Zoznam hráčov
Detail hráča
Sergei Makarov | #42 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 19. 06. 1958 (vek: 67) |
| Miesto narodenia: | Chelyabinsk, Russia |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Draft: | Rok 1983, 12. kolo, 231. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 424 |
| Gólov celkom: | 134 |
| Asistencií celkom: | 250 |
| Bodov celkom: | 384 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.32 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.59 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.91 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 89-90 | 80 | 24 | 62 | 86 | 33 | 55 | 6 | 27 | 0 | 0 | 4 | 0 | 118 | 20.34% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 90-91 | 78 | 30 | 49 | 79 | 15 | 44 | 9 | 24 | 0 | 0 | 5 | 0 | 93 | 32.26% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 91-92 | 68 | 22 | 48 | 70 | 14 | 60 | 6 | 25 | 0 | 0 | 2 | 0 | 83 | 26.51% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 92-93 | 71 | 18 | 39 | 57 | 0 | 40 | 5 | 16 | 0 | 0 | 3 | 0 | 105 | 17.14% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 93-94 | 80 | 30 | 38 | 68 | 11 | 78 | 10 | 21 | 0 | 0 | 5 | 1 | 155 | 19.35% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 94-95 | 43 | 10 | 14 | 24 | -4 | 40 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 56 | 17.86% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 96-97 | 4 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Kariéra | -- | 424 | 134 | 250 | 384 | 67 | 317 | 37 | 116 | 0 | 0 | 20 | 1 | 610 | 21.97% | 0 | 0 | 0 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 89-90 | 6 | 0 | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 90-91 | 3 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 93-94 | 14 | 8 | 2 | 10 | 2 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 26 | 30.77% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 94-95 | 11 | 3 | 3 | 6 | -3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 37.50% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Kariéra | -- | 34 | 12 | 11 | 23 | 1 | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 41 | 29.27% | 0 | 0 | 0 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 89-90 | 80 | 0.30 | 0.78 | 1.07 | 0.69 | 1.48 | ||
| 90-91 | 78 | 0.38 | 0.63 | 1.01 | 0.56 | 1.19 | ||
| 91-92 | 68 | 0.32 | 0.71 | 1.03 | 0.88 | 1.22 | ||
| 92-93 | 71 | 0.25 | 0.55 | 0.80 | 0.56 | 1.48 | ||
| 93-94 | 80 | 0.38 | 0.47 | 0.85 | 0.97 | 1.94 | ||
| 94-95 | 43 | 0.23 | 0.33 | 0.56 | 0.93 | 1.30 | ||
| 96-97 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| Kariéra | -- | 424 | 0.32 | 0.59 | 0.91 | 0.75 | 1.44 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 89-90 | 6 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0.83 | ||
| 90-91 | 3 | 0.33 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 0.67 | ||
| 93-94 | 14 | 0.57 | 0.14 | 0.71 | 0.29 | 1.86 | ||
| 94-95 | 11 | 0.27 | 0.27 | 0.55 | 0.36 | 0.73 | ||
| Kariéra | -- | 34 | 0.35 | 0.32 | 0.68 | 0.24 | 1.21 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

