Zoznam hráčov
Detail hráča
Lance Bouma | #17 | Ľavé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 25. 03. 1990 (vek: 36) |
| Miesto narodenia: | Provost, AB, Canada |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 208 lbs., 94.3 kg |
| Draft: | Rok 2008, 3. kolo, 78. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 357 |
| Gólov celkom: | 30 |
| Asistencií celkom: | 46 |
| Bodov celkom: | 76 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.08 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.13 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.21 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2010/11 | 2011/12 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2010/11 | 2011/12 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 10-11 | 16 | 0 | 1 | 1 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 15 | 6 | 94 | - | ||
| 11-12 | 27 | 1 | 2 | 3 | -5 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3.85% | 45 | 26 | 275 | 50.00% | ||
| 13-14 | 78 | 5 | 10 | 15 | -4 | 41 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 82 | 6.10% | 181 | 87 | 984 | 25.88% | ||
| 14-15 | 78 | 16 | 18 | 34 | 10 | 54 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 104 | 15.38% | 264 | 82 | 1093 | 39.19% | ||
| 15-16 | 44 | 2 | 5 | 7 | -6 | 31 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 49 | 4.08% | 110 | 42 | 530 | 38.46% | ||
| 16-17 | 61 | 3 | 4 | 7 | -2 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 53 | 5.66% | 127 | 44 | 693 | 33.33% | ||
| 17-18 | 53 | 3 | 6 | 9 | 1 | 36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 56 | 5.36% | 132 | 27 | 565 | 42.42% | ||
| Kariéra | -- | 357 | 30 | 46 | 76 | -7 | 210 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | 0 | 379 | 7.92% | 874 | 314 | 4234 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 14-15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 6 | 3 | 29 | - | ||
| 16-17 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 5 | 0 | 30 | - | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 11 | 3 | 59 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 10-11 | 16 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.12 | 0.56 | ||
| 11-12 | 27 | 0.04 | 0.07 | 0.11 | 0.41 | 0.96 | ||
| 13-14 | 78 | 0.06 | 0.13 | 0.19 | 0.53 | 1.05 | ||
| 14-15 | 78 | 0.21 | 0.23 | 0.44 | 0.69 | 1.33 | ||
| 15-16 | 44 | 0.05 | 0.11 | 0.16 | 0.70 | 1.11 | ||
| 16-17 | 61 | 0.05 | 0.07 | 0.11 | 0.57 | 0.87 | ||
| 17-18 | 53 | 0.06 | 0.11 | 0.17 | 0.68 | 1.06 | ||
| Kariéra | -- | 357 | 0.08 | 0.13 | 0.21 | 0.59 | 1.06 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 14-15 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | ||
| 16-17 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.80 | 1.00 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

