Zoznam hráčov
Detail hráča
Jannik Hansen | #36 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 15. 03. 1986 (vek: 40) |
| Miesto narodenia: | Herlev, Denmark |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 198 lbs., 89.8 kg |
| Draft: | Rok 2004, 9. kolo, 287. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 626 |
| Gólov celkom: | 109 |
| Asistencií celkom: | 147 |
| Bodov celkom: | 256 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.17 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.23 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.41 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 07-08 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 0 | 0 | 58 | 100.00% | ||
| 08-09 | 55 | 6 | 15 | 21 | 5 | 37 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 64 | 9.38% | 25 | 20 | 689 | 16.67% | ||
| 09-10 | 47 | 9 | 6 | 15 | -5 | 18 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 67 | 13.43% | 48 | 11 | 580 | 42.86% | ||
| 10-11 | 82 | 9 | 20 | 29 | 13 | 32 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 113 | 7.96% | 149 | 26 | 1207 | 42.11% | ||
| 11-12 | 82 | 16 | 23 | 39 | 18 | 34 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 137 | 11.68% | 118 | 24 | 1222 | 41.38% | ||
| 12-13 | 47 | 10 | 17 | 27 | 12 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 99 | 10.10% | 55 | 10 | 826 | 9.68% | ||
| 13-14 | 71 | 11 | 9 | 20 | -9 | 43 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 112 | 9.82% | 99 | 22 | 1113 | 41.38% | ||
| 14-15 | 81 | 16 | 17 | 33 | -6 | 27 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 145 | 11.03% | 80 | 30 | 1132 | 16.67% | ||
| 15-16 | 67 | 22 | 16 | 38 | 16 | 32 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 117 | 18.80% | 39 | 19 | 1102 | 28.57% | ||
| 16-17 | 28 | 6 | 7 | 13 | 2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 56 | 10.71% | 20 | 8 | 458 | - | ||
| 16-17 | 15 | 2 | 5 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11.76% | 23 | 7 | 233 | - | ||
| 17-18 | 46 | 2 | 12 | 14 | 2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 54 | 3.70% | 38 | 19 | 554 | 66.67% | ||
| Kariéra | -- | 626 | 109 | 147 | 256 | 48 | 282 | 2 | 5 | 5 | 12 | 22 | 1 | 984 | 11.08% | 694 | 196 | 9174 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 06-07 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0.00% | 7 | 2 | 127 | 100.00% | ||
| 08-09 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 2 | 1 | 21 | - | ||
| 09-10 | 12 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8.33% | 21 | 2 | 121 | 20.00% | ||
| 10-11 | 25 | 3 | 6 | 9 | 7 | 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 6.00% | 39 | 15 | 396 | 40.00% | ||
| 11-12 | 5 | 1 | 0 | 1 | -1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 7 | 2 | 83 | 100.00% | ||
| 12-13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 15 | 1 | 73 | 66.67% | ||
| 14-15 | 6 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 25.00% | 5 | 3 | 99 | - | ||
| 16-17 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0.00% | 14 | 1 | 95 | - | ||
| Kariéra | -- | 70 | 7 | 12 | 19 | 8 | 42 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 113 | 6.19% | 110 | 27 | 1015 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 07-08 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 0.60 | ||
| 08-09 | 55 | 0.11 | 0.27 | 0.38 | 0.67 | 1.16 | ||
| 09-10 | 47 | 0.19 | 0.13 | 0.32 | 0.38 | 1.43 | ||
| 10-11 | 82 | 0.11 | 0.24 | 0.35 | 0.39 | 1.38 | ||
| 11-12 | 82 | 0.20 | 0.28 | 0.48 | 0.41 | 1.67 | ||
| 12-13 | 47 | 0.21 | 0.36 | 0.57 | 0.17 | 2.11 | ||
| 13-14 | 71 | 0.15 | 0.13 | 0.28 | 0.61 | 1.58 | ||
| 14-15 | 81 | 0.20 | 0.21 | 0.41 | 0.33 | 1.79 | ||
| 15-16 | 67 | 0.33 | 0.24 | 0.57 | 0.48 | 1.75 | ||
| 16-17 | 28 | 0.21 | 0.25 | 0.46 | 0.96 | 2.00 | ||
| 16-17 | 15 | 0.13 | 0.33 | 0.47 | 0.47 | 1.13 | ||
| 17-18 | 46 | 0.04 | 0.26 | 0.30 | 0.33 | 1.17 | ||
| Kariéra | -- | 626 | 0.17 | 0.23 | 0.41 | 0.45 | 1.57 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 06-07 | 10 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.40 | 1.70 | ||
| 08-09 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| 09-10 | 12 | 0.08 | 0.17 | 0.25 | 0.33 | 1.00 | ||
| 10-11 | 25 | 0.12 | 0.24 | 0.36 | 0.72 | 2.00 | ||
| 11-12 | 5 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 2.80 | 1.40 | ||
| 12-13 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 2.25 | ||
| 14-15 | 6 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 0.00 | 1.33 | ||
| 16-17 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.00 | 1.67 | ||
| Kariéra | -- | 70 | 0.10 | 0.17 | 0.27 | 0.60 | 1.61 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

