Zoznam hráčov
Detail hráča
Mark Fistric | #28 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 01. 06. 1986 (vek: 39) |
| Miesto narodenia: | Edmonton, AB, CAN |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 225 lbs., 102.1 kg |
| Draft: | Rok 2004, 1. kolo, 28. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 325 |
| Gólov celkom: | 4 |
| Asistencií celkom: | 30 |
| Bodov celkom: | 34 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.01 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.09 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.10 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 07-08 | 37 | 0 | 2 | 2 | 3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0.00% | 79 | 30 | 472 | - | ||
| 08-09 | 36 | 0 | 4 | 4 | -1 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0.00% | 114 | 44 | 575 | - | ||
| 09-10 | 67 | 1 | 9 | 10 | 27 | 69 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 46 | 2.17% | 171 | 79 | 1001 | - | ||
| 10-11 | 57 | 2 | 3 | 5 | -10 | 44 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 26 | 7.69% | 173 | 78 | 820 | - | ||
| 11-12 | 60 | 0 | 2 | 2 | -3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0.00% | 235 | 105 | 991 | 100.00% | ||
| 12-13 | 25 | 0 | 6 | 6 | 6 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 88 | 53 | 384 | - | ||
| 13-14 | 34 | 1 | 4 | 5 | 9 | 28 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4.55% | 145 | 46 | 524 | - | ||
| 14-15 | 9 | 0 | 0 | 0 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 28 | 21 | 134 | - | ||
| Kariéra | -- | 325 | 4 | 30 | 34 | 28 | 284 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 186 | 2.15% | 1033 | 456 | 4901 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 07-08 | 9 | 0 | 0 | 0 | -1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 25 | 12 | 134 | - | ||
| 13-14 | 5 | 0 | 0 | 0 | -1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 30 | 10 | 68 | - | ||
| Kariéra | -- | 14 | 0 | 0 | 0 | -2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 55 | 22 | 202 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 07-08 | 37 | 0.00 | 0.05 | 0.05 | 0.65 | 0.46 | ||
| 08-09 | 36 | 0.00 | 0.11 | 0.11 | 1.17 | 0.97 | ||
| 09-10 | 67 | 0.01 | 0.13 | 0.15 | 1.03 | 0.69 | ||
| 10-11 | 57 | 0.04 | 0.05 | 0.09 | 0.77 | 0.46 | ||
| 11-12 | 60 | 0.00 | 0.03 | 0.03 | 0.68 | 0.50 | ||
| 12-13 | 25 | 0.00 | 0.24 | 0.24 | 1.28 | 0.36 | ||
| 13-14 | 34 | 0.03 | 0.12 | 0.15 | 0.82 | 0.65 | ||
| 14-15 | 9 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.44 | 0.11 | ||
| Kariéra | -- | 325 | 0.01 | 0.09 | 0.10 | 0.87 | 0.57 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 07-08 | 9 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 0.33 | ||
| 13-14 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.20 | 0.80 | ||
| Kariéra | -- | 14 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.86 | 0.50 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

