Štatistiky hráčov - Vancouver Canucks - Trestné minúty v sezóne 2026/27 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/232023/242024/252025/262026/27
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Luke SchennVANObranca7022-12300000050.00%00910.00%
2.Drew O'ConnorVANĽavé krídlo9123-880001001010.00%0014036.11%
3.Max SassonVANCenter9213-460000001020.00%0012040.00%
4.Brock BoeserVANPravé krídlo9246-561400001315.38%0016450.00%
5.Jamie OleksiakVANObranca8134-46000000520.00%001450.00%
6.Marco RossiVANCenter9314-340100001618.75%0015154.67%
7.Elias PetterssonVANObranca9303+640011101030.00%001620.00%
8.Jonathan LekkerimakiVANPravé krídlo9235+240000001315.38%001280.00%
9.Linus KarlssonVANCenter9156-14110000166.25%0012655.56%
10.Brendan GallagherVANPravé krídlo8011-2400010090.00%008533.33%
11.Tom WillanderVANObranca9033+1400000070.00%001900.00%
12.Jake DeBruskVANĽavé krídlo7325-120100002015.00%0011450.00%
13.Aatu RatyVANCenter4101-22000000425.00%004156.82%
14.Zeev BuiumVANObranca9011-7200000070.00%001940.00%
15.Paul CotterVANCenter9426+30111111944.44%0013851.06%
16.Liam OhgrenVANĽavé krídlo9235-300000001216.67%00141100.00%
17.Elias PetterssonVANCenter9279+102400001414.29%0017846.37%
18.Arshdeep BainsVANĽavé krídlo7123-10000000425.00%007940.00%
19.Filip Chytil czeVANCenter10110000000000.00%001941.18%
20.Victor ManciniVANObranca2000+1000000000.00%00290.00%
21.Filip Hronek czeVANObranca9066-30030000110.00%002280.00%
Zobrazujem 1-21 z 21<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>