Zoznam hráčov
Detail hráča
Jordan Martinook | #48 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 25. 07. 1992 (vek: 33) |
| Miesto narodenia: | Brandon, MB, Canada |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 196 lbs., 88.9 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2012, 2. kolo, 58. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 797 |
| Gólov celkom: | 107 |
| Asistencií celkom: | 155 |
| Bodov celkom: | 262 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.13 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.19 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.33 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 10. 05. 2026 00:00 | Philadelphia Flyers | - | 2 | : | 3p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 14:26 | |
| 08. 05. 2026 02:00 | Philadelphia Flyers | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | 15:11 | |
| 05. 05. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 19:08 | |
| 03. 05. 2026 02:00 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | - | 13:48 | |
| 25. 04. 2026 21:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | - | 15:24 | |
| 24. 04. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100% | 14:37 | |
| 21. 04. 2026 01:30 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2p | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 | - | 25:37 | |
| 18. 04. 2026 21:00 | Carolina Hurricanes | - | 2 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | - | 15:27 | |
| 15. 04. 2026 01:00 | New York Islanders | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 50% | 18:44 | |
| 14. 04. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 2s | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | 14:05 | |
Tohtoročné štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 18 | 5.56% | 0 | 0 | 134 | 33.33% | ||
| Kariéra | -- | 84 | 9 | 27 | 36 | 5 | 50 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 139 | 6.47% | 138 | 23 | 1264 | - |
Tohtoročné štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 8 | 0.12 | 0.25 | 0.38 | 0.75 | 2.25 | ||
| Kariéra | -- | 84 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.60 | 1.65 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 14-15 | 8 | 0 | 1 | 1 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 14 | 2 | 94 | 100.00% | ||
| 15-16 | 81 | 9 | 15 | 24 | -9 | 18 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 109 | 8.26% | 52 | 40 | 1231 | 54.55% | ||
| 16-17 | 77 | 11 | 14 | 25 | -8 | 40 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 109 | 10.09% | 50 | 68 | 1208 | 44.36% | ||
| 17-18 | 81 | 6 | 9 | 15 | -24 | 45 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 112 | 5.36% | 128 | 42 | 1135 | 36.45% | ||
| 18-19 | 82 | 15 | 10 | 25 | 1 | 38 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 146 | 10.27% | 199 | 46 | 1188 | 43.99% | ||
| 19-20 | 45 | 2 | 11 | 13 | -2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 44 | 4.55% | 72 | 23 | 507 | 51.56% | ||
| 20-21 | 44 | 4 | 9 | 13 | -3 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 62 | 6.45% | 90 | 20 | 562 | 46.99% | ||
| 21-22 | 59 | 6 | 9 | 15 | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 77 | 7.79% | 83 | 11 | 661 | 45.10% | ||
| 22-23 | 82 | 13 | 21 | 34 | 7 | 61 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 162 | 8.02% | 81 | 31 | 1282 | 45.07% | ||
| 23-24 | 82 | 14 | 18 | 32 | -1 | 36 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 148 | 9.46% | 8 | 0 | 1202 | 50.53% | ||
| 24-25 | 79 | 15 | 21 | 36 | 16 | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 112 | 13.39% | 0 | 0 | 1209 | 48.61% | ||
| 25-26 | 77 | 12 | 17 | 29 | 6 | 35 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 109 | 11.01% | 0 | 0 | 1143 | 43.84% | ||
| Kariéra | -- | 797 | 107 | 155 | 262 | -19 | 360 | 1 | 3 | 8 | 17 | 24 | 0 | 1198 | 8.93% | 777 | 283 | 11422 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 10 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 27 | 3 | 117 | 50.00% | ||
| 19-20 | 8 | 2 | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 25.00% | 26 | 3 | 104 | 22.22% | ||
| 20-21 | 11 | 0 | 3 | 3 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0.00% | 39 | 6 | 156 | 55.56% | ||
| 21-22 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 13 | 2 | 60 | 80.00% | ||
| 22-23 | 15 | 3 | 9 | 12 | 4 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 42 | 7.14% | 33 | 9 | 274 | 38.10% | ||
| 23-24 | 11 | 2 | 2 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 10.00% | 0 | 0 | 173 | 35.29% | ||
| 24-25 | 15 | 1 | 5 | 6 | 1 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15 | 6.67% | 0 | 0 | 246 | 30.77% | ||
| 25-26 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 18 | 5.56% | 0 | 0 | 134 | 33.33% | ||
| Kariéra | -- | 84 | 9 | 27 | 36 | 5 | 50 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 139 | 6.47% | 138 | 23 | 1264 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 14-15 | 8 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.00 | 1.00 | ||
| 15-16 | 81 | 0.11 | 0.19 | 0.30 | 0.22 | 1.35 | ||
| 16-17 | 77 | 0.14 | 0.18 | 0.32 | 0.52 | 1.42 | ||
| 17-18 | 81 | 0.07 | 0.11 | 0.19 | 0.56 | 1.38 | ||
| 18-19 | 82 | 0.18 | 0.12 | 0.30 | 0.46 | 1.78 | ||
| 19-20 | 45 | 0.04 | 0.24 | 0.29 | 0.49 | 0.98 | ||
| 20-21 | 44 | 0.09 | 0.20 | 0.30 | 0.57 | 1.41 | ||
| 21-22 | 59 | 0.10 | 0.15 | 0.25 | 0.37 | 1.31 | ||
| 22-23 | 82 | 0.16 | 0.26 | 0.41 | 0.74 | 1.98 | ||
| 23-24 | 82 | 0.17 | 0.22 | 0.39 | 0.44 | 1.80 | ||
| 24-25 | 79 | 0.19 | 0.27 | 0.46 | 0.23 | 1.42 | ||
| 25-26 | 77 | 0.16 | 0.22 | 0.38 | 0.45 | 1.42 | ||
| Kariéra | -- | 797 | 0.13 | 0.19 | 0.33 | 0.45 | 1.50 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 10 | 0.00 | 0.40 | 0.40 | 0.60 | 1.30 | ||
| 19-20 | 8 | 0.25 | 0.12 | 0.38 | 1.00 | 1.00 | ||
| 20-21 | 11 | 0.00 | 0.27 | 0.27 | 0.36 | 1.27 | ||
| 21-22 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.67 | 1.50 | ||
| 22-23 | 15 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.53 | 2.80 | ||
| 23-24 | 11 | 0.18 | 0.18 | 0.36 | 0.55 | 1.82 | ||
| 24-25 | 15 | 0.07 | 0.33 | 0.40 | 0.53 | 1.00 | ||
| 25-26 | 8 | 0.12 | 0.25 | 0.38 | 0.75 | 2.25 | ||
| Kariéra | -- | 84 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.60 | 1.65 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

