Štatistiky hráčov - Pittsburgh Penguins - Góly v sezóne 2021/22 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/22
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Jake GuentzelPITCenter22101020-5122500108511.76%301942264.29%
2.Evan RodriguesPITCenter238816002200107610.53%27638448.78%
3.Teddy BluegerPITCenter236410+220000003716.22%361637753.08%
4.Danton HeinenPITĽavé krídlo23639+182200104214.29%25152840.00%
5.Jeff CarterPITCenter205611-414110000667.58%221238256.34%
6.Brock McGinnPITĽavé krídlo23549+380000104211.90%351435345.83%
7.Kasperi KapanenPITPravé krídlo235914+260300104910.20%2583890.00%
8.Jason ZuckerPITĽavé krídlo23459-38110000646.25%341536233.33%
9.Drew O'ConnorPITĽavé krídlo12325+240000002015.00%11513335.71%
10.Sidney CrosbyPITCenter11268-82030010277.41%6521344.00%
11.Bryan RustPITPravé krídlo12279+14120000355.71%4421925.00%
12.Brian BoylePITCenter16202-19000000219.52%171117148.15%
13.Dominik Simon czePITCenter17134-14010010195.26%141016642.86%
14.Kris LetangPITObranca1911213016030011472.13%48324990.00%
15.Marcus PetterssonPITObranca19145+118000000234.35%40143230.00%
16.Michael MathesonPITObranca20167-24010010283.57%26223750.00%
17.Zachary Aston-ReesePITCenter21156+411000000244.17%809288100.00%
18.John MarinoPITObranca231910-42020000313.23%28275160.00%
19.Pierre-Olivier JosephPITObranca4000-2200000070.00%64730.00%
20.Juuso RiikolaPITObranca5011+2200000070.00%132670.00%
21.Sam LaffertyPITCenter70110700000070.00%2416442.86%
22.Mark FriedmanPITObranca11044+36000000110.00%19131560.00%
23.Brian DumoulinPITObranca18022-710000000220.00%20323880.00%
24.Chad RuhwedelPITObranca19011-12000000230.00%33172940.00%
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>