Zoznam hráčov
Detail hráča
Ryan Spooner | #15 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 30. 01. 1992 (vek: 34) |
| Miesto narodenia: | Ottawa, ON, Canada |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 191 lbs., 86.6 kg |
| Draft: | Rok 2010, 2. kolo, 45. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 325 |
| Gólov celkom: | 48 |
| Asistencií celkom: | 119 |
| Bodov celkom: | 167 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.15 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.37 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.51 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 12-13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 1 | 2 | 37 | 45.83% | ||
| 13-14 | 23 | 0 | 11 | 11 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0.00% | 10 | 6 | 295 | 40.69% | ||
| 14-15 | 29 | 8 | 10 | 18 | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 73 | 10.96% | 17 | 5 | 422 | 45.45% | ||
| 15-16 | 80 | 13 | 36 | 49 | -9 | 35 | 6 | 17 | 0 | 0 | 4 | 0 | 162 | 8.02% | 53 | 19 | 1212 | 42.76% | ||
| 16-17 | 78 | 11 | 28 | 39 | -8 | 14 | 3 | 18 | 0 | 1 | 3 | 1 | 145 | 7.59% | 24 | 17 | 1100 | 38.92% | ||
| 17-18 | 39 | 9 | 16 | 25 | 10 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 70 | 12.86% | 38 | 12 | 566 | 50.75% | ||
| 17-18 | 20 | 4 | 12 | 16 | -4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 10.81% | 28 | 4 | 338 | 30.26% | ||
| 18-19 | 16 | 1 | 1 | 2 | -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4.17% | 10 | 3 | 203 | 57.14% | ||
| 18-19 | 25 | 2 | 1 | 3 | -6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 8.00% | 18 | 1 | 242 | 46.67% | ||
| 18-19 | 11 | 0 | 4 | 4 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0.00% | 11 | 3 | 150 | 63.64% | ||
| Kariéra | -- | 325 | 48 | 119 | 167 | -21 | 63 | 13 | 54 | 0 | 1 | 12 | 2 | 600 | 8.00% | 210 | 72 | 4565 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 6 | 1 | 53 | 40.00% | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 6 | 1 | 53 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 12-13 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 13-14 | 23 | 0.00 | 0.48 | 0.48 | 0.26 | 1.83 | ||
| 14-15 | 29 | 0.28 | 0.34 | 0.62 | 0.07 | 2.52 | ||
| 15-16 | 80 | 0.16 | 0.45 | 0.61 | 0.44 | 2.02 | ||
| 16-17 | 78 | 0.14 | 0.36 | 0.50 | 0.18 | 1.86 | ||
| 17-18 | 39 | 0.23 | 0.41 | 0.64 | 0.05 | 1.79 | ||
| 17-18 | 20 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.10 | 1.85 | ||
| 18-19 | 16 | 0.06 | 0.06 | 0.12 | 0.00 | 1.50 | ||
| 18-19 | 25 | 0.08 | 0.04 | 0.12 | 0.08 | 1.00 | ||
| 18-19 | 11 | 0.00 | 0.36 | 0.36 | 0.00 | 1.64 | ||
| Kariéra | -- | 325 | 0.15 | 0.37 | 0.51 | 0.19 | 1.85 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 4 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.50 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

