Zoznam hráčov
Detail hráča
David Jones | #12 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 10. 08. 1984 (vek: 41) |
| Miesto narodenia: | Guelph, ON, CAN |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 208 lbs., 94.3 kg |
| Draft: | Rok 2003, 9. kolo, 288. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 462 |
| Gólov celkom: | 104 |
| Asistencií celkom: | 87 |
| Bodov celkom: | 191 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.23 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.19 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.41 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 07-08 | 27 | 2 | 4 | 6 | -5 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 5.41% | 40 | 9 | 307 | 37.50% | ||
| 08-09 | 40 | 8 | 5 | 13 | -8 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 47 | 17.02% | 54 | 13 | 510 | 50.00% | ||
| 09-10 | 23 | 10 | 6 | 16 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 39 | 25.64% | 29 | 9 | 413 | 28.57% | ||
| 10-11 | 77 | 27 | 18 | 45 | -2 | 28 | 6 | 9 | 0 | 1 | 4 | 3 | 153 | 17.65% | 93 | 38 | 1362 | 47.62% | ||
| 11-12 | 72 | 20 | 17 | 37 | -8 | 32 | 3 | 6 | 1 | 1 | 5 | 2 | 136 | 14.71% | 85 | 24 | 1135 | 47.06% | ||
| 12-13 | 33 | 3 | 6 | 9 | -11 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 62 | 4.84% | 45 | 20 | 556 | 28.57% | ||
| 13-14 | 48 | 9 | 8 | 17 | 1 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 104 | 8.65% | 102 | 31 | 743 | 52.05% | ||
| 14-15 | 67 | 14 | 16 | 30 | -3 | 18 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 114 | 12.28% | 125 | 45 | 961 | 48.39% | ||
| 15-16 | 59 | 9 | 6 | 15 | -8 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 67 | 13.43% | 115 | 28 | 755 | 50.00% | ||
| 15-16 | 16 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11.76% | 32 | 5 | 179 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 462 | 104 | 87 | 191 | -42 | 122 | 18 | 28 | 3 | 4 | 19 | 6 | 776 | 13.40% | 720 | 222 | 6921 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 07-08 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0.00% | 11 | 0 | 119 | - | ||
| 14-15 | 11 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9.09% | 36 | 6 | 155 | 33.33% | ||
| 15-16 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 10 | 1 | 78 | - | ||
| Kariéra | -- | 27 | 2 | 5 | 7 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 4.65% | 57 | 7 | 352 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 07-08 | 27 | 0.07 | 0.15 | 0.22 | 0.30 | 1.37 | ||
| 08-09 | 40 | 0.20 | 0.12 | 0.33 | 0.20 | 1.18 | ||
| 09-10 | 23 | 0.43 | 0.26 | 0.70 | 0.09 | 1.70 | ||
| 10-11 | 77 | 0.35 | 0.23 | 0.58 | 0.36 | 1.99 | ||
| 11-12 | 72 | 0.28 | 0.24 | 0.51 | 0.44 | 1.89 | ||
| 12-13 | 33 | 0.09 | 0.18 | 0.27 | 0.18 | 1.88 | ||
| 13-14 | 48 | 0.19 | 0.17 | 0.35 | 0.21 | 2.17 | ||
| 14-15 | 67 | 0.21 | 0.24 | 0.45 | 0.27 | 1.70 | ||
| 15-16 | 59 | 0.15 | 0.10 | 0.25 | 0.17 | 1.14 | ||
| 15-16 | 16 | 0.12 | 0.06 | 0.19 | 0.00 | 1.06 | ||
| Kariéra | -- | 462 | 0.23 | 0.19 | 0.41 | 0.26 | 1.68 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 07-08 | 10 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.60 | 1.80 | ||
| 14-15 | 11 | 0.18 | 0.27 | 0.45 | 0.18 | 2.00 | ||
| 15-16 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.00 | 0.50 | ||
| Kariéra | -- | 27 | 0.07 | 0.19 | 0.26 | 0.30 | 1.59 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

