Štatistiky hráčov - New York Islanders - Čas strávený na ľade v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Ryan PulockNYIObranca68102535+8143800311636.13%11013915240.00%
2.Devon ToewsNYIObranca6862228+1161600111224.92%557513950.00%
3.Mathew BarzalNYICenter68194160+544412002017111.11%2243136341.61%
4.Scott MayfieldNYIObranca675813+853000210985.10%9311713370.00%
5.Brock NelsonNYICenter68262854+63247005317514.86%4944128351.77%
6.Nick LeddyNYIObranca6031821-114140000724.17%627212670.00%
7.Anders LeeNYICenter68202343+84727006119510.26%10250124545.23%
8.Anthony BeauvillierNYIĽavé krídlo68182139-111537113213213.64%8636117469.23%
9.Josh BaileyNYICenter68142943-12102911209414.89%2048115050.00%
10.Johnny BoychukNYIObranca642911-1114110000962.08%13512811070.00%
11.Jordan EberleNYICenter58162440+112411001013611.76%3739103433.33%
12.Derick BrassardNYICenter66102232-21631000101109.09%1152490455.18%
13.Adam PelechNYIObranca38189+420000200492.04%81838040.00%
14.Casey CizikasNYICenter4810414+12410035106714.93%1333968753.49%
15.Michael Dal ColleNYIĽavé krídlo534610-812000000596.78%812162671.43%
16.Leo KomarovNYICenter4841014+210000110468.70%1232960539.53%
17.Matthew MartinNYIĽavé krídlo55538-1400000204910.20%2422457442.86%
18.Cal ClutterbuckNYIPravé krídlo37347+622001200358.57%1273849744.44%
19.Noah DobsonNYIObranca34167-18010000372.70%25314520.00%
20.Tom KuhnhacklNYIPravé krídlo28336-420001102810.71%31223170.00%
21.Ross JohnstonNYIĽavé krídlo32314+1780000001618.75%9314256100.00%
22.Andy GreeneNYIObranca1003302010000110.00%3191660.00%
23.Jean-Gabriel PageauNYICenter7202-6171100001612.50%12512655.73%
24.Otto KoivulaNYIĽavé krídlo120000200000040.00%1249536.92%
25.Oliver WahlstromNYIPravé krídlo9000-2400000090.00%104930.00%
26.Cole BardreauNYICenter10112-260000101010.00%2118942.00%
27.Kieffer BellowsNYIĽavé krídlo8213+320000101118.18%124860.00%
28.Andrew LaddNYIĽavé krídlo4101+24000000520.00%230480.00%
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>