Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 655<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Auston MatthewsTORCenter910616-224500213132.26%4916654.61%
2.Mikko RantanenCOLPravé krídlo941216+1181300002218.18%7817833.33%
3.Nathan MacKinnonCOLCenter98715+9100300104020.00%8219536.73%
4.Sebastian AhoCARPravé krídlo941014+921300212416.67%9817346.90%
5.Morgan RiellyTORObranca941014+400600112714.81%11181940.00%
6.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo88513+324700103423.53%2221640.00%
7.Patrice BergeronBOSCenter86713+541411102623.08%4714458.38%
8.John CarlsonWSHObranca85813+661800001926.32%9142120.00%
9.Evgeny KuznetsovWSHCenter85813+285700002817.86%10316237.30%
10.Nicklas BackstromWSHCenter821113+622800101612.50%5216451.70%
11.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo98412+1283400302828.57%9617750.00%
12.Patrick KaneCHIPravé krídlo87512+141300114316.28%111750.00%
13.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo85712-101500112718.52%101630.00%
14.Mitchell MarnerTORCenter94812+241400002516.00%471710.00%
15.Evgeni MalkinPITCenter63912+241300101225.00%7610958.23%
16.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo93912021400102512.00%511740.00%
17.Brad MarchandBOSĽavé krídlo821012+4211401101315.38%3015322.22%
18.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo88311+602300003324.24%401450.00%
19.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo87411+321100112528.00%2314928.57%
20.John TavaresTORCenter96511+342300103318.18%7816850.00%
21.Connor McDavidEDMCenter64711+103500101526.67%1314451.72%
22.Claude GirouxPHICenter93811-42150000339.09%2018363.03%
23.Jonathan ToewsCHICenter85510+640000112718.52%7115960.36%
24.Jonathan MarchessaultVGKCenter85510+781200003713.51%6215842.86%
25.Alexander RadulovDALPravé krídlo64610-161500001625.00%1041130.00%
26.Tyler SeguinDALCenter73710+20140010436.98%6714860.40%
27.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo83710+2101500002015.00%1131420.00%
28.Zach PariseMINĽavé krídlo83710+720101002512.00%31415533.33%
29.Ryan O'ReillySTLCenter8281006040100238.70%2617261.93%
30.Michael FerlandCARĽavé krídlo9639+791200103616.67%21414242.31%
31.T.J. OshieWSHPravé krídlo8549+720100101827.78%181015842.31%
32.David PerronSTLĽavé krídlo8549003400101435.71%3112854.55%
33.Mark ScheifeleWPGCenter9459+3162400002416.67%3720147.74%
34.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo7369-240300212015.00%221380.00%
35.Jack EichelBUFCenter9369-12130000387.89%8518546.63%
36.Chris TierneyOTTCenter7279+260400001020.00%3412651.40%
37.Thomas ChabotOTTObranca7279+340100101414.29%861520.00%
38.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo6718084500202231.82%15211066.67%
39.Elias PetterssonVANCenter5538+122400001338.46%337651.35%
40.Brayden PointTBLCenter7538+461300101926.32%5412334.29%
41.Logan CoutureSJSCenter8538021100102321.74%5815652.31%
42.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo8538+740000102520.00%541520.00%
43.Elias LindholmCGYCenter8538-222300201827.78%8016160.95%
44.Kris LetangPITObranca6448+201200112218.18%1591570.00%
45.Phil KesselPITPravé krídlo6448+421200101428.57%141040.00%
46.Yanni GourdeTBLCenter7448+123300201428.57%1212455.81%
47.Jamie BennDALĽavé krídlo7448+293400002317.39%9913436.36%
48.Sean MonahanCGYCenter8448-102300001723.53%0515856.04%
49.Kasperi KapanenTORPravé krídlo9448+400000001921.05%921390.00%
50.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo9448+441200102714.81%011750.00%
51.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo7358+521200002114.29%621200.00%
52.J.T. MillerTBLĽavé krídlo7268-182400001020.00%12210359.62%
53.William KarlssonVGKCenter8268+521200001513.33%2715940.78%
54.Taylor HallNJDĽavé krídlo6178-14060000214.76%441170.00%
55.Matt DucheneOTTCenter717800120000147.14%2812751.77%
56.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo9178+70120000205.00%151640.00%
57.Justin WilliamsCARPravé krídlo9178+38010000263.85%8015460.00%
58.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo9617-5162300102227.27%1861510.00%
59.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo9527+820000102619.23%3515176.92%
60.Bo HorvatVANCenter9527-472400212321.74%8816854.24%
61.Maxime LajoieOTTObranca7437+242400002119.05%6131460.00%
62.Paul ByronMTLĽavé krídlo7437+200001101723.53%16710933.33%
63.Evander KaneSJSĽavé krídlo8437+1231200003710.81%14213940.00%
64.Jason ZuckerMINĽavé krídlo8437+261100113013.33%721440.00%
65.Dylan LarkinDETCenter9437-781211002814.29%8818449.43%
66.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo6347+501200001618.75%131220.00%
67.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo6347+380200001030.00%22920.00%
68.Vincent TrocheckFLACenter6257+180200001711.76%16513651.82%
69.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter6257+201400001910.53%3213946.15%
70.Nikita KucherovTBLPravé krídlo7257+140100001612.50%031310.00%
71.Mattias EkholmNSHObranca8257+870001001414.29%6111730.00%
72.Ryan SuterMINObranca8257+260111101315.38%4182070.00%
73.Ryan JohansenNSHCenter8257+660100001513.33%13514955.90%
74.Tomas Hertl czeSJSCenter8257-24111100219.52%5415150.00%
75.Alex IafalloLAKCenter8257020200101216.67%961280.00%
76.Blake WheelerWPGPravé krídlo9257-317040000258.00%9718431.58%
77.Hampus LindholmANAObranca9257000200001414.29%12212210.00%
78.Max ComtoisANAĽavé krídlo9257+37000010922.22%25313437.50%
79.Keith YandleFLAObranca6167+24010000185.56%581520.00%
80.Mathew BarzalNYICenter7167-76040000714.29%0312838.67%
81.Mark GiordanoCGYObranca8167+86010000214.76%3121990.00%
82.Brent BurnsSJSObranca8167+614030100224.55%881920.00%
83.Gustav NyquistDETPravé krídlo9167-72030011214.76%4415266.67%
84.Josh MorrisseyWPGObranca9167+22130000147.14%10192130.00%
85.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo7426-841300102814.29%1313220.00%
86.John KlingbergDALObranca7426-322400102416.67%341820.00%
87.Mark StoneOTTPravé krídlo7426+441200111428.57%6613666.67%
88.Valtteri FilppulaNYICenter7426+40001110850.00%129653.57%
89.Timo MeierSJSPravé krídlo8426+620001002218.18%4213536.36%
90.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo8426+560000201822.22%3213725.00%
91.Chris KreiderNYRĽavé krídlo8426-282200002615.38%15414040.00%
92.Jordan StaalCARCenter9426+320000002615.38%25317959.72%
93.Brady TkachukOTTĽavé krídlo4336+541200101421.43%1305866.67%
94.Brayden SchennSTLCenter8336-282400002213.64%21416049.28%
95.Mikael GranlundMINCenter8336+120100112213.64%1515341.18%
96.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo8336+221200101618.75%741130.00%
97.Sven BaertschiVANĽavé krídlo9336-242400001225.00%661480.00%
98.Carl SoderbergCOLCenter9336041300001618.75%5814442.28%
99.Leon DraisaitlEDMCenter6246-70040011825.00%4212053.45%
100.Aleksander BarkovFLACenter6246+400100002010.00%1013950.00%
Zobrazujem 1-100 z 655<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>