Štatistiky hráčov - Seattle Kraken - Plus / mínus v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Jared McCannSEACenter11358+522300102810.71%0017840.00%
2.Matty BeniersSEACenter11325+401100001323.08%0019247.65%
3.Brandon MontourSEAObranca10268+4271200001811.11%002380.00%
4.Ryker EvansSEAObranca11246+481100001020.00%002490.00%
5.Ryan WintertonSEACenter11246+490000001811.11%00147100.00%
6.Ben MeyersSEACenter9145+419000000812.50%0011653.13%
7.Adam LarssonSEAObranca11022+44000000110.00%002440.00%
8.Frederick GaudreauSEACenter11628+300000101346.15%0016951.54%
9.Mackie SamoskevichSEAPravé krídlo10516+320000201729.41%001520.00%
10.Kaapo KakkoSEAPravé krídlo11279+320200001020.00%001530.00%
11.Ryan LindgrenSEAObranca4000+3700000030.00%00510.00%
12.Berkly CattonSEACenter11268+220100001811.11%0016445.24%
13.Ville OttavainenSEAObranca8101+22000000137.69%00940.00%
14.Shane WrightSEACenter11314+140000001816.67%0015043.59%
15.Jacob MelansonSEAPravé krídlo10000200000010.00%00100.00%
16.Curtis DouglasSEACenter20000000000010.00%00140.00%
17.Josh MahuraSEAObranca80220400000050.00%001090.00%
18.Vince DunnSEAObranca11268-161300101811.11%002610.00%
19.Cale FleurySEAObranca3011-2000000040.00%00460.00%
20.Bobby McMannSEACenter11325-322200002810.71%0018366.67%
21.Chandler StephensonSEACenter11189-38040000714.29%0019255.02%
22.Jordan EberleSEAPravé krídlo11459-561600002814.29%001810.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>