Zoznam hráčov
Detail hráča
Zack Smith | #15 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 05. 04. 1988 (vek: 38) |
| Miesto narodenia: | Maple Creek, SK, Canada |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 208 lbs., 94.3 kg |
| Draft: | Rok 2008, 3. kolo, 79. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 662 |
| Gólov celkom: | 98 |
| Asistencií celkom: | 106 |
| Bodov celkom: | 204 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.15 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.16 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.31 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 08-09 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 1 | 0 | 8 | - | ||
| 09-10 | 15 | 2 | 1 | 3 | 1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 18.18% | 31 | 2 | 136 | 47.54% | ||
| 10-11 | 55 | 4 | 5 | 9 | -11 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 | 5.13% | 129 | 27 | 694 | 53.87% | ||
| 11-12 | 81 | 14 | 12 | 26 | 4 | 98 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 134 | 10.45% | 168 | 43 | 1140 | 48.89% | ||
| 12-13 | 48 | 4 | 11 | 15 | -9 | 56 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 94 | 4.26% | 97 | 22 | 728 | 51.85% | ||
| 13-14 | 82 | 13 | 9 | 22 | -9 | 111 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 154 | 8.44% | 175 | 28 | 1274 | 52.67% | ||
| 14-15 | 37 | 2 | 1 | 3 | -8 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 5.26% | 64 | 13 | 446 | 44.59% | ||
| 15-16 | 81 | 25 | 11 | 36 | 16 | 80 | 4 | 5 | 5 | 6 | 4 | 0 | 121 | 20.66% | 175 | 26 | 1248 | 52.13% | ||
| 16-17 | 74 | 16 | 16 | 32 | 6 | 61 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 137 | 11.68% | 140 | 38 | 1213 | 52.05% | ||
| 17-18 | 68 | 5 | 14 | 19 | -32 | 54 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 124 | 4.03% | 90 | 29 | 1137 | 47.90% | ||
| 18-19 | 70 | 9 | 19 | 28 | -6 | 81 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 101 | 8.91% | 136 | 27 | 1145 | 49.15% | ||
| 19-20 | 50 | 4 | 7 | 11 | 2 | 29 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 43 | 9.30% | 112 | 18 | 590 | 46.32% | ||
| Kariéra | -- | 662 | 98 | 106 | 204 | -46 | 722 | 6 | 13 | 15 | 22 | 15 | 0 | 1035 | 9.47% | 1318 | 273 | 9759 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 09-10 | 6 | 0 | 0 | 0 | -4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 14 | 1 | 45 | 53.33% | ||
| 11-12 | 7 | 0 | 1 | 1 | -2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 16 | 2 | 94 | 53.73% | ||
| 12-13 | 10 | 1 | 1 | 2 | -2 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11.11% | 25 | 1 | 133 | 51.13% | ||
| 14-15 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 17 | 1 | 30 | 48.28% | ||
| 16-17 | 19 | 1 | 5 | 6 | -5 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4.00% | 42 | 11 | 308 | 48.48% | ||
| Kariéra | -- | 45 | 2 | 7 | 9 | -14 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 3.51% | 114 | 16 | 610 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 08-09 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| 09-10 | 15 | 0.13 | 0.07 | 0.20 | 0.93 | 0.73 | ||
| 10-11 | 55 | 0.07 | 0.09 | 0.16 | 2.18 | 1.42 | ||
| 11-12 | 81 | 0.17 | 0.15 | 0.32 | 1.21 | 1.65 | ||
| 12-13 | 48 | 0.08 | 0.23 | 0.31 | 1.17 | 1.96 | ||
| 13-14 | 82 | 0.16 | 0.11 | 0.27 | 1.35 | 1.88 | ||
| 14-15 | 37 | 0.05 | 0.03 | 0.08 | 0.49 | 1.03 | ||
| 15-16 | 81 | 0.31 | 0.14 | 0.44 | 0.99 | 1.49 | ||
| 16-17 | 74 | 0.22 | 0.22 | 0.43 | 0.82 | 1.85 | ||
| 17-18 | 68 | 0.07 | 0.21 | 0.28 | 0.79 | 1.82 | ||
| 18-19 | 70 | 0.13 | 0.27 | 0.40 | 1.16 | 1.44 | ||
| 19-20 | 50 | 0.08 | 0.14 | 0.22 | 0.58 | 0.86 | ||
| Kariéra | -- | 662 | 0.15 | 0.16 | 0.31 | 1.09 | 1.56 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 09-10 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.83 | 1.17 | ||
| 11-12 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 1.43 | 1.86 | ||
| 12-13 | 10 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 3.10 | 0.90 | ||
| 14-15 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 16-17 | 19 | 0.05 | 0.26 | 0.32 | 0.63 | 1.32 | ||
| Kariéra | -- | 45 | 0.04 | 0.16 | 0.20 | 1.29 | 1.27 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

