Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 654<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Auston MatthewsTORCenter910616-224500213132.26%4916654.61%
2.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo88311+602300003324.24%401450.00%
3.Nathan MacKinnonCOLCenter88614+7100200103920.51%6217537.04%
4.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo6718084500202231.82%15211066.67%
5.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo87310+1063300302528.00%9615751.72%
6.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo87411+321100112528.00%2314928.57%
7.Patrick KaneCHIPravé krídlo87512+141300114316.28%111750.00%
8.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo7639+123500002722.22%2121470.00%
9.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo8617-2162300102128.57%1851300.00%
10.Patrice BergeronBOSCenter86713+541411102623.08%4714458.38%
11.John TavaresTORCenter96511+342300103318.18%7816850.00%
12.Elias PetterssonVANCenter5538+122400001338.46%337651.35%
13.Brayden PointTBLCenter7538+461300101926.32%5412334.29%
14.Jonathan MarchessaultVGKCenter85510+781200003713.51%6215842.86%
15.Bo HorvatVANCenter8516-352300212025.00%7814654.32%
16.Jonathan ToewsCHICenter85510+640000112718.52%7115960.36%
17.Logan CoutureSJSCenter8538021100102321.74%5815652.31%
18.Michael FerlandCARĽavé krídlo8538+790100003116.13%21412845.45%
19.Elias LindholmCGYCenter8538-222300201827.78%8016160.95%
20.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo8538+740000102520.00%541520.00%
21.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo85712-101500112718.52%101630.00%
22.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo9527+820000102619.23%3515176.92%
23.Phil KesselPITPravé krídlo6448+421200101428.57%141040.00%
24.Connor McDavidEDMCenter64711+103500101526.67%1314451.72%
25.Alexander RadulovDALPravé krídlo64610-161500001625.00%1041130.00%
26.Jake GuentzelPITCenter6404-201100001526.67%74109100.00%
27.Kris LetangPITObranca6448+201200112218.18%1591570.00%
28.Yanni GourdeTBLCenter7448+123300201428.57%1212455.81%
29.Josh AndersonCBJPravé krídlo7404+540000002119.05%1121010.00%
30.Paul ByronMTLĽavé krídlo7437+200001101723.53%16710933.33%
31.John KlingbergDALObranca7426-322400102416.67%341820.00%
32.Valtteri FilppulaNYICenter7426+40001110850.00%129653.57%
33.Brendan GallagherMTLPravé krídlo7415+540000202218.18%15412331.58%
34.T.J. OshieWSHPravé krídlo7437+520100101428.57%17913942.31%
35.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo7426-841300102814.29%1313220.00%
36.Evgeny KuznetsovWSHCenter74812+284600002416.67%9314736.21%
37.Maxime LajoieOTTObranca7437+242400002119.05%6131460.00%
38.David PerronSTLĽavé krídlo7437-20340010944.44%2111254.55%
39.Mark StoneOTTPravé krídlo7426+441200111428.57%6613666.67%
40.John CarlsonWSHObranca74610+541600001822.22%7141860.00%
41.Jamie BennDALĽavé krídlo7448+293400002317.39%9913436.36%
42.Chris KreiderNYRĽavé krídlo8426-282200002615.38%15414040.00%
43.Jason ZuckerMINĽavé krídlo8437+261100113013.33%721440.00%
44.Sean MonahanCGYCenter8448-102300001723.53%0515856.04%
45.Sebastian AhoCARPravé krídlo84913+921200212317.39%9615748.00%
46.Joe PavelskiSJSCenter8404+141100102119.05%5713756.14%
47.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo8437+441200102416.67%011540.00%
48.Evander KaneSJSĽavé krídlo8437+1231200003710.81%14213940.00%
49.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo8426+560000201822.22%3213725.00%
50.Dylan LarkinDETCenter8437-661211002615.38%7816447.77%
51.Timo MeierSJSPravé krídlo8426+620001002218.18%4213536.36%
52.Scott LaughtonPHICenter8415+240000001625.00%9412166.67%
53.Adam LowryWPGCenter8415+450011101723.53%20612058.33%
54.Jordan StaalCARCenter8426+320000002416.67%24315959.09%
55.Kasperi KapanenTORPravé krídlo9448+400000001921.05%921390.00%
56.Morgan RiellyTORObranca941014+400600112714.81%11181940.00%
57.Mitchell MarnerTORCenter94812+241400002516.00%471710.00%
58.Brady TkachukOTTĽavé krídlo4336+541200101421.43%1305866.67%
59.J.T. CompherCOLĽavé krídlo5314061200001030.00%216454.90%
60.Cody EakinVGKCenter5314+20001120742.86%637454.05%
61.Jean-Sebastien DeaNJDCenter6303+400000101127.27%746444.00%
62.Brian BoyleNJDCenter6314+142200001127.27%747136.84%
63.Tyler JohnsonTBLCenter6325+620111002114.29%1610640.86%
64.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo6347+501200001618.75%131220.00%
65.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo6347+380200001030.00%22920.00%
66.Ryan KeslerANACenter6314-371200101225.00%7310855.12%
67.Evgeni MalkinPITCenter63912+241300101225.00%7610958.23%
68.Casey CizikasNYICenter6325+4100011001127.27%746757.38%
69.Clayton KellerARICenter7325-240100001816.67%2213944.44%
70.Brayden SchennSTLCenter7336062400002015.00%19414048.31%
71.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo7369-240300212015.00%221380.00%
72.Nick FolignoCBJĽavé krídlo7325-120100101421.43%7612952.94%
73.Tyler SeguinDALCenter73710+20140010436.98%6714860.40%
74.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo7303+280011001127.27%838657.14%
75.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo7358+521200002114.29%621200.00%
76.Mikael GranlundMINCenter8336+120100112213.64%1515341.18%
77.Zach PariseMINĽavé krídlo83710+720101002512.00%31415533.33%
78.Craig SmithNSHPravé krídlo8314+121100002611.54%4211863.64%
79.Warren FoegeleCARĽavé krídlo8325-140000002313.04%131125100.00%
80.Colin WilsonCOLĽavé krídlo8303-322200101421.43%519640.00%
81.Mika ZibanejadNYRCenter8325-44120000358.57%121016952.25%
82.Matt DumbaMINObranca8325+521200002015.00%2391970.00%
83.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo83710+2101500002015.00%1131420.00%
84.Claude GirouxPHICenter83811-121500002810.71%2016162.04%
85.Patrik LaineWPGPravé krídlo8325-36340000319.68%771320.00%
86.Carl SoderbergCOLCenter8325-141300001618.75%5812743.12%
87.Jimmy VeseyNYRĽavé krídlo8303-521100002313.04%521280.00%
88.Brandon SutterVANCenter8314-120011001421.43%4414145.33%
89.Sean CouturierPHICenter8303000000001717.65%3417857.58%
90.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo83811021400102313.04%511550.00%
91.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo8336+221200101618.75%741130.00%
92.Jack EichelBUFCenter9369-12130000387.89%8518546.63%
93.Conor ShearyBUFĽavé krídlo9314-723300101816.67%3514962.50%
94.Adam HenriqueANACenter9325042200001030.00%61014841.60%
95.Ben StreetANACenter9325+20000000933.33%9612531.25%
96.Ryan CallahanTBLPravé krídlo3202+10000000540.00%80340.00%
97.Garnet HathawayCGYPravé krídlo4202+24000010450.00%142390.00%
98.Andrew LaddNYIĽavé krídlo4224+24000100728.57%415850.00%
99.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo5224-140000001612.50%5187100.00%
100.Vince DunnSTLObranca5202-121100001315.38%37870.00%
Zobrazujem 1-100 z 654<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>