Štatistiky hráčov - Seattle Kraken - Body v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Chandler StephensonSEACenter1421012-710150000922.22%0024356.75%
2.Berkly CattonSEACenter144711+260200002516.00%0021244.83%
3.Kaapo KakkoSEAPravé krídlo142911020300001118.18%002010.00%
4.Frederick GaudreauSEACenter147310-200000101643.75%0021850.62%
5.Mackie SamoskevichSEAPravé krídlo136410-121100202326.09%002020.00%
6.Jordan EberleSEAPravé krídlo144610-581600003312.12%002340.00%
7.Brandon MontourSEAObranca133710+5271200102313.04%003130.00%
8.Vince DunnSEAObranca14279-76140010248.33%003250.00%
9.Jared McCannSEACenter11358+522300102810.71%0017840.00%
10.Matty BeniersSEACenter14347+501200001421.43%0024949.54%
11.Ryker EvansSEAObranca14347+3141100001323.08%003140.00%
12.Ryan WintertonSEACenter14246+590000002010.00%00184100.00%
13.Ben MeyersSEACenter12156+419000000119.09%0015459.26%
14.Bobby McMannSEACenter14325-42220000378.11%0023766.67%
15.Shane WrightSEACenter14314040000002114.29%0020050.00%
16.Josh MahuraSEAObranca11123+14000000714.29%001520.00%
17.Adam LarssonSEAObranca14022-14000000130.00%002980.00%
18.Ville OttavainenSEAObranca8101+22000000137.69%00940.00%
19.Cale FleurySEAObranca6011-2500000060.00%00830.00%
20.Jani NymanSEAPravé krídlo1000+1000000010.00%0090.00%
21.Jacob MelansonSEAPravé krídlo10000200000010.00%00100.00%
22.Ryan LindgrenSEAObranca4000+3700000030.00%00510.00%
23.Curtis DouglasSEACenter40000700000010.00%00240.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>