Štatistiky hráčov - St. Louis Blues - Trestné minúty v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Brandon CarloSTLObranca7011-11900000040.00%001230.00%
2.Jake NeighboursSTLĽavé krídlo7303+3110000001030.00%001010.00%
3.Ross JohnstonSTLĽavé krídlo60110700000030.00%00500.00%
4.Cam FowlerSTLObranca70440601010090.00%001570.00%
5.Dylan PetersonSTLCenter20000500000000.00%00180.00%
6.Robert ThomasSTLCenter713404001100911.11%0014052.05%
7.Adam Jiricek czeSTLObranca7101+24000000137.69%001160.00%
8.Zach DeanSTLCenter3000-4400000000.00%003041.67%
9.Mason McTavishSTLCenter7538+321100202718.52%0011049.49%
10.Dalibor Dvorsky svkSTLCenter7213020100001118.18%009148.68%
11.Jonatan BerggrenSTLPravé krídlo7224-12110010825.00%001030.00%
12.Dillon DubeSTLCenter3101-120011001100.00%00350.00%
13.Philip BrobergSTLObranca70330201000090.00%001590.00%
14.Colton ParaykoSTLObranca7044+22000100110.00%001540.00%
15.Jimmy SnuggerudSTLPravé krídlo7314+100000001717.65%001220.00%
16.Pius SuterSTLCenter7336+500011001127.27%009950.00%
17.Connor McMichaelSTLCenter7246-201200001118.18%0011247.37%
18.Pavel BuchnevichSTLĽavé krídlo6145+30020100812.50%001060.00%
19.Dylan HollowaySTLĽavé krídlo7145-40000000137.69%001250.00%
20.Alexey ToropchenkoSTLPravé krídlo10000000000000.00%0060.00%
21.Theo LindsteinSTLObranca3011+1000000020.00%00450.00%
22.Justin BarronSTLObranca4011+2000000050.00%00660.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>