Zoznam hráčov
Detail hráča
Garnet Exelby | #7 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 16. 08. 1981 (vek: 44) |
| Miesto narodenia: | Craik, SK, CAN |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 215 lbs., 97.5 kg |
| Draft: | Rok 1999, 8. kolo, 217. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 408 |
| Gólov celkom: | 7 |
| Asistencií celkom: | 43 |
| Bodov celkom: | 50 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.02 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.11 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.12 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 02-03 | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 39 | 30 | 271 | - | ||
| 03-04 | 71 | 1 | 9 | 10 | -10 | 134 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 42 | 2.38% | 157 | 0 | 1387 | - | ||
| 05-06 | 75 | 1 | 9 | 10 | 11 | 75 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 44 | 2.27% | 125 | 75 | 1177 | - | ||
| 06-07 | 58 | 2 | 8 | 10 | 2 | 56 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 57 | 3.51% | 146 | 95 | 1044 | - | ||
| 07-08 | 79 | 2 | 5 | 7 | -21 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 5.41% | 176 | 137 | 1493 | - | ||
| 08-09 | 59 | 0 | 7 | 7 | -2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 42 | 0.00% | 151 | 99 | 987 | - | ||
| 09-10 | 51 | 1 | 3 | 4 | -8 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7.14% | 87 | 54 | 515 | - | ||
| Kariéra | -- | 408 | 7 | 43 | 50 | -28 | 584 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 245 | 2.86% | 881 | 490 | 6874 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 06-07 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 16 | 5 | 63 | - | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 16 | 5 | 63 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 02-03 | 15 | 0.00 | 0.13 | 0.13 | 2.73 | 0.60 | ||
| 03-04 | 71 | 0.01 | 0.13 | 0.14 | 1.89 | 0.59 | ||
| 05-06 | 75 | 0.01 | 0.12 | 0.13 | 1.00 | 0.59 | ||
| 06-07 | 58 | 0.03 | 0.14 | 0.17 | 0.97 | 0.98 | ||
| 07-08 | 79 | 0.03 | 0.06 | 0.09 | 1.08 | 0.47 | ||
| 08-09 | 59 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 2.03 | 0.71 | ||
| 09-10 | 51 | 0.02 | 0.06 | 0.08 | 1.43 | 0.27 | ||
| Kariéra | -- | 408 | 0.02 | 0.11 | 0.12 | 1.43 | 0.60 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 06-07 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.50 | 0.75 | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.50 | 0.75 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

