Zoznam hráčov
Detail hráča
Peter Harrold | #37 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 08. 06. 1983 (vek: 42) |
| Miesto narodenia: | Kirtland Hills, OH, USA |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 180 lbs., 81.6 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 274 |
| Gólov celkom: | 13 |
| Asistencií celkom: | 29 |
| Bodov celkom: | 42 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.05 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.11 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.15 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 06-07 | 12 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 0 | 10 | 183 | - | ||
| 07-08 | 25 | 2 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12.50% | 7 | 13 | 410 | 50.00% | ||
| 08-09 | 69 | 4 | 8 | 12 | -13 | 28 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 95 | 4.21% | 36 | 37 | 909 | 37.50% | ||
| 09-10 | 39 | 1 | 2 | 3 | -2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4.35% | 22 | 18 | 361 | 14.29% | ||
| 10-11 | 19 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8.33% | 5 | 6 | 233 | - | ||
| 11-12 | 11 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 3 | 11 | 161 | - | ||
| 12-13 | 23 | 2 | 3 | 5 | -8 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5.56% | 21 | 10 | 406 | - | ||
| 13-14 | 33 | 0 | 4 | 4 | -2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0.00% | 17 | 29 | 617 | - | ||
| 14-15 | 43 | 3 | 2 | 5 | -10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 9.68% | 40 | 39 | 656 | - | ||
| Kariéra | -- | 274 | 13 | 29 | 42 | -29 | 74 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 267 | 4.87% | 151 | 173 | 3936 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 09-10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 1 | 0 | 24 | - | ||
| 11-12 | 17 | 0 | 4 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0.00% | 9 | 8 | 264 | - | ||
| Kariéra | -- | 19 | 0 | 4 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0.00% | 10 | 8 | 288 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 06-07 | 12 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.67 | 0.92 | ||
| 07-08 | 25 | 0.08 | 0.12 | 0.20 | 0.08 | 0.64 | ||
| 08-09 | 69 | 0.06 | 0.12 | 0.17 | 0.41 | 1.38 | ||
| 09-10 | 39 | 0.03 | 0.05 | 0.08 | 0.21 | 0.59 | ||
| 10-11 | 19 | 0.05 | 0.16 | 0.21 | 0.21 | 0.63 | ||
| 11-12 | 11 | 0.00 | 0.18 | 0.18 | 0.00 | 1.00 | ||
| 12-13 | 23 | 0.09 | 0.13 | 0.22 | 0.26 | 1.57 | ||
| 13-14 | 33 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.42 | 0.97 | ||
| 14-15 | 43 | 0.07 | 0.05 | 0.12 | 0.09 | 0.72 | ||
| Kariéra | -- | 274 | 0.05 | 0.11 | 0.15 | 0.27 | 0.97 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 09-10 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | ||
| 11-12 | 17 | 0.00 | 0.24 | 0.24 | 0.35 | 1.29 | ||
| Kariéra | -- | 19 | 0.00 | 0.21 | 0.21 | 0.32 | 1.21 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

