Zoznam hráčov
Detail hráča
Beau Bennett | #78 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 27. 11. 1991 (vek: 34) |
| Miesto narodenia: | Gardena, CA, United States |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Draft: | Rok 2010, 1. kolo, 20. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 200 |
| Gólov celkom: | 24 |
| Asistencií celkom: | 40 |
| Bodov celkom: | 64 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.12 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.20 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.32 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 12-13 | 26 | 3 | 11 | 14 | 7 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 30 | 10.00% | 28 | 9 | 320 | 25.00% | ||
| 13-14 | 21 | 3 | 4 | 7 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 27 | 11.11% | 32 | 7 | 291 | 100.00% | ||
| 14-15 | 49 | 4 | 8 | 12 | -1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 81 | 4.94% | 68 | 13 | 612 | - | ||
| 15-16 | 33 | 6 | 6 | 12 | -1 | 10 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 11.54% | 65 | 6 | 393 | 33.33% | ||
| 16-17 | 65 | 8 | 11 | 19 | -3 | 20 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 101 | 7.92% | 77 | 13 | 882 | 18.75% | ||
| 17-18 | 6 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 9 | 1 | 65 | 33.33% | ||
| Kariéra | -- | 200 | 24 | 40 | 64 | -2 | 52 | 3 | 10 | 0 | 0 | 5 | 0 | 297 | 8.08% | 279 | 49 | 2563 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 12-13 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 9.09% | 9 | 4 | 67 | - | ||
| 13-14 | 12 | 1 | 4 | 5 | -1 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7.14% | 22 | 4 | 149 | - | ||
| 14-15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 1 | 17 | - | ||
| 15-16 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 0 | 12 | - | ||
| Kariéra | -- | 21 | 2 | 4 | 6 | -1 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 6.90% | 31 | 9 | 245 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 12-13 | 26 | 0.12 | 0.42 | 0.54 | 0.23 | 1.15 | ||
| 13-14 | 21 | 0.14 | 0.19 | 0.33 | 0.00 | 1.29 | ||
| 14-15 | 49 | 0.08 | 0.16 | 0.24 | 0.33 | 1.65 | ||
| 15-16 | 33 | 0.18 | 0.18 | 0.36 | 0.30 | 1.58 | ||
| 16-17 | 65 | 0.12 | 0.17 | 0.29 | 0.31 | 1.55 | ||
| 17-18 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 200 | 0.12 | 0.20 | 0.32 | 0.26 | 1.49 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 12-13 | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.00 | 1.83 | ||
| 13-14 | 12 | 0.08 | 0.33 | 0.42 | 0.67 | 1.17 | ||
| 14-15 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 15-16 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | ||
| Kariéra | -- | 21 | 0.10 | 0.19 | 0.29 | 0.38 | 1.38 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

