Zoznam hráčov
Detail hráča
Mark Letestu | #22 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 04. 02. 1985 (vek: 41) |
| Miesto narodenia: | Elk Point, AB, Canada |
| Výška: | 5-10, 1.78m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 567 |
| Gólov celkom: | 93 |
| Asistencií celkom: | 117 |
| Bodov celkom: | 210 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.16 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.21 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.37 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 09-10 | 10 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11.11% | 12 | 1 | 97 | 55.41% | ||
| 10-11 | 64 | 14 | 13 | 27 | 4 | 13 | 4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 128 | 10.94% | 51 | 15 | 913 | 55.45% | ||
| 11-12 | 11 | 0 | 1 | 1 | -6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 7 | 1 | 142 | 55.30% | ||
| 11-12 | 51 | 11 | 13 | 24 | -3 | 6 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 | 10.48% | 53 | 18 | 829 | 51.19% | ||
| 12-13 | 46 | 13 | 14 | 27 | 7 | 10 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 92 | 14.13% | 36 | 12 | 760 | 50.10% | ||
| 13-14 | 82 | 12 | 22 | 34 | 1 | 20 | 5 | 11 | 1 | 3 | 1 | 0 | 122 | 9.84% | 63 | 25 | 1205 | 51.23% | ||
| 14-15 | 54 | 7 | 6 | 13 | -9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 63 | 11.11% | 51 | 24 | 721 | 52.90% | ||
| 15-16 | 82 | 10 | 15 | 25 | -21 | 10 | 3 | 12 | 2 | 3 | 0 | 0 | 107 | 9.35% | 68 | 33 | 1295 | 51.29% | ||
| 16-17 | 78 | 16 | 19 | 35 | -2 | 17 | 11 | 14 | 2 | 3 | 6 | 1 | 120 | 13.33% | 71 | 34 | 1111 | 50.45% | ||
| 17-18 | 60 | 8 | 11 | 19 | -17 | 10 | 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | 95 | 8.42% | 47 | 25 | 785 | 53.47% | ||
| 17-18 | 20 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 15 | 7 | 244 | 52.94% | ||
| 18-19 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 3 | 0 | 19 | 83.33% | ||
| 19-20 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 3 | 5 | 75 | 54.35% | ||
| Kariéra | -- | 567 | 93 | 117 | 210 | -49 | 90 | 33 | 63 | 10 | 15 | 14 | 3 | 872 | 10.67% | 480 | 200 | 8196 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 09-10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 2 | 0 | 39 | 43.48% | ||
| 10-11 | 7 | 0 | 1 | 1 | -3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0.00% | 7 | 1 | 109 | 48.39% | ||
| 13-14 | 6 | 1 | 1 | 2 | -2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 13 | 3 | 102 | 57.38% | ||
| 16-17 | 13 | 5 | 6 | 11 | -4 | 2 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 33 | 15.15% | 22 | 12 | 229 | 45.23% | ||
| 17-18 | 6 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 5 | 2 | 55 | 48.44% | ||
| Kariéra | -- | 36 | 6 | 9 | 15 | -10 | 2 | 5 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 71 | 8.45% | 49 | 18 | 534 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 09-10 | 10 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.20 | 0.90 | ||
| 10-11 | 64 | 0.22 | 0.20 | 0.42 | 0.20 | 2.00 | ||
| 11-12 | 11 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 0.18 | 0.82 | ||
| 11-12 | 51 | 0.22 | 0.25 | 0.47 | 0.12 | 2.06 | ||
| 12-13 | 46 | 0.28 | 0.30 | 0.59 | 0.22 | 2.00 | ||
| 13-14 | 82 | 0.15 | 0.27 | 0.41 | 0.24 | 1.49 | ||
| 14-15 | 54 | 0.13 | 0.11 | 0.24 | 0.00 | 1.17 | ||
| 15-16 | 82 | 0.12 | 0.18 | 0.30 | 0.12 | 1.30 | ||
| 16-17 | 78 | 0.21 | 0.24 | 0.45 | 0.22 | 1.54 | ||
| 17-18 | 60 | 0.13 | 0.18 | 0.32 | 0.17 | 1.58 | ||
| 17-18 | 20 | 0.05 | 0.15 | 0.20 | 0.00 | 0.80 | ||
| 18-19 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | ||
| 19-20 | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.71 | ||
| Kariéra | -- | 567 | 0.16 | 0.21 | 0.37 | 0.16 | 1.54 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 09-10 | 4 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0.00 | 1.00 | ||
| 10-11 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 0.00 | 2.29 | ||
| 13-14 | 6 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.00 | 2.67 | ||
| 16-17 | 13 | 0.38 | 0.46 | 0.85 | 0.15 | 2.54 | ||
| 17-18 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | ||
| Kariéra | -- | 36 | 0.17 | 0.25 | 0.42 | 0.06 | 1.97 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

