010708.57%191062929.03%
16.Mattias WeinhandlNYIPravé krídlo53246-414010000405.00%27740440.00%
17.Oleg KvashaNYICenter4991221-2321202111048.65%262470852.94%
18.Wyatt SmithNYICenter42088-726010000370.00%251747248.44%
19.Janne NiinimaaNYIObranca411910-762030000234.35%26738410.00%
20.John ErskineNYIObranca34101-1299000000234.35%71684980.00%
21.Sean BergenheimNYIĽavé krídlo28459-1120000010636.35%39537228.57%
22.Bruno GervaisNYIObranca27347-181200002114.29%16344540.00%
23.Joel BouchardNYIObranca25189+523020000452.22%17555490.00%
24.Jeff TambelliniNYIĽavé krídlo21134+28000000119.09%25420933.33%
25.Denis GrebeshkovNYIObranca21033-88020000140.00%22213610.00%
26.Jeremy CollitonNYICenter19112+26000000911.11%22712040.79%
27.Tomi PettinenNYIObranca18000-21600000070.00%7292640.00%
28.Kevin ColleyNYIPravé krídlo16000-25200000040.00%3237663.64%
29.Petteri NokelainenNYICenter15112-14000010137.69%12411748.78%
30.Jeff HamiltonNYICenter1326808150000296.90%7013816.67%
31.Steve RegierNYIĽavé krídlo9000-1000000040.00%81550.00%
32.Rob CollinsNYIPravé krídlo8112+10110000812.50%02520.00%
33.Allan RourkeNYIObranca6011+1000000020.00%291040.00%
34.Matt KoalskaNYICenter3000-1200000030.00%011853.85%
35.Ryan CaldwellNYIObranca2000-2200000020.00%01340.00%
36.Masi MarjamakiNYIĽavé krídlo10000000000000.00%1060.00%
37.Cole JarrettNYIĽavé krídlo1000+1000000010.00%00140.00%
Zobrazujem 1-37 z 37<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>