Zoznam hráčov
Detail hráča
Marty McSorley | #55 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 18. 05. 1963 (vek: 62) |
| Miesto narodenia: | Cayuga, ON, Canada |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 235 lbs., 106.6 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 961 |
| Gólov celkom: | 108 |
| Asistencií celkom: | 251 |
| Bodov celkom: | 359 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.11 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.26 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.37 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 83-84 | 72 | 2 | 7 | 9 | -37 | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 | 2.67% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 84-85 | 15 | 0 | 0 | 0 | -3 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 85-86 | 59 | 11 | 12 | 23 | 10 | 265 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 72 | 15.28% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 86-87 | 41 | 2 | 4 | 6 | -3 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 6.06% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 87-88 | 60 | 9 | 17 | 26 | 23 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 66 | 13.64% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 88-89 | 66 | 10 | 17 | 27 | 3 | 350 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 87 | 11.49% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 89-90 | 75 | 15 | 21 | 36 | 2 | 322 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 127 | 11.81% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 90-91 | 61 | 7 | 32 | 39 | 48 | 221 | 1 | 7 | 1 | 2 | 1 | 0 | 100 | 7.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 91-92 | 71 | 7 | 22 | 29 | -13 | 268 | 2 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 119 | 5.88% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 92-93 | 81 | 15 | 26 | 41 | 1 | 399 | 3 | 12 | 3 | 5 | 0 | 0 | 197 | 7.61% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 93-94 | 47 | 3 | 18 | 21 | -9 | 139 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 122 | 2.46% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 93-94 | 18 | 4 | 6 | 10 | -3 | 55 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 38 | 10.53% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 94-95 | 41 | 3 | 18 | 21 | -14 | 83 | 1 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 75 | 4.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 95-96 | 59 | 10 | 21 | 31 | -14 | 148 | 1 | 9 | 1 | 3 | 1 | 0 | 118 | 8.47% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 95-96 | 9 | 0 | 2 | 2 | -6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 96-97 | 57 | 4 | 12 | 16 | -6 | 186 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 74 | 5.41% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 97-98 | 56 | 2 | 10 | 12 | 10 | 140 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 46 | 4.35% | 49 | 0 | 796 | - | ||
| 98-99 | 46 | 2 | 3 | 5 | -5 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6.90% | 47 | 0 | 781 | - | ||
| 99-00 | 27 | 2 | 3 | 5 | 2 | 62 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8.33% | 35 | 0 | 379 | - | ||
| Kariéra | -- | 961 | 108 | 251 | 359 | -14 | 3381 | 13 | 71 | 8 | 20 | 8 | 1 | 1425 | 7.58% | 131 | 0 | 1956 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 85-86 | 8 | 0 | 2 | 2 | 3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 86-87 | 21 | 4 | 3 | 7 | 8 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 22 | 18.18% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 87-88 | 16 | 0 | 3 | 3 | 2 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 88-89 | 11 | 0 | 2 | 2 | -6 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 89-90 | 10 | 1 | 3 | 4 | -8 | 18 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3.85% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 90-91 | 12 | 0 | 0 | 0 | -1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 91-92 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 92-93 | 24 | 4 | 6 | 10 | -2 | 60 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 42 | 9.52% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 95-96 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 98-99 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 4 | 0 | 67 | - | ||
| Kariéra | -- | 115 | 10 | 19 | 29 | -3 | 374 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 171 | 5.85% | 4 | 0 | 67 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 83-84 | 72 | 0.03 | 0.10 | 0.12 | 3.11 | 1.04 | ||
| 84-85 | 15 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.73 | ||
| 85-86 | 59 | 0.19 | 0.20 | 0.39 | 4.49 | 1.22 | ||
| 86-87 | 41 | 0.05 | 0.10 | 0.15 | 3.88 | 0.80 | ||
| 87-88 | 60 | 0.15 | 0.28 | 0.43 | 3.72 | 1.10 | ||
| 88-89 | 66 | 0.15 | 0.26 | 0.41 | 5.30 | 1.32 | ||
| 89-90 | 75 | 0.20 | 0.28 | 0.48 | 4.29 | 1.69 | ||
| 90-91 | 61 | 0.11 | 0.52 | 0.64 | 3.62 | 1.64 | ||
| 91-92 | 71 | 0.10 | 0.31 | 0.41 | 3.77 | 1.68 | ||
| 92-93 | 81 | 0.19 | 0.32 | 0.51 | 4.93 | 2.43 | ||
| 93-94 | 47 | 0.06 | 0.38 | 0.45 | 2.96 | 2.60 | ||
| 93-94 | 18 | 0.22 | 0.33 | 0.56 | 3.06 | 2.11 | ||
| 94-95 | 41 | 0.07 | 0.44 | 0.51 | 2.02 | 1.83 | ||
| 95-96 | 59 | 0.17 | 0.36 | 0.53 | 2.51 | 2.00 | ||
| 95-96 | 9 | 0.00 | 0.22 | 0.22 | 2.33 | 1.33 | ||
| 96-97 | 57 | 0.07 | 0.21 | 0.28 | 3.26 | 1.30 | ||
| 97-98 | 56 | 0.04 | 0.18 | 0.21 | 2.50 | 0.82 | ||
| 98-99 | 46 | 0.04 | 0.07 | 0.11 | 2.20 | 0.63 | ||
| 99-00 | 27 | 0.07 | 0.11 | 0.19 | 2.30 | 0.89 | ||
| Kariéra | -- | 961 | 0.11 | 0.26 | 0.37 | 3.52 | 1.48 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 85-86 | 8 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 6.25 | 0.50 | ||
| 86-87 | 21 | 0.19 | 0.14 | 0.33 | 3.10 | 1.05 | ||
| 87-88 | 16 | 0.00 | 0.19 | 0.19 | 4.19 | 0.94 | ||
| 88-89 | 11 | 0.00 | 0.18 | 0.18 | 3.00 | 1.45 | ||
| 89-90 | 10 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 1.80 | 2.60 | ||
| 90-91 | 12 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.83 | 2.50 | ||
| 91-92 | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 3.50 | 1.67 | ||
| 92-93 | 24 | 0.17 | 0.25 | 0.42 | 2.50 | 1.75 | ||
| 95-96 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.75 | ||
| 98-99 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 115 | 0.09 | 0.17 | 0.25 | 3.25 | 1.49 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

