Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 777<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo29221436+912711001011219.64%891561125.00%
2.Patrik LaineWPGPravé krídlo2921526-5181012003010919.27%232250544.44%
3.Brayden PointTBLCenter31211839+91491300418425.00%151155448.79%
4.Nathan MacKinnonCOLCenter30202545+1516514003012715.75%15765739.84%
5.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo30201535+316916001012016.67%14105770.00%
6.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo30201030+19105800328822.73%71053754.22%
7.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo28191231+31457223010418.27%10953023.08%
8.Joe PavelskiSJSCenter3119625-1126800108721.84%262659152.16%
9.John TavaresTORCenter30181432+51247003011016.36%222157954.26%
10.Sean MonahanCGYCenter31181735+6271000209618.75%9660749.32%
11.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo30171734+202051100508320.48%382663053.64%
12.Auston MatthewsTORCenter16161026+426800325529.09%41528655.10%
13.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo2816102601861000208718.39%441751730.00%
14.Mark ScheifeleWPGCenter29161935+142251201218119.75%262065748.43%
15.Connor McDavidEDMCenter29162541+78613004110515.24%9865946.24%
16.Elias LindholmCGYCenter31161834+14651301508319.28%24963056.10%
17.Sidney CrosbyPITCenter25151732+1063800217819.23%291350855.34%
18.Elias PetterssonVANCenter26151530+1064900405626.79%121847741.98%
19.Leon DraisaitlEDMCenter30151934+41431000328018.75%19664950.38%
20.Patrick KaneCHIPravé krídlo30151934-81028002111912.61%7766350.00%
21.Mark StoneOTTPravé krídlo31152035+101631111217420.27%272361753.33%
22.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo2614822+11143511208616.28%24124920.00%
23.Mike HoffmanFLAĽavé krídlo28141428-78614003210613.21%14851431.25%
24.Timo MeierSJSPravé krídlo28141428+8163301229215.22%362048831.82%
25.Chris KreiderNYRĽavé krídlo2914822+2165700107817.95%541849832.14%
26.Max DomiMTLĽavé krídlo30141731+7313800206920.29%221553444.13%
27.Bo HorvatVANCenter32141428-4194812218017.50%222266854.43%
28.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo28131528-8261000108515.29%101653950.00%
29.Zach PariseMINĽavé krídlo28131124+285702108016.25%173151627.27%
30.Pierre-Luc DuboisCBJCenter29131225+3381500206918.84%352853144.31%
31.Brendan GallagherMTLPravé krídlo3013619+32013003010911.93%411251131.25%
32.Jonathan ToewsCHICenter31131124-2103400118415.48%141063358.44%
33.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo31132033+32451200006619.70%3465380.00%
34.Alex ChiassonEDMPravé krídlo2412315+8103411003831.58%301237336.36%
35.Patric HornqvistPITPravé krídlo2412719023400207715.58%551337744.44%
36.Phil KesselPITPravé krídlo28122133-21641200207615.79%585190.00%
37.Ryan O'ReillySTLCenter28121729+462901107815.38%131457560.92%
38.Jake GuentzelPITCenter28121325+841300107017.14%391651536.36%
39.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo2912921-5173500216817.65%201851646.81%
40.Josh AndersonCBJPravé krídlo2912315+13271211108214.63%721148225.00%
41.Matt DucheneOTTCenter29122234+241500106219.35%101854654.26%
42.Jamie BennDALĽavé krídlo30121224+7306700007915.19%573056243.60%
43.Tyler JohnsonTBLCenter30121022+5101711206518.46%141550546.22%
44.Mikko RantanenCOLPravé krídlo30123648+172451500217216.67%262162350.00%
45.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo30121224+5143400207516.00%291148827.78%
46.Nikita KucherovTBLPravé krídlo31123244+41851800208114.81%14135720.00%
47.Steven StamkosTBLCenter31121830-11441100208713.79%361054555.47%
48.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo31122739+8431300329013.33%236230.00%
49.Michael FerlandCARĽavé krídlo2411415+4135600307115.49%81837432.69%
50.Andreas AthanasiouDETCenter2611718+181300118213.41%12843138.95%
51.Anders LeeNYIĽavé krídlo28111122+5275700108213.41%392048942.11%
52.Claude GirouxPHICenter28112536+4101811208712.64%15457658.64%
53.Aleksander BarkovFLACenter28111627-8051000217913.92%62064853.91%
54.Mikael GranlundMINCenter29111728+241922316516.92%81652947.56%
55.Cody EakinVGKCenter2911819+4100233204425.00%251846348.45%
56.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo29111526+365900108512.94%445420.00%
57.Dylan LarkinDETCenter30111728-32925233310510.48%371764755.14%
58.Kasperi KapanenTORPravé krídlo30111021+1680011205918.64%34649133.33%
59.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo31111223-4111400118712.64%101354450.00%
60.Jonathan MarchessaultVGKCenter32111223+4203900211169.48%45461636.14%
61.Alex TuchVGKPravé krídlo24101222+622500406315.87%321342137.18%
62.Pontus AbergANAĽavé krídlo2610616-1103400105318.87%22739022.22%
63.Sean CouturierPHICenter26101020042200106814.71%211956055.52%
64.Max PaciorettyVGKĽavé krídlo2710818-2163500117213.89%441345831.03%
65.Eric StaalMINCenter281010200123501308911.24%81349650.99%
66.Jake DeBruskBOSĽavé krídlo2810212-483400206714.93%25746022.73%
67.Brock NelsonNYICenter28101020+10120011005617.86%132250047.17%
68.Evgeni MalkinPITCenter28102333-73441000206216.13%171653444.78%
69.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo2810414-7412300106814.71%49946125.00%
70.Nicklas BackstromWSHCenter29102434+121041400316216.13%191059650.27%
71.Matt DumbaMINObranca2910919-71641000008811.36%58417000.00%
72.Carl SoderbergCOLCenter30101121+162811106116.39%292249046.12%
73.Jonathan DrouinMTLĽavé krídlo30101626+3162700208511.76%251354545.00%
74.Logan CoutureSJSCenter31102030-762800207912.66%212459446.12%
75.Yanni GourdeTBLCenter31101424+4134600515817.24%30953056.80%
76.William KarlssonVGKCenter32101323-164811306515.38%192162245.38%
77.T.J. OshieWSHPravé krídlo189514+681300304022.50%421734740.43%
78.Brock BoeserVANPravé krídlo199817+5100400216114.75%6435616.67%
79.Patrice BergeronBOSCenter1991726+31021111106314.29%101936055.73%
80.Brady TkachukOTTĽavé krídlo209716+5212400105416.67%49730646.15%
81.Alexander RadulovDALPravé krídlo2091322+7161600105815.52%242638540.00%
82.Anthony ManthaDETPravé krídlo279514-8171200007312.33%31847341.18%
83.Travis ZajacNJDCenter279817060211103724.32%251149954.53%
84.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo289716+2281200203923.08%421542635.71%
85.Jason PominvilleBUFPravé krídlo289918+521200206114.75%8738443.75%
86.Travis KonecnyPHICenter2891019+5192300107312.33%261544033.33%
87.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo2891120-11165800001108.18%3014518100.00%
88.Blake ColemanNJDCenter289716+4140023108210.98%731043147.29%
89.Jason ZuckerMINĽavé krídlo299918+2102400318111.11%31135010.00%
90.Mika ZibanejadNYRCenter2991726-626282210929.78%472557251.90%
91.Jimmy VeseyNYRĽavé krídlo299615+3131200106314.29%191449933.33%
92.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo2991019+4111400206613.64%111147650.00%
93.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo299918+11140100005117.65%131641850.00%
94.Jack EichelBUFCenter3092736+8101800111287.03%301560246.57%
95.Morgan RiellyTORObranca3092332+14411200228011.25%23496690.00%
96.Evander KaneSJSĽavé krídlo319918-9591400001157.83%571256642.16%
97.Mathieu JosephTBLPravé krídlo319413+6100002005416.67%54637633.33%
98.Jake VirtanenVANPravé krídlo329514+2182200007012.86%631347640.00%
99.Tom WilsonWSHPravé krídlo118614+8212411002630.77%23721643.75%
100.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo138513+9100000203423.53%4223733.33%
Zobrazujem 1-100 z 777<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>