Štatistiky hráčov - Seattle Kraken - Asistencie v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Kaapo KakkoSEAPravé krídlo122810+120200001118.18%001700.00%
2.Chandler StephensonSEACenter12189-510040000812.50%0020856.44%
3.Brandon MontourSEAObranca11279+3271200002010.00%002610.00%
4.Berkly CattonSEACenter12369+220100002313.04%0017945.16%
5.Vince DunnSEAObranca12268-46130010229.09%002820.00%
6.Jordan EberleSEAPravé krídlo12459-661600003013.33%002000.00%
7.Jared McCannSEACenter11358+522300102810.71%0017840.00%
8.Ryan WintertonSEACenter12246+490000001811.11%00161100.00%
9.Ryker EvansSEAObranca12246+2121100001020.00%002700.00%
10.Ben MeyersSEACenter10145+419000000911.11%0012858.97%
11.Frederick GaudreauSEACenter12628+100000101442.86%0018551.77%
12.Matty BeniersSEACenter12325+301100001323.08%0021248.66%
13.Bobby McMannSEACenter12325-522200003010.00%0019966.67%
14.Josh MahuraSEAObranca90220400000060.00%001250.00%
15.Adam LarssonSEAObranca12022+24000000120.00%002610.00%
16.Mackie SamoskevichSEAPravé krídlo11516020000201926.32%001680.00%
17.Shane WrightSEACenter12314+140000001915.79%0016647.62%
18.Cale FleurySEAObranca4011-2000000040.00%00600.00%
19.Ville OttavainenSEAObranca8101+22000000137.69%00940.00%
20.Jacob MelansonSEAPravé krídlo10000200000010.00%00100.00%
21.Curtis DouglasSEACenter30000000000010.00%00190.00%
22.Ryan LindgrenSEAObranca4000+3700000030.00%00510.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>