Zoznam hráčov
Detail hráča
Jacob Josefson | #10 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 02. 03. 1991 (vek: 35) |
| Miesto narodenia: | Stockholm, Sweden |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 196 lbs., 88.9 kg |
| Draft: | Rok 2009, 1. kolo, 20. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 315 |
| Gólov celkom: | 20 |
| Asistencií celkom: | 44 |
| Bodov celkom: | 64 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.06 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.14 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.20 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 10-11 | 28 | 3 | 7 | 10 | 5 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 31 | 9.68% | 8 | 8 | 371 | 47.03% | ||
| 11-12 | 41 | 2 | 7 | 9 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 5.41% | 16 | 13 | 497 | 51.13% | ||
| 12-13 | 22 | 1 | 2 | 3 | -10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5.00% | 12 | 7 | 286 | 48.31% | ||
| 13-14 | 27 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 4.76% | 15 | 4 | 274 | 49.40% | ||
| 14-15 | 62 | 6 | 5 | 11 | 0 | 24 | 0 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 61 | 9.84% | 55 | 30 | 771 | 49.32% | ||
| 15-16 | 58 | 4 | 10 | 14 | -21 | 20 | 3 | 11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 86 | 4.65% | 67 | 40 | 901 | 48.43% | ||
| 16-17 | 38 | 1 | 9 | 10 | -1 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 44 | 2.27% | 31 | 12 | 466 | 51.76% | ||
| 17-18 | 39 | 2 | 2 | 4 | -4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5.71% | 26 | 33 | 444 | 44.06% | ||
| Kariéra | -- | 315 | 20 | 44 | 64 | -21 | 84 | 3 | 17 | 4 | 5 | 4 | 0 | 335 | 5.97% | 230 | 147 | 4010 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 11-12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 3 | 1 | 83 | 52.56% | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 3 | 1 | 83 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 10-11 | 28 | 0.11 | 0.25 | 0.36 | 0.21 | 1.11 | ||
| 11-12 | 41 | 0.05 | 0.17 | 0.22 | 0.15 | 0.90 | ||
| 12-13 | 22 | 0.05 | 0.09 | 0.14 | 0.09 | 0.91 | ||
| 13-14 | 27 | 0.04 | 0.07 | 0.11 | 0.15 | 0.78 | ||
| 14-15 | 62 | 0.10 | 0.08 | 0.18 | 0.39 | 0.98 | ||
| 15-16 | 58 | 0.07 | 0.17 | 0.24 | 0.34 | 1.48 | ||
| 16-17 | 38 | 0.03 | 0.24 | 0.26 | 0.42 | 1.16 | ||
| 17-18 | 39 | 0.05 | 0.05 | 0.10 | 0.15 | 0.90 | ||
| Kariéra | -- | 315 | 0.06 | 0.14 | 0.20 | 0.27 | 1.06 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 11-12 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.00 | 1.33 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.00 | 1.33 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

