Zoznam hráčov
Detail hráča
Nicolas Deslauriers | #44 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 22. 02. 1991 (vek: 35) |
| Miesto narodenia: | Lasalle, QC, Canada |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 219 lbs., 99.3 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2009, 3. kolo, 84. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 708 |
| Gólov celkom: | 53 |
| Asistencií celkom: | 53 |
| Bodov celkom: | 106 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.07 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.07 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.15 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 25. 04. 2026 21:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | 03:09 | |
| 15. 04. 2026 01:00 | New York Islanders | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 11:28 | |
| 14. 04. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 2s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 1 | 0 | - | 10:23 | |
| 11. 04. 2026 23:00 | Utah Mammoth | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 06:08 | |
| 10. 04. 2026 02:30 | Chicago Blackhawks | - | 2 | : | 7 | Review | 0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 09:49 | |
| 08. 04. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 6 | : | 5p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 06:55 | |
| 05. 04. 2026 23:00 | Ottawa Senators | - | 6 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | - | 13:46 | |
| 18. 03. 2026 00:00 | Columbus Blue Jackets | - | 5 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | - | 12:31 | |
| Prestup z Philadelphia Flyers do Carolina Hurricanes | |||||||||||||||||||
| 06. 03. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 0 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 05:21 | |
| 03. 03. 2026 01:30 | Toronto Maple Leafs | - | 2 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 07:34 | |
Tohtoročné štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 4 | - | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0 | 0 | 0 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 13 | 2 | 45 | - |
Tohtoročné štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 0.50 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 13-14 | 17 | 1 | 0 | 1 | -10 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3.33% | 51 | 3 | 224 | - | ||
| 14-15 | 82 | 5 | 10 | 15 | -24 | 71 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 76 | 6.58% | 261 | 36 | 974 | - | ||
| 15-16 | 70 | 6 | 6 | 12 | -14 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 72 | 8.33% | 206 | 30 | 723 | - | ||
| 16-17 | 42 | 0 | 2 | 2 | -6 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0.00% | 109 | 5 | 312 | - | ||
| 17-18 | 58 | 10 | 4 | 14 | 7 | 55 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 77 | 12.99% | 238 | 30 | 673 | 66.67% | ||
| 18-19 | 48 | 2 | 3 | 5 | -12 | 22 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 48 | 4.17% | 135 | 22 | 482 | 100.00% | ||
| 19-20 | 59 | 7 | 6 | 13 | -1 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 64 | 10.94% | 137 | 32 | 578 | - | ||
| 20-21 | 49 | 5 | 5 | 10 | -7 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 65 | 7.69% | 136 | 20 | 555 | 25.00% | ||
| 21-22 | 61 | 5 | 5 | 10 | -9 | 90 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 72 | 6.94% | 210 | 34 | 711 | 25.00% | ||
| 21-22 | 20 | 3 | 0 | 3 | -2 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 16.67% | 53 | 15 | 211 | - | ||
| 22-23 | 80 | 6 | 6 | 12 | -11 | 136 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 70 | 8.57% | 306 | 26 | 808 | 27.27% | ||
| 23-24 | 60 | 1 | 3 | 4 | -7 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2.04% | 39 | 1 | 489 | 38.46% | ||
| 24-25 | 31 | 2 | 1 | 3 | -9 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8.00% | 0 | 0 | 237 | 33.33% | ||
| 25-26 | 24 | 0 | 1 | 1 | -3 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 0 | 0 | 194 | 100.00% | ||
| 25-26 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 72 | - | ||
| Kariéra | -- | 708 | 53 | 53 | 106 | -108 | 799 | 0 | 0 | 3 | 5 | 7 | 0 | 710 | 7.46% | 1881 | 254 | 7243 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 5 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 13 | 2 | 41 | - | ||
| 25-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 4 | - | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0 | 0 | 0 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 13 | 2 | 45 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 13-14 | 17 | 0.06 | 0.00 | 0.06 | 1.06 | 1.76 | ||
| 14-15 | 82 | 0.06 | 0.12 | 0.18 | 0.87 | 0.93 | ||
| 15-16 | 70 | 0.09 | 0.09 | 0.17 | 0.84 | 1.03 | ||
| 16-17 | 42 | 0.00 | 0.05 | 0.05 | 0.90 | 0.62 | ||
| 17-18 | 58 | 0.17 | 0.07 | 0.24 | 0.95 | 1.33 | ||
| 18-19 | 48 | 0.04 | 0.06 | 0.10 | 0.46 | 1.00 | ||
| 19-20 | 59 | 0.12 | 0.10 | 0.22 | 1.56 | 1.08 | ||
| 20-21 | 49 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 1.08 | 1.33 | ||
| 21-22 | 61 | 0.08 | 0.08 | 0.16 | 1.48 | 1.18 | ||
| 21-22 | 20 | 0.15 | 0.00 | 0.15 | 1.15 | 0.90 | ||
| 22-23 | 80 | 0.07 | 0.07 | 0.15 | 1.70 | 0.88 | ||
| 23-24 | 60 | 0.02 | 0.05 | 0.07 | 1.48 | 0.82 | ||
| 24-25 | 31 | 0.06 | 0.03 | 0.10 | 0.48 | 0.81 | ||
| 25-26 | 24 | 0.00 | 0.04 | 0.04 | 1.38 | 0.54 | ||
| 25-26 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 0.71 | 0.71 | ||
| Kariéra | -- | 708 | 0.07 | 0.07 | 0.15 | 1.13 | 1.00 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | ||
| 25-26 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 0.50 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

