Štatistiky brankárov - Čisté kontá v sezóne 2019/20 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-34 z 34<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Cam TalbotCGYBrankár43101611094.50%1.51239
2.Carey PriceMTLBrankár43101713394.70%1.67252
3.Frederik AndersenTORBrankár42201813694.10%1.78269
4.Joonas KorpisaloCBJBrankár3110158193.80%2.04147
5.Alex StalockMINBrankár3120178591.80%2.36178
6.Jacob MarkstromVANBrankár3210159294.60%1.69179
7.Pavel Francouz czeCOLBrankár11001027100.00%0.0060
8.Corey CrawfordCHIBrankár431001513789.10%3.75240
9.Darcy KuemperARIBrankár431001116393.30%2.77239
10.Sergei BobrovskyFLABrankár413001212190.10%3.08235
11.Juuse SarosNSHBrankár413001312489.50%3.22243
12.Connor HellebuyckWPGBrankár413001212590.40%3.04237
13.Mikko KoskinenEDMBrankár41200119988.90%3.16209
14.Semyon VarlamovNYIBrankár43100710393.20%1.76238
15.Matt MurrayPITBrankár3120089391.40%2.50193
16.Andrei VasilevskiyTBLBrankár2200046093.30%1.92125
17.Petr Mrazek czeCARBrankár2200035094.00%1.50120
18.Henrik LundqvistNYRBrankár2020077190.10%3.53120
19.Jordan BinningtonSTLBrankár2020087689.50%4.10117
20.Braden HoltbyWSHBrankár2011054989.80%2.46123
21.Elvis MerzlikinsCBJBrankár2110047494.60%1.95123
22.Carter HartPHIBrankár1100013597.10%1.0060
23.Marc-Andre FleuryVGKBrankár1100041776.50%4.0060
24.Anton KhudobinDALBrankár1010044090.00%4.0060
25.Tristan JarryPITBrankár1010012195.20%1.0259
26.James ReimerCARBrankár1100013897.40%1.0060
27.Robin LehnerVGKBrankár1100032788.90%3.0060
28.Mike SmithEDMBrankár1010052378.30%11.3127
29.Igor ShesterkinNYRBrankár1010033090.00%3.1059
30.Tuukka RaskBOSBrankár1010033591.40%3.0559
31.Ben BishopDALBrankár1010043287.50%4.0759
32.Brian ElliottPHIBrankár1100011794.10%1.0060
33.Jaroslav Halak svkBOSBrankár1010042986.20%4.2956
34.Philipp GrubauerCOLBrankár1100013296.90%1.0260
Zobrazujem 1-34 z 34<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>