Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 777<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mikko RantanenCOLPravé krídlo30123648+172451500217216.67%262162350.00%
2.Nathan MacKinnonCOLCenter30202545+1516514003012715.75%15765739.84%
3.Nikita KucherovTBLPravé krídlo31123244+41851800208114.81%14135720.00%
4.Connor McDavidEDMCenter29162541+78613004110515.24%9865946.24%
5.Mitchell MarnerTORCenter3063440+7101110110827.32%121258533.33%
6.Brayden PointTBLCenter31211839+91491300418425.00%151155448.79%
7.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo31122739+8431300329013.33%236230.00%
8.Blake WheelerWPGPravé krídlo2953237+6230161100796.33%282462543.48%
9.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo29221436+912711001011219.64%891561125.00%
10.Claude GirouxPHICenter28112536+4101811208712.64%15457658.64%
11.Jack EichelBUFCenter3092736+8101800111287.03%301560246.57%
12.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo30201535+316916001012016.67%14105770.00%
13.Sean MonahanCGYCenter31181735+6271000209618.75%9660749.32%
14.Mark ScheifeleWPGCenter29161935+142251201218119.75%262065748.43%
15.Mark StoneOTTPravé krídlo31152035+101631111217420.27%272361753.33%
16.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo30171734+202051100508320.48%382663053.64%
17.Elias LindholmCGYCenter31161834+14651301508319.28%24963056.10%
18.Leon DraisaitlEDMCenter30151934+41431000328018.75%19664950.38%
19.Patrick KaneCHIPravé krídlo30151934-81028002111912.61%7766350.00%
20.Matt DucheneOTTCenter29122234+241500106219.35%101854654.26%
21.Nicklas BackstromWSHCenter29102434+121041400316216.13%191059650.27%
22.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo2882634-81031400106811.76%161850644.44%
23.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo31132033+32451200006619.70%3465380.00%
24.Phil KesselPITPravé krídlo28122133-21641200207615.79%585190.00%
25.Evgeni MalkinPITCenter28102333-73441000206216.13%171653444.78%
26.Thomas ChabotOTTObranca3182533016191110849.52%41557540.00%
27.John TavaresTORCenter30181432+51247003011016.36%222157954.26%
28.Sidney CrosbyPITCenter25151732+1063800217819.23%291350855.34%
29.Morgan RiellyTORObranca3092332+14411200228011.25%23496690.00%
30.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo28191231+31457223010418.27%10953023.08%
31.Max DomiMTLĽavé krídlo30141731+7313800206920.29%221553444.13%
32.Taylor HallNJDĽavé krídlo2882331-7160110020968.33%202655548.89%
33.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo2872431+38150032739.59%3754850.00%
34.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo30201030+19105800328822.73%71053754.22%
35.Elias PetterssonVANCenter26151530+1064900405626.79%121847741.98%
36.Steven StamkosTBLCenter31121830-11441100208713.79%361054555.47%
37.Logan CoutureSJSCenter31102030-762800207912.66%212459446.12%
38.John CarlsonWSHObranca2852530+1681140000736.85%17577120.00%
39.Ryan O'ReillySTLCenter28121729+462901107815.38%131457560.92%
40.Brad MarchandBOSĽavé krídlo3082129+1745130131869.30%21959340.00%
41.Brent BurnsSJSObranca3142529-2162120220964.17%26357300.00%
42.Mark GiordanoCGYObranca2932629+16220100100813.70%24507100.00%
43.Mike HoffmanFLAĽavé krídlo28141428-78614003210613.21%14851431.25%
44.Timo MeierSJSPravé krídlo28141428+8163301229215.22%362048831.82%
45.Bo HorvatVANCenter32141428-4194812218017.50%222266854.43%
46.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo28131528-8261000108515.29%101653950.00%
47.Mikael GranlundMINCenter29111728+241922316516.92%81652947.56%
48.Dylan LarkinDETCenter30111728-32925233310510.48%371764755.14%
49.Keith YandleFLAObranca2852328-7124190010776.49%12246350.00%
50.Aleksander BarkovFLACenter28111627-8051000217913.92%62064853.91%
51.Sebastian AhoCARPravé krídlo2881927+412170032819.88%261553851.42%
52.Evgeny KuznetsovWSHCenter2372027+12861300006111.48%21743343.54%
53.Gustav NyquistDETPravé krídlo3072027+54060011779.09%11652066.67%
54.Patrik LaineWPGPravé krídlo2921526-5181012003010919.27%232250544.44%
55.Auston MatthewsTORCenter16161026+426800325529.09%41528655.10%
56.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo2816102601861000208718.39%441751730.00%
57.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo29111526+365900108512.94%445420.00%
58.Jonathan DrouinMTLĽavé krídlo30101626+3162700208511.76%251354545.00%
59.Patrice BergeronBOSCenter1991726+31021111106314.29%101936055.73%
60.Mika ZibanejadNYRCenter2991726-626282210929.78%472557251.90%
61.Tyler SeguinDALCenter3081826+1062700211246.45%281862953.99%
62.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter3081826+1102101110908.89%241562442.45%
63.Joe PavelskiSJSCenter3119625-1126800108721.84%262659152.16%
64.Pierre-Luc DuboisCBJCenter29131225+3381500206918.84%352853144.31%
65.Jake GuentzelPITCenter28121325+841300107017.14%391651536.36%
66.Sam ReinhartBUFCenter3081725+641700005913.56%62454628.21%
67.Ryan JohansenNSHCenter3052025+516070020529.62%361158554.90%
68.Zach PariseMINĽavé krídlo28131124+285702108016.25%173151627.27%
69.Jonathan ToewsCHICenter31131124-2103400118415.48%141063358.44%
70.Jamie BennDALĽavé krídlo30121224+7306700007915.19%573056243.60%
71.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo30121224+5143400207516.00%291148827.78%
72.Yanni GourdeTBLCenter31101424+4134600515817.24%30953056.80%
73.Ryan GetzlafANACenter2681624+2231400215614.29%672952055.66%
74.Kris LetangPITObranca2771724+522290011917.69%49467010.00%
75.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo31111223-4111400118712.64%101354450.00%
76.Jonathan MarchessaultVGKCenter32111223+4203900211169.48%45461636.14%
77.William KarlssonVGKCenter32101323-164811306515.38%192162245.38%
78.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo2881523-981400107211.11%8951440.00%
79.Josh BaileyNYIĽavé krídlo2871623+7132911114814.58%11748744.12%
80.David Krejci czeBOSCenter3041923+410170010468.70%101253546.10%
81.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo2614822+11143511208616.28%24124920.00%
82.Chris KreiderNYRĽavé krídlo2914822+2165700107817.95%541849832.14%
83.Tyler JohnsonTBLCenter30121022+5101711206518.46%141550546.22%
84.Anders LeeNYIĽavé krídlo28111122+5275700108213.41%392048942.11%
85.Alex TuchVGKPravé krídlo24101222+622500406315.87%321342137.18%
86.Alexander RadulovDALPravé krídlo2091322+7161600105815.52%242638540.00%
87.Mathew BarzalNYICenter2831922-12200100011575.26%61350942.15%
88.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo2912921-5173500216817.65%201851646.81%
89.Kasperi KapanenTORPravé krídlo30111021+1680011205918.64%34649133.33%
90.Carl SoderbergCOLCenter30101121+162811106116.39%292249046.12%
91.Tomas Hertl czeSJSCenter2681321-664512106113.11%162047654.66%
92.J.T. MillerTBLĽavé krídlo31615210123900204613.04%511048049.33%
93.Reilly SmithVGKPravé krídlo3261521-12390100797.59%201861775.00%
94.Roman JosiNSHObranca3051621+161600201114.50%22437580.00%
95.Tyson BarrieCOLObranca2641721+74180000626.45%11255410.00%
96.Mikko KoivuMINCenter2741721+1121801003910.26%71550156.03%
97.Ryan SuterMINObranca2941721-116271210439.30%15487480.00%
98.Jeff PetryMTLObranca3041721-214260100616.56%79467240.00%
99.Sean CouturierPHICenter26101020042200106814.71%211956055.52%
100.Eric StaalMINCenter281010200123501308911.24%81349650.99%
Zobrazujem 1-100 z 777<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>