Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 848<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Nikita KucherovTBLPravé krídlo61297099+15381139005016917.16%292611900.00%
2.Patrick KaneCHIPravé krídlo59365490+218928005224015.00%1513131550.00%
3.Connor McDavidEDMCenter57315283-216827007118217.03%2921130846.34%
4.Brayden PointTBLCenter59354378+20201730006215023.33%2828110250.56%
5.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo59294978+1718524006318415.76%97119833.33%
6.Nathan MacKinnonCOLCenter59294776+1426728003025511.37%3721128942.57%
7.Mikko RantanenCOLPravé krídlo59245276+12421126003114816.22%4532123750.00%
8.Steven StamkosTBLCenter61334073+3291531005018218.13%5724110852.95%
9.Sidney CrosbyPITCenter57254873+2022818023116714.97%6930118855.48%
10.Brad MarchandBOSĽavé krídlo59234770+1286724126216713.77%3816117242.39%
11.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo59422769+9321321003023517.87%16234123625.00%
12.Leon DraisaitlEDMCenter58353469-1361324004215822.15%3919128850.31%
13.Mitchell MarnerTORCenter59214869+1820316124016013.12%2331116357.14%
14.Mark ScheifeleWPGCenter59303868+1632718035315020.00%3939132846.41%
15.Elias LindholmCGYCenter59254368+2816824135014517.24%5730120454.44%
16.Blake WheelerWPGPravé krídlo59125668+64312222101697.10%6144125934.21%
17.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo56244367+1414614007414716.33%1015112850.00%
18.Sebastian AhoCARPravé krídlo60244367+2118319344218113.26%4829120848.75%
19.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo56313566+1201529002020615.05%4524106633.33%
20.Sean MonahanCGYCenter59293766+9101219004017316.76%2819116050.14%
21.Brent BurnsSJSObranca60115465+142652214512284.82%608814950.00%
22.John TavaresTORCenter59333063+1426612006120815.87%4038112854.70%
23.Mark StoneOTTPravé krídlo59283462+1322517114114519.31%5153121447.17%
24.Phil KesselPITPravé krídlo60214162-1620825006214514.48%1014108137.50%
25.Evgeni MalkinPITCenter54184462-1965821003014512.41%3926101044.71%
26.Jack EichelBUFCenter5518446201841600222158.37%5033110448.99%
27.Ryan O'ReillySTLCenter59233861+258416134216314.11%2525122657.58%
28.Claude GirouxPHICenter60174461+12421611301719.94%2512127359.66%
29.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo60322860+3151021001117018.82%2519104846.88%
30.Jonathan ToewsCHICenter60283260+528618115216317.18%2328125057.05%
31.Aleksander BarkovFLACenter58233760-162920005214815.54%1649132453.69%
32.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo59302959+12431020009020114.93%9049125752.41%
33.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo59243559+1050921001014516.55%5910104157.14%
34.Matt DucheneOTTCenter50273158-26512001012621.43%172896355.06%
35.Mika ZibanejadNYRCenter58263258-732920225017215.12%10145117549.23%
36.Morgan RiellyTORObranca59154257+22411600521549.74%407713410.00%
37.Mark GiordanoCGYObranca57134457+305932034101588.23%4211414110.00%
38.Sean CouturierPHICenter58243256+418614112015915.09%3244127257.11%
39.Patrice BergeronBOSCenter44213556+1524721122114814.19%354183057.40%
40.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo58154156-212862200201539.80%3637108957.14%
41.Nicklas BackstromWSHCenter59134356+420621004112710.24%3921118949.08%
42.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo56322355+818610227022614.16%2021110127.66%
43.Joe PavelskiSJSCenter60322355+520917113115620.51%6251115653.72%
44.Jake GuentzelPITCenter60282755+91837112016716.77%6935114333.33%
45.Dylan LarkinDETCenter59243155-749611234422410.71%6831129154.20%
46.Logan CoutureSJSCenter60223355+312413223014415.28%4241112546.84%
47.Elias PetterssonVANCenter49262854+156815007110824.07%313589840.59%
48.Tyler SeguinDALCenter58243054+1412617006222810.53%5234120654.31%
49.Evgeny KuznetsovWSHCenter54153954+446819002115010.00%3615101838.51%
50.John CarlsonWSHObranca5994554+163012400001356.67%3512914920.00%
51.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo58361753+624812007318919.05%1719108552.71%
52.Auston MatthewsTORCenter44272653-141015004214518.62%93680751.70%
53.Tomas Hertl czeSJSCenter55262753+312810124112420.97%3645103753.40%
54.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter58183553-1120521131015411.69%5126116945.36%
55.Ryan JohansenNSHCenter59114253+728013013110910.09%7619115954.71%
56.Max DomiMTLĽavé krídlo60203252+976310002013414.93%4530105144.44%
57.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo60173552+2212716141112613.49%2219107140.00%
58.Kris LetangPITObranca58153752+103021812311828.24%11010115260.00%
59.David Krejci czeBOSCenter60143852+31641300209714.43%1623106648.94%
60.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo58262551+1221016004121112.32%6031107066.67%
61.Pierre-Luc DuboisCBJCenter59222951+94829003113416.42%8944109843.74%
62.Timo MeierSJSPravé krídlo57213051+174348012218911.11%673196934.38%
63.Sam ReinhartBUFCenter58143751+212112000012611.11%2235108535.48%
64.Evander KaneSJSĽavé krídlo60262450+2111410011022511.56%13120111042.37%
65.Mathew BarzalNYICenter58173350-634318003113212.88%1437105241.25%
66.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo60153550-131421200201579.55%1525112340.00%
67.Mike HoffmanFLAĽavé krídlo57262349-19201124005318014.44%2714102526.92%
68.Zach PariseMINĽavé krídlo59232649-122812024019012.11%4158110522.22%
69.Gustav NyquistDETPravé krídlo59153348-1811100211529.87%2113106850.00%
70.Mikael GranlundMINCenter60143448-32021822411499.40%2728112645.23%
71.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo60262147-4381118002019113.61%8630110426.32%
72.Jonathan DrouinMTLĽavé krídlo60172946-426314003115810.76%4521105945.57%
73.Alexander RadulovDALPravé krídlo48153146+1142414003113311.28%485094333.33%
74.Thomas ChabotOTTObranca51133346+62411311211419.22%608712310.00%
75.Roman JosiNSHObranca61113546+72221001202075.31%379815330.00%
76.Bo HorvatVANCenter60202545-427512232117111.70%4050126153.06%
77.Keith YandleFLAObranca5883745-174262800201445.56%325413210.00%
78.Chris KreiderNYRĽavé krídlo59242044+736711001016114.91%12435103633.33%
79.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo57222244-1329410004213316.54%4135101240.00%
80.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo59222244-314711113017012.94%7131143100.00%
81.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo57202444-114713003014813.51%2135107625.00%
82.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo59192544+142447004015412.34%562196730.30%
83.Anze KopitarLAKCenter58172744-226012222011714.53%4250130454.64%
84.Josh BaileyNYIĽavé krídlo58133144+141521311319413.83%142199352.13%
85.Erik KarlssonSJSObranca4934144+52021900101591.89%426812280.00%
86.Nico HischierNJDCenter56172542+61039003312913.18%4334101744.82%
87.Alex TuchVGKPravé krídlo53162642+7636006113112.21%683090835.64%
88.Kevin HayesNYRCenter50142842+210311231011911.76%501297648.74%
89.Torey KrugBOSObranca4963642+12722600211145.26%414210520.00%
90.Dylan StromeCHICenter56152641-516513003010314.56%113389644.93%
91.Mattias EkholmNSHObranca5973441+24352701311036.80%568113690.00%
92.Brock BoeserVANPravé krídlo47211940+121839003114614.38%121591037.14%
93.Jonathan MarchessaultVGKCenter61192140-73051400412248.48%7514114236.82%
94.Phillip DanaultMTLĽavé krídlo59112940+15370101109611.46%6442104753.57%
95.Tyson BarrieCOLObranca5563440-62621800001464.11%365912050.00%
96.Chris TierneyOTTCenter5963440-814080010886.82%1844101151.03%
97.Ryan SuterMINObranca5963440+23531312101055.71%49811580100.00%
98.Jamie BennDALĽavé krídlo57192039+74879002013214.39%10155104547.27%
99.Anders LeeNYIĽavé krídlo58192039+1250813003014513.10%694099450.00%
100.Brayden SchennSTLCenter55112839+1302800411119.91%9727102947.14%
Zobrazujem 1-100 z 848<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>