Zoznam hráčov
Detail hráča
Brad Hunt | #77 | Obranca | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 24. 08. 1988 (vek: 37) |
| Miesto narodenia: | Maple Ridge, BC, Canada |
| Výška: | 5-9, 1.75m |
| Váha: | 176 lbs., 79.8 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 288 |
| Gólov celkom: | 26 |
| Asistencií celkom: | 60 |
| Bodov celkom: | 86 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.09 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.21 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.30 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 13-14 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 2 | 38 | - | ||
| 14-15 | 11 | 1 | 2 | 3 | -6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5.00% | 8 | 10 | 215 | - | ||
| 15-16 | 7 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0.00% | 7 | 7 | 100 | - | ||
| 16-17 | 9 | 1 | 4 | 5 | -2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8.33% | 0 | 1 | 123 | - | ||
| 16-17 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 2 | 52 | - | ||
| 17-18 | 45 | 3 | 15 | 18 | -5 | 6 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | 3.75% | 19 | 36 | 750 | - | ||
| 18-19 | 13 | 2 | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 28 | 7.14% | 7 | 10 | 198 | - | ||
| 18-19 | 29 | 3 | 2 | 5 | -5 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | 6.38% | 11 | 18 | 429 | - | ||
| 19-20 | 59 | 8 | 11 | 19 | -7 | 6 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 106 | 7.55% | 12 | 39 | 894 | - | ||
| 20-21 | 12 | 1 | 0 | 1 | -8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 7.14% | 4 | 6 | 148 | - | ||
| 21-22 | 50 | 3 | 14 | 17 | -3 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 | 4.48% | 22 | 48 | 763 | - | ||
| 22-23 | 47 | 4 | 6 | 10 | 4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 8.70% | 16 | 10 | 528 | - | ||
| Kariéra | -- | 288 | 26 | 60 | 86 | -32 | 52 | 11 | 35 | 0 | 0 | 2 | 0 | 435 | 5.98% | 106 | 189 | 4238 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 0 | 4 | 55 | - | ||
| 22-23 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 1 | - | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 0 | 4 | 56 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 13-14 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | ||
| 14-15 | 11 | 0.09 | 0.18 | 0.27 | 0.00 | 1.82 | ||
| 15-16 | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.29 | 1.71 | ||
| 16-17 | 9 | 0.11 | 0.44 | 0.56 | 0.22 | 1.33 | ||
| 16-17 | 3 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 0.00 | 0.67 | ||
| 17-18 | 45 | 0.07 | 0.33 | 0.40 | 0.13 | 1.78 | ||
| 18-19 | 13 | 0.15 | 0.38 | 0.54 | 0.15 | 2.15 | ||
| 18-19 | 29 | 0.10 | 0.07 | 0.17 | 0.21 | 1.62 | ||
| 19-20 | 59 | 0.14 | 0.19 | 0.32 | 0.10 | 1.80 | ||
| 20-21 | 12 | 0.08 | 0.00 | 0.08 | 0.33 | 1.17 | ||
| 21-22 | 50 | 0.06 | 0.28 | 0.34 | 0.24 | 1.34 | ||
| 22-23 | 47 | 0.09 | 0.13 | 0.21 | 0.26 | 0.98 | ||
| Kariéra | -- | 288 | 0.09 | 0.21 | 0.30 | 0.18 | 1.51 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.75 | ||
| 22-23 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 1.40 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

