Zoznam hráčov
Detail hráča
Michael Cammalleri | #13 | Ľavé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 08. 06. 1982 (vek: 43) |
| Miesto narodenia: | Richmond Hill, ON, Canada |
| Výška: | 5-9, 1.75m |
| Váha: | 185 lbs., 83.9 kg |
| Draft: | Rok 2001, 2. kolo, 49. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 906 |
| Gólov celkom: | 294 |
| Asistencií celkom: | 348 |
| Bodov celkom: | 642 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.32 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.38 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.71 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 02-03 | 28 | 5 | 3 | 8 | -4 | 22 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 40 | 12.50% | 1 | 0 | 395 | 51.38% | ||
| 03-04 | 31 | 9 | 6 | 15 | 1 | 20 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 53 | 16.98% | 15 | 0 | 413 | 53.57% | ||
| 05-06 | 80 | 26 | 29 | 55 | -14 | 50 | 15 | 34 | 0 | 1 | 4 | 0 | 206 | 12.62% | 49 | 17 | 1341 | 53.46% | ||
| 06-07 | 81 | 34 | 46 | 80 | 5 | 48 | 16 | 37 | 0 | 0 | 5 | 1 | 299 | 11.37% | 41 | 29 | 1462 | 54.15% | ||
| 07-08 | 63 | 19 | 28 | 47 | -16 | 30 | 10 | 19 | 0 | 0 | 1 | 0 | 210 | 9.05% | 31 | 14 | 1171 | 54.21% | ||
| 08-09 | 81 | 39 | 43 | 82 | -2 | 44 | 19 | 34 | 0 | 0 | 6 | 1 | 255 | 15.29% | 22 | 19 | 1423 | 60.33% | ||
| 09-10 | 65 | 26 | 24 | 50 | 7 | 16 | 4 | 15 | 0 | 0 | 4 | 1 | 218 | 11.93% | 18 | 27 | 1269 | 50.98% | ||
| 10-11 | 67 | 19 | 28 | 47 | 2 | 33 | 7 | 21 | 0 | 0 | 2 | 0 | 193 | 9.84% | 17 | 19 | 1239 | 44.59% | ||
| 11-12 | 38 | 9 | 13 | 22 | -6 | 10 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 111 | 8.11% | 7 | 9 | 678 | 34.48% | ||
| 11-12 | 28 | 11 | 8 | 19 | -4 | 16 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 64 | 17.19% | 10 | 10 | 519 | 47.24% | ||
| 12-13 | 44 | 13 | 19 | 32 | -15 | 25 | 5 | 15 | 0 | 0 | 3 | 0 | 102 | 12.75% | 20 | 9 | 795 | 51.01% | ||
| 13-14 | 63 | 26 | 19 | 45 | -13 | 26 | 6 | 14 | 0 | 0 | 8 | 0 | 191 | 13.61% | 26 | 29 | 1251 | 46.07% | ||
| 14-15 | 68 | 27 | 15 | 42 | 2 | 28 | 9 | 11 | 2 | 2 | 8 | 0 | 156 | 17.31% | 30 | 17 | 1247 | 42.20% | ||
| 15-16 | 42 | 14 | 24 | 38 | 15 | 18 | 3 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 101 | 13.86% | 15 | 13 | 810 | 50.00% | ||
| 16-17 | 61 | 10 | 21 | 31 | -9 | 21 | 1 | 10 | 0 | 0 | 3 | 1 | 142 | 7.04% | 44 | 14 | 1059 | 60.71% | ||
| 17-18 | 15 | 3 | 4 | 7 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 12.50% | 10 | 5 | 190 | 48.39% | ||
| 17-18 | 51 | 4 | 18 | 22 | -4 | 14 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 | 3.85% | 33 | 27 | 720 | 54.87% | ||
| Kariéra | -- | 906 | 294 | 348 | 642 | -54 | 425 | 105 | 246 | 2 | 3 | 53 | 4 | 2469 | 11.91% | 389 | 258 | 15982 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 08-09 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 6 | 1 | 109 | 65.22% | ||
| 09-10 | 19 | 13 | 6 | 19 | -6 | 6 | 4 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | 21.67% | 8 | 5 | 393 | 42.86% | ||
| 10-11 | 7 | 3 | 7 | 10 | -5 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 12.50% | 1 | 5 | 166 | 51.72% | ||
| Kariéra | -- | 32 | 17 | 15 | 32 | -10 | 8 | 5 | 14 | 0 | 0 | 3 | 0 | 100 | 17.00% | 15 | 11 | 668 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 02-03 | 28 | 0.18 | 0.11 | 0.29 | 0.79 | 1.43 | ||
| 03-04 | 31 | 0.29 | 0.19 | 0.48 | 0.65 | 1.71 | ||
| 05-06 | 80 | 0.33 | 0.36 | 0.69 | 0.62 | 2.58 | ||
| 06-07 | 81 | 0.42 | 0.57 | 0.99 | 0.59 | 3.69 | ||
| 07-08 | 63 | 0.30 | 0.44 | 0.75 | 0.48 | 3.33 | ||
| 08-09 | 81 | 0.48 | 0.53 | 1.01 | 0.54 | 3.15 | ||
| 09-10 | 65 | 0.40 | 0.37 | 0.77 | 0.25 | 3.35 | ||
| 10-11 | 67 | 0.28 | 0.42 | 0.70 | 0.49 | 2.88 | ||
| 11-12 | 38 | 0.24 | 0.34 | 0.58 | 0.26 | 2.92 | ||
| 11-12 | 28 | 0.39 | 0.29 | 0.68 | 0.57 | 2.29 | ||
| 12-13 | 44 | 0.30 | 0.43 | 0.73 | 0.57 | 2.32 | ||
| 13-14 | 63 | 0.41 | 0.30 | 0.71 | 0.41 | 3.03 | ||
| 14-15 | 68 | 0.40 | 0.22 | 0.62 | 0.41 | 2.29 | ||
| 15-16 | 42 | 0.33 | 0.57 | 0.90 | 0.43 | 2.40 | ||
| 16-17 | 61 | 0.16 | 0.34 | 0.51 | 0.34 | 2.33 | ||
| 17-18 | 15 | 0.20 | 0.27 | 0.47 | 0.27 | 1.60 | ||
| 17-18 | 51 | 0.08 | 0.35 | 0.43 | 0.27 | 2.04 | ||
| Kariéra | -- | 906 | 0.32 | 0.38 | 0.71 | 0.47 | 2.73 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 08-09 | 6 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 0.33 | 2.67 | ||
| 09-10 | 19 | 0.68 | 0.32 | 1.00 | 0.32 | 3.16 | ||
| 10-11 | 7 | 0.43 | 1.00 | 1.43 | 0.00 | 3.43 | ||
| Kariéra | -- | 32 | 0.53 | 0.47 | 1.00 | 0.25 | 3.12 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

