Štatistiky hráčov - Philadelphia Flyers - Plus / mínus v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Jacob GaucherPHICenter4000+1600000020.00%003760.00%
2.Nick SeelerPHIObranca15044+18000100100.00%002900.00%
3.Carl GrundstromPHIĽavé krídlo50000000000050.00%00570.00%
4.Rasmus RistolainenPHIObranca4101-10000000520.00%00700.00%
5.Helge GransPHIObranca1000-1000000000.00%00130.00%
6.Jack StudnickaPHICenter3000-1200000010.00%002738.89%
7.Alex BumpPHIĽavé krídlo8000-10000000190.00%0010566.67%
8.Christian DvorakPHICenter15235-240000001910.53%0026653.20%
9.Owen TippettPHIPravé krídlo9112-24000000214.76%001480.00%
10.Jamie DrysdalePHIObranca15123-24020000214.76%003430.00%
11.Garrett WilsonPHIĽavé krídlo2000-2000000000.00%00200.00%
12.Hunter McDonaldPHIObranca5000-21000000030.00%00640.00%
13.Noah CatesPHIĽavé krídlo15123-34000000137.69%0019645.11%
14.David Jiricek czePHIObranca9011-3001000060.00%001340.00%
15.Denver BarkeyPHICenter12055-3003000080.00%0017533.33%
16.Porter MartonePHIPravé krídlo15336-4162300001915.79%0021142.86%
17.Cole KnublePHIPravé krídlo5202-400000001118.18%00630.00%
18.Sean CouturierPHICenter15134-46000000195.26%0025357.00%
19.Travis KonecnyPHIPravé krídlo5033-4401000080.00%008575.00%
20.Trevor ZegrasPHICenter154913-5121600103411.76%0028138.04%
21.Tyson FoersterPHICenter14213-510001100326.25%002480.00%
22.Michael BuntingPHIĽavé krídlo8011-54010000100.00%00920.00%
23.Simon BenoitPHIObranca10000-51100000070.00%001440.00%
24.Oliver BonkPHIObranca9055-64000000100.00%001730.00%
25.Noel AcciariPHICenter15101-76000010128.33%0020555.91%
26.Cam YorkPHIObranca7000-8000000090.00%001490.00%
27.Matvei MichkovPHIPravé krídlo159211-985600102142.86%0023950.00%
28.Travis SanheimPHIObranca15145-1012010000273.70%003820.00%
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>