Zoznam hráčov
Detail hráča
Josh Jooris | #86 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 14. 07. 1990 (vek: 35) |
| Miesto narodenia: | Burlington, ON, Canada |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 197 lbs., 89.4 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 213 |
| Gólov celkom: | 23 |
| Asistencií celkom: | 32 |
| Bodov celkom: | 55 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.11 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.15 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.26 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 14-15 | 60 | 12 | 12 | 24 | 1 | 16 | 4 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 89 | 13.48% | 59 | 29 | 870 | 48.68% | ||
| 15-16 | 59 | 4 | 9 | 13 | -1 | 39 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 80 | 5.00% | 62 | 33 | 726 | 44.36% | ||
| 16-17 | 12 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9.09% | 21 | 6 | 104 | 50.85% | ||
| 16-17 | 42 | 3 | 7 | 10 | -3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 64 | 4.69% | 28 | 24 | 556 | 49.10% | ||
| 17-18 | 31 | 3 | 3 | 6 | -7 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7.14% | 47 | 9 | 326 | 45.13% | ||
| 17-18 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 4 | 2 | 65 | 48.00% | ||
| Kariéra | -- | 213 | 23 | 32 | 55 | -9 | 87 | 4 | 5 | 0 | 3 | 4 | 1 | 294 | 7.82% | 221 | 103 | 2647 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 14-15 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 16 | 5 | 103 | 52.83% | ||
| Kariéra | -- | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 16 | 5 | 103 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 14-15 | 60 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0.27 | 1.48 | ||
| 15-16 | 59 | 0.07 | 0.15 | 0.22 | 0.66 | 1.36 | ||
| 16-17 | 12 | 0.08 | 0.08 | 0.17 | 0.50 | 0.92 | ||
| 16-17 | 42 | 0.07 | 0.17 | 0.24 | 0.24 | 1.52 | ||
| 17-18 | 31 | 0.10 | 0.10 | 0.19 | 0.52 | 1.35 | ||
| 17-18 | 9 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.89 | ||
| Kariéra | -- | 213 | 0.11 | 0.15 | 0.26 | 0.41 | 1.38 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 14-15 | 9 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.44 | 0.89 | ||
| Kariéra | -- | 9 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.44 | 0.89 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

