Štatistiky hráčov - New York Islanders - Odohrané zápasy v sezóne 2012/13 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-25 z 25<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.John TavaresNYICenter48281947-218916005016217.28%332299849.35%
2.Brad BoyesNYIPravé krídlo48102535-61611300119710.31%442087525.00%
3.Mark StreitNYIObranca4862127-14223110010837.23%348611210.00%
4.Frans NielsenNYICenter4862329-3122101110936.45%234786548.03%
5.Kyle OkposoNYIPravé krídlo4842024-2380300001013.96%482181455.91%
6.Matthew MartinNYIĽavé krídlo484711-263110010675.97%2342257233.33%
7.Andrew MacDonaldNYIObranca483912-220130010456.67%2612311300.00%
8.Travis HamonicNYIObranca483710-828130110833.61%5910910950.00%
9.Matt MoulsonNYIĽavé krídlo47152944-3481500001549.74%2428901100.00%
10.Michael GrabnerNYIPravé krídlo4516521+41223113010814.81%161966645.45%
11.Colin McDonaldNYIPravé krídlo4571017-132110000828.54%120951250.00%
12.Casey CizikasNYICenter4569150140100104513.33%752148652.17%
13.Keith AucoinNYICenter416612-141100105012.00%332151348.55%
14.Thomas HickeyNYIObranca39134+98000011402.50%27476580.00%
15.Josh BaileyNYIĽavé krídlo3811819+760200107614.47%242262346.67%
16.Lubomir Visnovsky svkNYIObranca3531114+1220180000694.35%20527990.00%
17.Marty ReasonerNYICenter31055-34000000340.00%211434852.51%
18.Matt CarknerNYIObranca22022-246000000190.00%27192770.00%
19.David UllstromNYIĽavé krídlo20235-26000010287.14%23119055.56%
20.Brian StraitNYIObranca19044+410000000130.00%33213260.00%
21.Joe FinleyNYIObranca16011-52000000020.00%24151920.00%
22.Eric BoultonNYIĽavé krídlo15000-43600000050.00%236860.00%
23.Radek Martinek czeNYIObranca13303-240000101225.00%15192100.00%
24.Jesse JoensuuNYIĽavé krídlo7022+26000000150.00%120710.00%
25.Anders LeeNYIĽavé krídlo2112-30000000250.00%02170.00%
Zobrazujem 1-25 z 25<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>