Zoznam hráčov
Detail hráča
Chris Vande Velde | #76 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 15. 03. 1987 (vek: 39) |
| Miesto narodenia: | Moorhead, MN, United States |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Draft: | Rok 2005, 4. kolo, 97. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 278 |
| Gólov celkom: | 18 |
| Asistencií celkom: | 30 |
| Bodov celkom: | 48 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.06 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.11 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.17 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 10-11 | 12 | 0 | 2 | 2 | -6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0.00% | 19 | 12 | 208 | 52.83% | ||
| 11-12 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | 4 | 3 | 50 | 45.00% | ||
| 12-13 | 11 | 0 | 0 | 0 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 12 | 3 | 78 | 47.73% | ||
| 13-14 | 18 | 0 | 1 | 1 | -3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 24 | 6 | 140 | 40.00% | ||
| 14-15 | 72 | 9 | 6 | 15 | -6 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70 | 12.86% | 121 | 46 | 845 | 37.50% | ||
| 15-16 | 79 | 2 | 12 | 14 | -7 | 27 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 77 | 2.60% | 139 | 60 | 1071 | 28.57% | ||
| 16-17 | 81 | 6 | 9 | 15 | -5 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69 | 8.70% | 114 | 60 | 937 | 52.38% | ||
| Kariéra | -- | 278 | 18 | 30 | 48 | -28 | 95 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 248 | 7.26% | 433 | 190 | 3329 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 15-16 | 6 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | 10 | 3 | 92 | 100.00% | ||
| Kariéra | -- | 6 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | 10 | 3 | 92 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 10-11 | 12 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 1.00 | 1.33 | ||
| 11-12 | 5 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.40 | 0.20 | ||
| 12-13 | 11 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.36 | 0.64 | ||
| 13-14 | 18 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.33 | 0.44 | ||
| 14-15 | 72 | 0.12 | 0.08 | 0.21 | 0.39 | 0.97 | ||
| 15-16 | 79 | 0.03 | 0.15 | 0.18 | 0.34 | 0.97 | ||
| 16-17 | 81 | 0.07 | 0.11 | 0.19 | 0.20 | 0.85 | ||
| Kariéra | -- | 278 | 0.06 | 0.11 | 0.17 | 0.34 | 0.89 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 15-16 | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.00 | 0.17 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

