Štatistiky hráčov - St. Louis Blues - Plus / mínus v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mason McTavishSTLCenter6437+401100202317.39%009548.86%
2.Pius SuterSTLCenter6325+400011001127.27%008450.00%
3.Pavel BuchnevichSTLĽavé krídlo6145+30020100812.50%001060.00%
4.Justin BarronSTLObranca3011+3000000030.00%00490.00%
5.Jake NeighboursSTLĽavé krídlo6303+27000000933.33%00870.00%
6.Dalibor Dvorsky svkSTLCenter6202+120000001020.00%008044.62%
7.Jonatan BerggrenSTLPravé krídlo6123+12000010616.67%00880.00%
8.Adam JiricekSTLObranca6101+14000000128.33%001000.00%
9.Dylan PetersonSTLCenter1000+1500000000.00%0090.00%
10.Theo LindsteinSTLObranca3011+1000000020.00%00450.00%
11.Ross JohnstonSTLĽavé krídlo5011+1700000030.00%00440.00%
12.Colton ParaykoSTLObranca6033+1200010080.00%001280.00%
13.Cam FowlerSTLObranca6011+1600000060.00%001360.00%
14.Brandon CarloSTLObranca6011+11900000040.00%001070.00%
15.Jimmy SnuggerudSTLPravé krídlo6314000000001421.43%001010.00%
16.Connor McMichaelSTLCenter6246001200001118.18%009538.46%
17.Alexey ToropchenkoSTLPravé krídlo10000000000000.00%0060.00%
18.Philip BrobergSTLObranca60330201000090.00%001360.00%
19.Dillon DubeSTLCenter3101-120011001100.00%00350.00%
20.Robert ThomasSTLCenter6022-2200000060.00%0011751.24%
21.Zach DeanSTLCenter2000-3400000000.00%002333.33%
22.Dylan HollowaySTLĽavé krídlo6044-50000000100.00%001010.00%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>