Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 848<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo59422769+9321321003023517.87%16234123625.00%
2.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo58361753+624812007318919.05%1719108552.71%
3.Patrick KaneCHIPravé krídlo59365490+218928005224015.00%1513131550.00%
4.Leon DraisaitlEDMCenter58353469-1361324004215822.15%3919128850.31%
5.Brayden PointTBLCenter59354378+20201730006215023.33%2828110250.56%
6.John TavaresTORCenter59333063+1426612006120815.87%4038112854.70%
7.Steven StamkosTBLCenter61334073+3291531005018218.13%5724110852.95%
8.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo56322355+818610227022614.16%2021110127.66%
9.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo60322860+3151021001117018.82%2519104846.88%
10.Joe PavelskiSJSCenter60322355+520917113115620.51%6251115653.72%
11.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo56313566+1201529002020615.05%4524106633.33%
12.Connor McDavidEDMCenter57315283-216827007118217.03%2921130846.34%
13.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo59302959+12431020009020114.93%9049125752.41%
14.Mark ScheifeleWPGCenter59303868+1632718035315020.00%3939132846.41%
15.Sean MonahanCGYCenter59293766+9101219004017316.76%2819116050.14%
16.Nathan MacKinnonCOLCenter59294776+1426728003025511.37%3721128942.57%
17.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo59294978+1718524006318415.76%97119833.33%
18.Nikita KucherovTBLPravé krídlo61297099+15381139005016917.16%292611900.00%
19.Mark StoneOTTPravé krídlo59283462+1322517114114519.31%5153121447.17%
20.Jake GuentzelPITCenter60282755+91837112016716.77%6935114333.33%
21.Jonathan ToewsCHICenter60283260+528618115216317.18%2328125057.05%
22.Auston MatthewsTORCenter44272653-141015004214518.62%93680751.70%
23.Matt DucheneOTTCenter50273158-26512001012621.43%172896355.06%
24.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo3826834+122211115012920.16%131572812.50%
25.Elias PetterssonVANCenter49262854+156815007110824.07%313589840.59%
26.Tomas Hertl czeSJSCenter55262753+312810124112420.97%3645103753.40%
27.Mike HoffmanFLAĽavé krídlo57262349-19201124005318014.44%2714102526.92%
28.Mika ZibanejadNYRCenter58263258-732920225017215.12%10145117549.23%
29.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo58262551+1221016004121112.32%6031107066.67%
30.Evander KaneSJSĽavé krídlo60262450+2111410011022511.56%13120111042.37%
31.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo60262147-4381118002019113.61%8630110426.32%
32.Sidney CrosbyPITCenter57254873+2022818023116714.97%6930118855.48%
33.Patrik LaineWPGPravé krídlo59251136-17281114003019312.95%4636100138.46%
34.Elias LindholmCGYCenter59254368+2816824135014517.24%5730120454.44%
35.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo56244367+1414614007414716.33%1015112850.00%
36.Tyler SeguinDALCenter58243054+1412617006222810.53%5234120654.31%
37.Sean CouturierPHICenter58243256+418614112015915.09%3244127257.11%
38.Mikko RantanenCOLPravé krídlo59245276+12421126003114816.22%4532123750.00%
39.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo59243559+1050921001014516.55%5910104157.14%
40.Chris KreiderNYRĽavé krídlo59242044+736711001016114.91%12435103633.33%
41.Dylan LarkinDETCenter59243155-749611234422410.71%6831129154.20%
42.Sebastian AhoCARPravé krídlo60244367+2118319344218113.26%4829120848.75%
43.Aleksander BarkovFLACenter58233760-162920005214815.54%1649132453.69%
44.Ryan O'ReillySTLCenter59233861+258416134216314.11%2525122657.58%
45.Brad MarchandBOSĽavé krídlo59234770+1286724126216713.77%3816117242.39%
46.Zach PariseMINĽavé krídlo59232649-122812024019012.11%4158110522.22%
47.Brendan GallagherMTLPravé krídlo60231437+82846003021510.70%922399437.50%
48.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo57222244-1329410004213316.54%4135101240.00%
49.Pierre-Luc DuboisCBJCenter59222951+94829003113416.42%8944109843.74%
50.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo59222244-314711113017012.94%7131143100.00%
51.Logan CoutureSJSCenter60223355+312413223014415.28%4241112546.84%
52.Patrice BergeronBOSCenter44213556+1524721122114814.19%354183057.40%
53.Brock BoeserVANPravé krídlo47211940+121839003114614.38%121591037.14%
54.Timo MeierSJSPravé krídlo57213051+174348012218911.11%673196934.38%
55.Josh AndersonCBJPravé krídlo59211132+145434113016312.88%1543399633.33%
56.Mitchell MarnerTORCenter59214869+1820316124016013.12%2331116357.14%
57.Tyler JohnsonTBLCenter59211637+92218113012117.36%372395546.59%
58.Phil KesselPITPravé krídlo60214162-1620825006214514.48%1014108137.50%
59.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo44201737+102057223114913.42%59208230.00%
60.Andreas AthanasiouDETCenter54201737-51626002115612.82%191788136.08%
61.Frank VatranoFLACenter56201131-32817001014413.89%825081637.14%
62.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo57202444-114713003014813.51%2135107625.00%
63.Brandon SaadCHIĽavé krídlo58201636-6856332014214.08%3521100734.00%
64.Bo HorvatVANCenter60202545-427512232117111.70%4050126153.06%
65.Max DomiMTLĽavé krídlo60203252+976310002013414.93%4530105144.44%
66.Jamie BennDALĽavé krídlo57192039+74879002013214.39%10155104547.27%
67.Anders LeeNYIĽavé krídlo58192039+1250813003014513.10%694099450.00%
68.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo59192544+142447004015412.34%562196730.30%
69.Jonathan MarchessaultVGKCenter61192140-73051400412248.48%7514114236.82%
70.Max PaciorettyVGKĽavé krídlo48181432-112636003114012.86%862082736.59%
71.T.J. OshieWSHPravé krídlo49181836+22849114010317.48%1073792041.18%
72.Jake DeBruskBOSĽavé krídlo5118102801279004012015.00%361781822.58%
73.Evgeni MalkinPITCenter54184462-1965821003014512.41%3926101044.71%
74.Jack EichelBUFCenter5518446201841600222158.37%5033110448.99%
75.Blake ColemanNJDCenter56181129-24011233015611.54%1582891245.28%
76.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter58183553-1120521131015411.69%5126116945.36%
77.Brock NelsonNYICenter58181937+152015112012214.75%3043105248.50%
78.Kasperi KapanenTORPravé krídlo58181836+131812113112514.40%641295562.50%
79.Carl SoderbergCOLCenter59181634-122228222013413.43%654999249.55%
80.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo60181937+161613004012015.00%342885557.14%
81.Travis KonecnyPHICenter60181836-32748003113413.43%473391129.41%
82.William KarlssonVGKCenter61182038-712511123012414.52%3440117647.79%
83.David PerronSTLĽavé krídlo45171835+33641000108520.00%411177045.45%
84.Alex ChiassonEDMPravé krídlo49171027-22061111008120.99%582182237.50%
85.Nico HischierNJDCenter56172542+61039003312913.18%4334101744.82%
86.Mathew BarzalNYICenter58173350-634318003113212.88%1437105241.25%
87.Anze KopitarLAKCenter58172744-226012222011714.53%4250130454.64%
88.Bryan RustPITPravé krídlo59171431+111800234012114.05%974292626.32%
89.Nino NiederreiterCARPravé krídlo59171936-726512003012913.18%671591062.79%
90.Eric StaalMINCenter59172037-22847014016710.18%3422105951.06%
91.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo60173552+2212716141112613.49%2219107140.00%
92.Claude GirouxPHICenter60174461+12421611301719.94%2512127359.66%
93.Jonathan DrouinMTLĽavé krídlo60172946-426314003115810.76%4521105945.57%
94.Yanni GourdeTBLCenter61172037+74458005111015.45%6822100555.79%
95.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo5116824-152437222011314.16%303385338.10%
96.Michael FerlandCARĽavé krídlo51161733+1238611003012313.01%1381174730.43%
97.Alex TuchVGKPravé krídlo53162642+7636006113112.21%683090835.64%
98.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo60161127-178858002013312.03%1092099628.57%
99.Craig SmithNSHPravé krídlo61161329+7144700101699.47%612893248.15%
100.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo40151227+81316003010214.71%131265350.00%
Zobrazujem 1-100 z 848<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>