Zoznam hráčov
Detail hráča
Jordie Benn | #4 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 26. 07. 1987 (vek: 38) |
| Miesto narodenia: | Victoria, BC, Canada |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 199 lbs., 90.3 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 607 |
| Gólov celkom: | 26 |
| Asistencií celkom: | 111 |
| Bodov celkom: | 137 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.04 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.18 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.23 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 11-12 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 3 | 2 | 42 | - | ||
| 12-13 | 26 | 1 | 5 | 6 | -4 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3.23% | 25 | 31 | 451 | - | ||
| 13-14 | 78 | 3 | 17 | 20 | 16 | 30 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 91 | 3.30% | 118 | 122 | 1495 | 100.00% | ||
| 14-15 | 73 | 2 | 14 | 16 | -5 | 34 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70 | 2.86% | 92 | 121 | 1319 | - | ||
| 15-16 | 64 | 3 | 9 | 12 | 2 | 21 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 58 | 5.17% | 90 | 94 | 1002 | - | ||
| 16-17 | 58 | 2 | 13 | 15 | -3 | 24 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 59 | 3.39% | 52 | 113 | 1080 | - | ||
| 16-17 | 13 | 2 | 0 | 2 | -1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 22.22% | 12 | 31 | 219 | - | ||
| 17-18 | 77 | 4 | 11 | 15 | -2 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 106 | 3.77% | 90 | 153 | 1461 | - | ||
| 18-19 | 81 | 5 | 17 | 22 | 15 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 93 | 5.38% | 124 | 128 | 1474 | - | ||
| 19-20 | 44 | 1 | 6 | 7 | -7 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 58 | 1.72% | 45 | 62 | 717 | - | ||
| 20-21 | 31 | 1 | 8 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2.56% | 14 | 46 | 455 | - | ||
| 20-21 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 5 | 5 | 121 | - | ||
| 21-22 | 39 | 1 | 7 | 8 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2.70% | 51 | 41 | 585 | - | ||
| 22-23 | 12 | 1 | 1 | 2 | -1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 7.69% | 31 | 29 | 190 | - | ||
| Kariéra | -- | 607 | 26 | 111 | 137 | 19 | 244 | 3 | 8 | 0 | 3 | 6 | 0 | 671 | 3.87% | 752 | 978 | 10611 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 13-14 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 11 | 14 | 132 | - | ||
| 15-16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 2 | 13 | - | ||
| 16-17 | 6 | 0 | 0 | 0 | -3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 5 | 8 | 123 | - | ||
| 19-20 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 16 | 12 | 113 | - | ||
| 20-21 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 2 | 5 | 38 | - | ||
| Kariéra | -- | 23 | 0 | 4 | 4 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0.00% | 34 | 41 | 419 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 11-12 | 3 | 0.00 | 0.67 | 0.67 | 0.00 | 0.33 | ||
| 12-13 | 26 | 0.04 | 0.19 | 0.23 | 0.38 | 1.19 | ||
| 13-14 | 78 | 0.04 | 0.22 | 0.26 | 0.38 | 1.17 | ||
| 14-15 | 73 | 0.03 | 0.19 | 0.22 | 0.47 | 0.96 | ||
| 15-16 | 64 | 0.05 | 0.14 | 0.19 | 0.33 | 0.91 | ||
| 16-17 | 58 | 0.03 | 0.22 | 0.26 | 0.41 | 1.02 | ||
| 16-17 | 13 | 0.15 | 0.00 | 0.15 | 0.31 | 0.69 | ||
| 17-18 | 77 | 0.05 | 0.14 | 0.19 | 0.44 | 1.38 | ||
| 18-19 | 81 | 0.06 | 0.21 | 0.27 | 0.48 | 1.15 | ||
| 19-20 | 44 | 0.02 | 0.14 | 0.16 | 0.39 | 1.32 | ||
| 20-21 | 31 | 0.03 | 0.26 | 0.29 | 0.29 | 1.26 | ||
| 20-21 | 8 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.00 | 0.75 | ||
| 21-22 | 39 | 0.03 | 0.18 | 0.21 | 0.26 | 0.95 | ||
| 22-23 | 12 | 0.08 | 0.08 | 0.17 | 1.00 | 1.08 | ||
| Kariéra | -- | 607 | 0.04 | 0.18 | 0.23 | 0.40 | 1.11 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 13-14 | 6 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.83 | ||
| 15-16 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.00 | 0.00 | ||
| 16-17 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.50 | ||
| 19-20 | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.71 | ||
| 20-21 | 3 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 0.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 23 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.52 | 0.96 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

