Zoznam hráčov
Detail hráča
Anders Eriksson | #25 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 09. 01. 1975 (vek: 51) |
| Miesto narodenia: | Bollnas, SWE |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 224 lbs., 101.6 kg |
| Draft: | Rok 1993, 1. kolo, 22. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 572 |
| Gólov celkom: | 22 |
| Asistencií celkom: | 154 |
| Bodov celkom: | 176 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.04 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.27 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.31 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 95-96 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 96-97 | 23 | 0 | 6 | 6 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 97-98 | 66 | 7 | 14 | 21 | 21 | 32 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 91 | 7.69% | 75 | 0 | 1230 | - | ||
| 98-99 | 61 | 2 | 10 | 12 | 5 | 34 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 67 | 2.99% | 72 | 0 | 970 | - | ||
| 98-99 | 11 | 0 | 8 | 8 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0.00% | 15 | 0 | 252 | - | ||
| 99-00 | 73 | 3 | 25 | 28 | 4 | 20 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 86 | 3.49% | 86 | 0 | 1537 | 100.00% | ||
| 00-01 | 13 | 2 | 3 | 5 | -4 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10.53% | 9 | 0 | 278 | - | ||
| 00-01 | 60 | 0 | 21 | 21 | 2 | 28 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | 0.00% | 79 | 0 | 1263 | - | ||
| 01-02 | 34 | 0 | 2 | 2 | -1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0.00% | 37 | 0 | 542 | - | ||
| 02-03 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 0 | 1 | 77 | - | ||
| 03-04 | 66 | 7 | 20 | 27 | -6 | 18 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 84 | 8.33% | 35 | 0 | 1367 | - | ||
| 06-07 | 79 | 0 | 23 | 23 | 12 | 46 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 78 | 0.00% | 42 | 114 | 1597 | 100.00% | ||
| 07-08 | 61 | 1 | 17 | 18 | -5 | 36 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 2.00% | 63 | 70 | 1268 | - | ||
| 09-10 | 12 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 15 | 18 | 189 | - | ||
| 09-10 | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 4 | 6 | 116 | - | ||
| Kariéra | -- | 572 | 22 | 154 | 176 | 43 | 242 | 5 | 56 | 0 | 2 | 5 | 1 | 638 | 3.45% | 532 | 209 | 10686 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 95-96 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 97-98 | 18 | 0 | 5 | 5 | 7 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0.00% | 10 | 0 | 230 | - | ||
| 01-02 | 10 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 15 | 0 | 175 | - | ||
| 07-08 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 3 | 5 | 55 | - | ||
| 08-09 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 2 | 1 | 38 | - | ||
| Kariéra | -- | 36 | 0 | 6 | 6 | 5 | 18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0.00% | 30 | 6 | 498 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 95-96 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 0.00 | ||
| 96-97 | 23 | 0.00 | 0.26 | 0.26 | 0.43 | 1.17 | ||
| 97-98 | 66 | 0.11 | 0.21 | 0.32 | 0.48 | 1.38 | ||
| 98-99 | 61 | 0.03 | 0.16 | 0.20 | 0.56 | 1.10 | ||
| 98-99 | 11 | 0.00 | 0.73 | 0.73 | 0.00 | 1.09 | ||
| 99-00 | 73 | 0.04 | 0.34 | 0.38 | 0.27 | 1.18 | ||
| 00-01 | 13 | 0.15 | 0.23 | 0.38 | 0.15 | 1.46 | ||
| 00-01 | 60 | 0.00 | 0.35 | 0.35 | 0.47 | 1.33 | ||
| 01-02 | 34 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.35 | 0.91 | ||
| 02-03 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.75 | ||
| 03-04 | 66 | 0.11 | 0.30 | 0.41 | 0.27 | 1.27 | ||
| 06-07 | 79 | 0.00 | 0.29 | 0.29 | 0.58 | 0.99 | ||
| 07-08 | 61 | 0.02 | 0.28 | 0.30 | 0.59 | 0.82 | ||
| 09-10 | 12 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0.17 | 0.33 | ||
| 09-10 | 8 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | ||
| Kariéra | -- | 572 | 0.04 | 0.27 | 0.31 | 0.42 | 1.12 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 95-96 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | ||
| 97-98 | 18 | 0.00 | 0.28 | 0.28 | 0.89 | 0.94 | ||
| 01-02 | 10 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.10 | ||
| 07-08 | 3 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 0.00 | ||
| 08-09 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 36 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.50 | 0.86 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

